نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: پرینت حساب از تعاونی اعتباری ثامن الاثمه

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض پرینت حساب از تعاونی اعتباری ثامن الاثمه

سلام دوستان،
    ممنون میشم اگه زود پاسخگو باشید چون تا 3 روز دیگه ددلاین دانشگاه من تموم میشه و باید فردا تکلیف این bs رو روشن کنم،من برای دانشگاه های آمریکا میخوام،2 تا حساب توی این تعاونی دارم و گردششم خیلی خوبه،و همین طور موجودی،امروز رفتم پرینت گرفتم یک جدول گردش مسخره داده به من 2 تا مهر هم زیرش،حالا به نظرتون این پرینت ارزش داره برم ترجمه اش کنم یا بگذارم تیو یک بانک خصوصی؟بهش میگم نرخ ارز رو بزنید اونم نمیزنه،بانک های دیگه میزنند؟
    پیشاپیش ممنون از کمکتون.

پیش فرض پاسخ : پرینت حساب از تعاونی اعتباری ثامن الاثمه

من از همین تعاونی پرینت گرفتم همونطور که فرمودین خیلی ابتدایی است بعد بردمش دارالترجمه و ترجمه اش کردم همونجا نرخ برابری ارز رو ازشون خواستم تو ترجمه بنویسن که براساس روزنامه کثیرالانتشار می نویسن . من برای سفارت سوئد می خواستم دو سال پیش . مشکلی هم پیش نیومد . اما اگر نمی خواهین ریسک کنین شاید بهتر باشه از یک بانک معتبرتر بگیرین اگر جای شما بودم هم اینو می بردم که نشون بدم حساب من گردش داشته بعد می تونین از یک حساب دیگه هم براشون ببرین

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرینت حساب از تعاونی اعتباری ثامن الاثمه

نقل قول نوشته اصلی توسط sweden in process نمایش پست ها
    من از همین تعاونی پرینت گرفتم همونطور که فرمودین خیلی ابتدایی است بعد بردمش دارالترجمه و ترجمه اش کردم همونجا نرخ برابری ارز رو ازشون خواستم تو ترجمه بنویسن که براساس روزنامه کثیرالانتشار می نویسن . من برای سفارت سوئد می خواستم دو سال پیش . مشکلی هم پیش نیومد . اما اگر نمی خواهین ریسک کنین شاید بهتر باشه از یک بانک معتبرتر بگیرین اگر جای شما بودم هم اینو می بردم که نشون بدم حساب من گردش داشته بعد می تونین از یک حساب دیگه هم براشون ببرین
    ممنون بابت الاعاتتون،خواستم برم 1 روز بانک تات بذارم پرینت بگیرم اما مدیر این تعاونی نگذاشت گفت ردش حسابت خوبه و حیفهشه،راستم میفت،از همون جا یک نامه گرفتم،حالا اه دانشگاه قبول نکرد فوقش میگه دباره بفرست.ممنون از پاسختون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)