صفحه 232 از 232 نخستنخست ... 132182222223224225226227228229230231232
نمایش نتایج: از شماره 2,311 تا 2,319 , از مجموع 2319

موضوع: ارز دانشجویی- آرشیو

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin_agh67 نمایش پست ها
    من از مالزی پذیرش دارم و همون طور که توی سایت وزارت علوم نوشته ماها حتما باید گواهی اشتغال به تحصیل ارائه بدیم و اگه ترم اولی هستیم می تونیم وثیقه بزاریم گروی بانک و ارز مورد نظر رو دریافت کنیم . من دیروز رفتم بانک ملی مرکزی (خ فردوسی) و گفتن که دیگه ارز دست دانشجو نمیدن و فقط نامه هست و دیگه خبری هم از وثیقه گذاشتن نیست . من کتابچه قوانین بانک مرکزی رو خوندم دقیقا گفته که با وثیقه می تونید ارز بگیرید . ولی وقتی بهش گفتم گفت قانون از اسفند پارسال عوض شده. حالا من موندم چی کنم . باید برم اونجا ثبت نام کنم و نمی دونم اگه شهریه رو واریز نکنم بهم گواهی اشتغال میدن یا نه ؟ بعدشم من موقع ثبت نامم اواسط شهریوره اگه اون موقع نامه رو بفرستم وزارت علوم واسه چند ماه دیگه نوبتم میشه که ترم اول کلا تموم شده . دوستان کسی خبر نداره باید چیکار کنیم ؟ آیا فقط بانک ملی اینجوری شده ؟
    دوست گرامی با احترام، بارها خواسته شده قبل از مطرح کردن سوال در تاپیک بخش سوالات متداول رو مطالعه فرمایید. پاسخ سوالاتون اونجا هست.
    تاریخ بخشنامه رو به بانک نشون می دادین که برای فروردین ماه است! که یه ماه جلوتر از اسفند هستش!!! و ازش می خواستین منبع حرفش رو ذکر کنه. به هیچ عنوان قانون عوض نشده.
    از پل نامردان عبور نکن، بگذار تو را آب ببرد
    از ترس شیر ، به روباه پناه نبر ،... بگذار شیر تو را بخورد...
    پلنگی باش تیز و درنده ولی ، از کنار آهوی بی پناه به آرامی گذرکن..

Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer science - UPM

متاسفانه اینا گوششون به این حرفا بدهکار نیست وقتی بانک ملی شعبه مرکز (اونم قسمت ارزی)اینو میگه من چی بهش بگم ؟ یه فایل PDF رو ببرم پیشش بگم اینجا گفته ؟ واسم بخشنامه داخلیشو آورد که بانک ملی از اسفند ماه دیگه ارز دست دانشجو نمیده . منم خودم قوانین دریافت ارز رو 1000 بار خوندم ولی متاسفانه تو این کشور هرکی هرکاری دلش می خواد می کنه من هدفم این بود ببینم بقیه دوستان که شرایط منو داشتن چطور تونستن ارز دریافت کنن . همین .

متاسفانه اینا گوششون به این حرفا بدهکار نیست وقتی بانک ملی شعبه مرکز (اونم قسمت ارزی)اینو میگه من چی بهش بگم ؟ یه فایل PDF رو ببرم پیشش بگم اینجا گفته ؟ واسم بخشنامه داخلیشو آورد که بانک ملی از اسفند ماه دیگه ارز دست دانشجو نمیده . منم خودم قوانین دریافت ارز رو 1000 بار خوندم ولی متاسفانه تو این کشور هرکی هرکاری دلش می خواد می کنه من هدفم این بود ببینم بقیه دوستان که شرایط منو داشتن چطور تونستن ارز دریافت کنن . همین .
    سراغ یه بانک دیگه برین. اما یه کار دیگه هم به نظر من در کنارش انجام بدین. با شماره هایی که در بخش سوالات متداول داده شده تماس بگیرین و موضوع رو مطرح کنید. به نظر من دارن خلاف قانون عمل می کنن! بخشنامه داخلی نباید تابعی از بخشنامه کلی باشه؟!

