صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 46

موضوع: ارزش مدرک برای تحصیل در آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزش مدرک برای تحصیل در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط kpourang16 نمایش پست ها
    معدل لیسانستون اصلاً پایین نیس و از مینیموم تمام دانشگاه های آمریکا بالاتر هس! اگه نمره زبان خوبی هم بیارین و بتونین با استادی تماس برقرار کنین، 100درصد پذیرش با فاند کامل میگیرین!
    سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون
    من فعلا دارم برای GREو IELTS آماده میشم. با استادا هم مکاتبه داشتم و بیشترشون که جواب دادم گفتن باید مدارکتو بفرستی دانشگاه برای apply
    من الان نمیدونم باید با استادا بیشتر در ارتباط باشم یا در همین حد کافیه
    آخه میترسم یادشون بره منو

کارشناسی مهندسی‌ برق دانشگاه صنعتی اصفهان معدل ۱۴.۴
    ارشد ساله دومم،شریف معدل تا الان ۱۸.۵، رتبه ام تو کنکور ۲۳ شد
    تافل پارسال دادم ۹۸، دوباره بدم بهتر می‌شه، gre ندادم هنوز، یه پپپرم دارم کار می‌کنم
    برا دکترا پذیرش از دانشگاههای خوب آمریکا با فاند کامل شانس دارم؟لطفا کمک کنید ،هم رنک خوب می‌خوام هم فول فاند

Junior Member

سلام
    من یه سوال داشتم با لیسانس دانشگاه آزاد و فوق مجازی از امیرکبیر با معدل 17.5 شانس پذیرش از دانشگاه های آمریکا برای دکتری کامپیوتر چقدر هستش؟ در ضمن تز فوق 3 واحدی بوده

سلام بر دوستان
    من لیسانس دانشگاه تبریز بودم ؛رشتم برق مخابرته. متاسفانه معدل کارشناسیم خیلی خیلی پایینه :13 ) امسال ارشد آزاد تهران جنوب قبول شدم . حالا موندم ثبت نام کنم یا اینکه یه سال دیگه بمونم واسه کنکور ارشد سراسری بخونم؟ چون هدف نهاییم اینه که با یه رزومه خوب تو ارشد بتونم معدل پایین لیسانسمو جبران کنم و واسه PHD یه دانشگاه خوب تو آمریکا اپلای کنم ولی میترسم اگه ارشد آزاد بخونم دانشگاههای اونجا بهم پذیرش ندن؟! ممون میشم اگه دوستان نظر بدن خصوصا اگه کسی رو میشناسن که با مدرک آزاد از دانشگاههای خوب پذیرش گرفتن.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد کامپپیوتر نرم افزار

سلام
    دوستان من کارشناسی را دانشگاه دولتی یزد خوندم با معدل 14.7 در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار
    ارشد هم دانشگاه پیام نور فراگیر تهران میخونم هنوز تموم نکردم معدلم هم 16 هستش
    میخواستم ببینم با احتساب اینکه زبانم هم خوبه و میتونم ایلتس هم بگیرم میتونم برای دانشگاه های کانادا یا آمریکا برای دکتری اقدام کنم؟
    دانشگاه های اونجا برای این دوره چقدر هزینه داره و آیا مشه به نحوی این هزینه را پرداخت نکرد؟چون از نظر مالی قادر به پرداخت هزینه دانشگاه نیستم

ممنون و سپاسگذارم بابت پاسخ و راهنماییتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad85 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من کارشناسی را دانشگاه دولتی یزد خوندم با معدل 14.7 در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار
    ارشد هم دانشگاه پیام نور فراگیر تهران میخونم هنوز تموم نکردم معدلم هم 16 هستش
    میخواستم ببینم با احتساب اینکه زبانم هم خوبه و میتونم ایلتس هم بگیرم میتونم برای دانشگاه های کانادا یا آمریکا برای دکتری اقدام کنم؟
    دانشگاه های اونجا برای این دوره چقدر هزینه داره و آیا مشه به نحوی این هزینه را پرداخت نکرد؟چون از نظر مالی قادر به پرداخت هزینه دانشگاه نیستم

ممنون و سپاسگذارم بابت پاسخ و راهنماییتون
    با توجه به اینکه معدل هاتون هم عالی نیست برای دکترا قطعا توصیه می کنم GRE Subject بدید و اگه نمره عالی بیارید شانس خوبی خواهید داشت.

Junior Member

سلام
    امیدوارم سوالم رو در جای مناسبی مطرح کرده باشم
    آیا سیستم کاردانی در نظام آموزشی امریکا تعریف شده هست؟ یعنی منی که مدرک کاردانی دارم اگر بخواهم کارشناسی را در امریکا بخوانم بایستی 2 سال بخوانم یا اینکه 2 سال کاردانی را از من قبول نمیکنند و 4 سال زمان میبره ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MA in English Literature

سلام رفقا
    به نظر شما با
    معدل لیسانس 15.40 از دانشگاه سراسری و
    فوق لیسانس 18.35 از دانشگاه آزاد
    3 سال تدریس در دانشگاه و
    یک مقاله علمی پژوهشی داخلی و
    نمرات قابل قبول در آیلتس و GRE میشه به پذیرش در آمریکا و فاند امید داشت؟ در رشته English کار می کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق شریف

سلام
    یه سوال:
    من مدال برنز جهانی المپیاد نجوم دارم و الان برق شریف دارم میخونم. می خواستم بدونم اصلا مدال المپیادم تا چه حد میتونه تاثیر داشته باشه تو اپلای کردن از اونجا که اصلا با رشتم مرتبط نیست.
    و یه سوال دیگه اگه دو رشته ای با فیزیک کنم چقدر تاثیر داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanbayat نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال:
    من مدال برنز جهانی المپیاد نجوم دارم و الان برق شریف دارم میخونم. می خواستم بدونم اصلا مدال المپیادم تا چه حد میتونه تاثیر داشته باشه تو اپلای کردن از اونجا که اصلا با رشتم مرتبط نیست.
    و یه سوال دیگه اگه دو رشته ای با فیزیک کنم چقدر تاثیر داره؟
    تاثیر مهمی نداره چون چیزی نیست که باهاش در برابر بقیه سنجیده بشید (ولی گذاشتنش توی رزومه یک نکته مثبته قطعا). دو رشته ای کردن هم کمک خاصی بهتون نمی کنه مگه اینکه قصد داشته باشید توی فیزیک ادامه بدید. بهتره وقتتون رو برای بالا بردن معدل و همینطور GRE بگذارید. معدلتون الان چقدره؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)