صفحه 4 از 232 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2319

موضوع: ارز دانشجویی- آرشیو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering University of Edinburgh

پیش فرض پاسخ : گرفتن ارز با نرخ دولتی با نامه از وزارت علوم

آقا من با همون نامه وزارت علوم 2هفته پیش 5000تا دلار با قیمت 1090 تومان گرفتم. احتمالا مال شما رو مثل ارز مصافرتی حساب کردن

یه سوال داشتم اگه از دانشگاه واسه هزینه خوابگاه نامه بگیرم و به تائید سفارت برسونم بانک به اونم ارز میده؟
    ویرایش توسط noxne1 : November 13th, 2011 در ساعت 11:50 PM

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن ارز با نرخ دولتی با نامه از وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط noxne1 نمایش پست ها
    آقا من با همون نامه وزارت علوم 2هفته پیش 5000تا دلار با قیمت 1090 تومان گرفتم. احتمالا مال شما رو مثل ارز مصافرتی حساب کردن

یه سوال داشتم اگه از دانشگاه واسه هزینه خوابگاه نامه بگیرم و به تائید سفارت برسونم بانک به اونم ارز میده؟
    منظورتون از خط اول رو متوجه نشدم.
    نه خیر. شما فقط برای هزینه شهریه دانشگاه نیاز به نامه دارید چون بانک فقط شهریه رو دقیقا به همون مقدار که هست تا سقف 15000 دلار آمریکابرای هر سال تحصیلی پرداخت میکنه. یعنی اگه 13000 دلار (یا معادل) شهریه دارید برای یکسال، بانک هم همون مبلغ 13000 دلار رو برای یکسال پرداخت میکنه و نه بیشتر.
    هزینه زندگی رو که 1000 دلار آمریکا برای هر ماه هست رو شما بدون نیاز به نامه دانشگاه دریافت میکنید. ( تعداد ماه های دریافتی هم بسته به اینه چند ماه رو وزرت علوم براتون نوشته باشه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Science - Northern Illinois University

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

دوستان سلام

من شماره خانم نظم ده و آقای موسوی که مربوط به گرفتن ارز و بررسی مدارکن رو ازشون پرسیدم . میزارم اینجه که بجای اینهمه راه تا تهران رفتن زنگ بزنین. 82233138 و 82233160.

این ارز دانشجویی سقف هم داره مثلا اگه 50000$ برای یکسال باشه شهریه؟؟؟

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    این ارز دانشجویی سقف هم داره مثلا اگه 50000$ برای یکسال باشه شهریه؟؟؟
    حداکثر تا سقف 15000 دلار آمریکا در هر سال برای شهریه دانشگاه. و هر ماه 1000 دلار برای زندگی. طبیعتا 1000 دلار ثابت هست ولی 15000 رو ممکنه کسی کامل نگیره.

Junior Member

بچه ها کسی رو می‌شناسید یا شنیدید که با پذیرش فول فاند تونسته باشه ارز دانشجویی بگیره؟ من پدیرشم فول فانده ولی تو نامه پذیرشم در موردش چیزی ننوشته و یه نامه دیگه بهم دادن که توش نوشته فاند گرفته‌م. ممکنه به من هم ارز دانشجویی بدن؟

ممنون

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vabdollahi نمایش پست ها
    بچه ها کسی رو می‌شناسید یا شنیدید که با پذیرش فول فاند تونسته باشه ارز دانشجویی بگیره؟ من پدیرشم فول فانده ولی تو نامه پذیرشم در موردش چیزی ننوشته و یه نامه دیگه بهم دادن که توش نوشته فاند گرفته‌م. ممکنه به من هم ارز دانشجویی بدن؟

ممنون
    وقتی به شما ارز دادن، بانک ازتون تعهد میگیره که رسید شهریه رو براشون ارسال کنید. همچنین، آیا شما نامه ای دارید که مبلغ شهریه رو نوشته باشه؟

Junior Member

ممنون. نه؛ نامه ای که مبلغ رو نوشته باشه ندارم. یه نامه ی دیگه دارم که مقدار فاندم رو برای سه سال توش نوشته. مبلغ شهریه ها رو توی سایت دانشگاه نوشته فقط. با این حساب فکر می‌کنم نتونم ارز دانشجویی بگیرم، درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    وقتی به شما ارز دادن، بانک ازتون تعهد میگیره که رسید شهریه رو براشون ارسال کنید. همچنین، آیا شما نامه ای دارید که مبلغ شهریه رو نوشته باشه؟

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vabdollahi نمایش پست ها
    ممنون. نه؛ نامه ای که مبلغ رو نوشته باشه ندارم. یه نامه ی دیگه دارم که مقدار فاندم رو برای سه سال توش نوشته. مبلغ شهریه ها رو توی سایت دانشگاه نوشته فقط. با این حساب فکر می‌کنم نتونم ارز دانشجویی بگیرم، درسته؟
    بانک حتما یه نامه از طرف دانشگاه نیاز داره که بدونه مبلغ چقدره. هرچند که این نامه اصولا خطلب به بانک صادر نمیشه و دانشگاه برای شما صادر کرده، ولی بانک هم بهش استناد میکنه.
    طبق روال معمول و قانون نمیتونید بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Science - Northern Illinois University

دوستان سلام یک سوال فوری

من با نامه وزارت علوم رفتم بانک، برای ترم اول هزینه تحصیل نداشتم و با اینکه این موضوغ توی I20 من نوشته شده بود اما رییس بخش ارز که انگار زیاد با قوانین ارز دانشجویی آشنا نبود گفت که بهت هزینه تحصیلتم میدیم یعنی مثلا 12000 تا (با احتساب هزینه زندگی). حالا من میتونم اینو بگیرم ؟؟ یعنی بعدا ازم مدرک میخوان یا فقط الان باید همین 5000 تا هزینه زندگی رو بگیرم؟؟

خواهش می کنم دوستانی که از این قوانین اصلاع دارن رهنماییم کنن.