Member
    رشته و دانشگاه

من یه اشتباه بزرگ که کردم این بود که خود بانک مرکزی نرفتم . دقیقا جفت بانک ملی بود . این دفعه هم سراغ اونا میرم و هم بانکای دیگه سر میزنم .

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ozma نمایش پست ها
    سراغ یه بانک دیگه برین. اما یه کار دیگه هم به نظر من در کنارش انجام بدین. با شماره هایی که در بخش سوالات متداول داده شده تماس بگیرین و موضوع رو مطرح کنید. به نظر من دارن خلاف قانون عمل می کنن! بخشنامه داخلی نباید تابعی از بخشنامه کلی باشه؟!
    امروز سراغ هر بانکی که رفتم میگه بدون نامه وزارت علوم نمیشه . زنگ زدم به بانک مرکزی اصلا جوابمو نمیده و هی میگه با وزارت علوم تماس بگیر . با واحد ارز دانشجویی و بقیه قسمتها هم تماس گرفتم اونا هم همینو می گن . چیزی که تو این مملکت مطرح نیست قانونه . هر کی هر جور دلش می خواد رفتار می کنه .

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

امروز سراغ هر بانکی که رفتم میگه بدون نامه وزارت علوم نمیشه . زنگ زدم به بانک مرکزی اصلا جوابمو نمیده و هی میگه با وزارت علوم تماس بگیر . با واحد ارز دانشجویی و بقیه قسمتها هم تماس گرفتم اونا هم همینو می گن . چیزی که تو این مملکت مطرح نیست قانونه . هر کی هر جور دلش می خواد رفتار می کنه .
    من با سوال شما کمی گیج شدم!
    الان مشکل شما چی هست بالاخره؟ در این پست در مورد نامه وزارت علوم نوشتید. خوب، این رو که میدونستید که بودن نامه وزارت علوم به کسی ارز نمیدن.

اما قبلا در مورد اشتغال به تحصیل پرسیده بودید.

دو تا سوال،
    1- شما که دانشجوی مالزی هستید، الان که در ایران هستید و هنوز نرفتید مگه ویزا دارید؟

2- میشه یه بار کامل بفرمایید دقیقا مشکل کار شما چی هست؟؟
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

دوست عزيز
    شما چرا بدون نامه وزارت علوم رفتيد؟! من در پستي كه به شما دادم گفتم اول سوالات متداول رو مطالعه كنيد. پاراگراف دوم من هم پاسخي براي بعد از دريافت نامه بود نه قبل از اون. (چون فكر كردم شما سوالات متداول رو مطالعه خواهيد كرد).
    اصلا شما تا ويزا نگرديد بهتون ارز نمي دن.

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram`gh نمایش پست ها
    این عبارت "مدرکی که وضعیت نظام وظیفه شما را مشخص میکند" برای ما که معافیت تحصیلی گرفتیم یعنی چی ؟
    که وضعيت نظام وظيفه شما را مشخص مي نمايد مدرکي که وضعيت نظام وظيفه شما را مشخص مي نمايد
    لطفا سوالات متداول رو مطالعه كنيد.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

این تاپیک مطابق پیشنهادات و بحث های مطرح شده در این لینک برای همیشه بسته و به ارز دانشجویی- آرشیو تغییر نام داد.

کاربران محترم، برای ادامه مباحث خود در مورد ارز دانشجویی به تاپیک جدیدی که با عنوان ارز دانشجویی ایجاد شده مراجعه بفرمایند.

خواهشمندم پیش از ارسال پست در انجمن جدید، پست اول انجمن رو مطالعه بفرمایید.
    ویرایش توسط میلاد : June 24th, 2012 در ساعت 02:28 PM
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...