صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 91

موضوع: مشکل در پرداخت SEVIS Fee

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل در پرداخت SEVIS Fee

سلام
    اگر ممكنه لطفا دقيق توضيح بديد كه چطور پرداخت Sevis رو از طريق بانك انجام داديد. يعني پول نقد به بانك داديد و اون هم رسيد معتبر بهتون داد؟ آدرس و مشخصات بانك رو هم لطفا بگيد
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Automotive-Computational Eng

سلام
    ببخشید اگه دیر شدو بله عزیز من پول نقد به بانک فاینانس دادم آدرسش تو خیابون مشرویت هستش از بلوار اتاتورک تقریبا 10 دقیقه راه هستش و سفارت هم کاملا قبول کرد نگران نباش برو اونجا پرداخت کن

Junior Member

خيلي ممنون از پاسختون
    من دو روز قبل از مصاحبه اونجا هستم، مشكلي پيش نمياد براي پرداخت؟ آخه در همين فروم گفته شده كه Sevis رو بايد يك هفته قبل پرداخت كرد! با اين حساب اگه من 2 روز قبل اينكارو انجام بدم ايرادي نداره؟ در سيستمشون ثبت ميشه؟ و آيا به همون صورت اينترنتي ميتونم پيگيري كنم و بعد رسيدش مياد در خونه؟
    متشكرم

Junior Member

ضمنا آيا هزينه اي اضافه بر $200 هم در بانك از شما دريافت شد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Automotive-Computational Eng

سلام واسه ریختن پول SEVIS میتونی بصورت نقدی و 15 دلار بعنوان کارمزد از طریق بانک Finance اقدام کنین
    آدرس بانک و اسمش اینه: Finance Bank
    بلوار اتاتورک بالاتر از میدان کزلای، خیابان مشروطیت تقریباً وسطای خیابونه از هرکی بپرسی بهت جواب میده راحت پیداش میکنی
    سپاس فراوان

Junior Member

من هم متاسفانه برای پرداخت sevis fee قسمت مربوط به چک رو انتخاب کردم اشتباها!!!
    الان هر کاری میکنم دیگه نمی تو نم از روش پرداخت با کارت استفاده کنم و پیغام میده که برای این sevis number اطلاعاتی وجود داره و منتظر نتیجه باشید!! یعنی در واقع اینا منتظر دریافت چک هستن!!!
    لطفا یکی راهنماییم کنه. البته می تونم دوباره با کارت اعتباری پرداخت کنم!!! ولی قبلی رو چه جوری باید کنسل کرد؟
    ممنون

سلام.
    میشه این رو با pay pal پرداخت کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mkiani نمایش پست ها
    سلام واسه ریختن پول SEVIS میتونی بصورت نقدی و 15 دلار بعنوان کارمزد از طریق بانک Finance اقدام کنین
    آدرس بانک و اسمش اینه: Finance Bank
    بلوار اتاتورک بالاتر از میدان کزلای، خیابان مشروطیت تقریباً وسطای خیابونه از هرکی بپرسی بهت جواب میده راحت پیداش میکنی
    سپاس فراوان
    سلام.
    ميخواستم بدونم هنوز هم ميشه SEVIS Fee را از طريق بانك پرداخت كرد؟ يا اينكه فقط از طريق كريت كارد بايد پرداخت كرد؟؟ و اگه ميشه آيا بانك بهمون رسيد ميده و اين رسيد قابل قبول براي سفارت هست؟؟؟
    خيلي حياتيه... ممنون ميشم دوستان با تجربه جواب بدن.

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط ma1ms نمایش پست ها
    سلام.
    ميخواستم بدونم هنوز هم ميشه SEVIS Fee را از طريق بانك پرداخت كرد؟ يا اينكه فقط از طريق كريت كارد بايد پرداخت كرد؟؟ و اگه ميشه آيا بانك بهمون رسيد ميده و اين رسيد قابل قبول براي سفارت هست؟؟؟
    خيلي حياتيه... ممنون ميشم دوستان با تجربه جواب بدن.
    درود، راستش من 1چیزی یادمه اینکه اونجا تو سفارت هم حتی یک مادر و بچه کوچیک که 400$ برای گرین کارت را یادشون رفته بود بدند نقدی دادند به خود آفیسر و آفیسر هم 30دقیقه بعدش براشون فیش داد.... ولی اگر مشکل شما وقت هست این را بگم که 1از دوستان من فقط پزداخت کرد و در مرحله in procees بود... چون وقتی به شما در انتهای پرداخت میگه 2-3 دقیقه برای confirmation sevis fee صبر کنید دیگه نیازی به اینکه حتما چک کنید تا payed بشه ندارید... ولی من الان برای یکی از دوستانم که برای مصاحبه رفته آنکارا آفلاین گذاشتم و ازش خواستم تا آخر وقت اداری برام بپرسه... میتونید تو پ.خ بگید مشکلتون چیه شایدبتونم کاری انجام بدم.... بهروز
    I am back to AA.

فقط آنکارا میشه از طریق بانک سویس پرداخت کرد؟ در مورد قبرس چطور؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)