صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 46

موضوع: ارزش مدرک برای تحصیل در آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق شریف

پیش فرض پاسخ : ارزش مدرک برای تحصیل در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    تاثیر مهمی نداره چون چیزی نیست که باهاش در برابر بقیه سنجیده بشید (ولی گذاشتنش توی رزومه یک نکته مثبته قطعا). دو رشته ای کردن هم کمک خاصی بهتون نمی کنه مگه اینکه قصد داشته باشید توی فیزیک ادامه بدید. بهتره وقتتون رو برای بالا بردن معدل و همینطور GRE بگذارید. معدلتون الان چقدره؟
    معدلم 17.4 هستش. یعنی اگه بخوام فیزیک رو ادامه بدم باتوجه به اینکه برقم خوندم تاثیر داره؟ میشه بیشتر توضیح بدید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanbayat نمایش پست ها
    معدلم 17.4 هستش. یعنی اگه بخوام فیزیک رو ادامه بدم باتوجه به اینکه برقم خوندم تاثیر داره؟ میشه بیشتر توضیح بدید
    مسلما اگه بخواید در فیزیک ادامه تحصیل بدید، دو رشته ای برق و فیزیک بودن بهتر از فقط برقه. ولی همونطور که گفتم شما وقتتون رو روی این چیزها نگذارید بهتره، تاثیر اینها بسیار بسیار کمتر از یک GRE عالی است.

Junior Member

سلام دوستان... من لیسانس معماری هستم با معدل 15.30 از دانشگاه غیر انتفاعی ..مقاله ای ندارم و در حال حاضر برای گرفتن نمره آیلتس 7 دارم تلاش می کنم...و امید به موفقیت دارم... با این شرایط آیا می تونم برای گرفتن پذیرش آمریکا یا کانادا با فاند به طوری که بتونه تمام هزینه هامو پوشش بده اقدام کنم؟ ممنون می شم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niloomgm نمایش پست ها
    سلام دوستان... من لیسانس معماری هستم با معدل 15.30 از دانشگاه غیر انتفاعی ..مقاله ای ندارم و در حال حاضر برای گرفتن نمره آیلتس 7 دارم تلاش می کنم...و امید به موفقیت دارم... با این شرایط آیا می تونم برای گرفتن پذیرش آمریکا یا کانادا با فاند به طوری که بتونه تمام هزینه هامو پوشش بده اقدام کنم؟ ممنون می شم راهنماییم کنید
    نمره gre براي آمريكا به طرز شديد مهمه. اگه اين نمره را بالا بگيري در تمام ابعاد رزومت تاثيرگذار است. روي ريكام و اس او پي هم كار كن.
    دنبال استاد در هر دو كشور هم باشيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام اقا من معدلم 16 دانشگاه اصفهانم امسال درسم تمومه بین ارشد تو ایران یا ترجیحا امریکا و کانادا موندم از پس همه هزینه ها تو امریکا و کانادا بر نمیام کسی میتونه راهنمایی کنه؟ ترجیحا بی مدرک زبان اروپا دانشگاه انگلیسی
    رشتمم مهندسی IT
    نظرتون چیه که ما ارشد ایران بخونیم؟ من شاگرد اول بودم و میتونم حداقل همین اصفهان بمونم یا رتبم تقسیم به ۳ شه!
    از طرفیم میخوام موندگار شم و مشکل سربازی میخوام ۱۵ تومن بزارم و پشت سرمو نگاه نکنم این کار شدنی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    نمره gre براي آمريكا به طرز شديد مهمه. اگه اين نمره را بالا بگيري در تمام ابعاد رزومت تاثيرگذار است. روي ريكام و اس او پي هم كار كن.
    دنبال استاد در هر دو كشور هم باشيد
    فقط gre كافيه يا ازمون ديگه اي هم بايد داد؟ gre بالا يعني نمره چند بايد باشه؟
    pray for michael schumacher

بچه ها با آیلتس 6 و GRE مینیمم (وربال صفر تقریبا) و معدل 15 از دانشگاه آزاد رشته عمران شانس پذیرش از دانشگاهای امریکا رو دارم یا نه؟
    برادرم 3 سال پیش رفتش و یه لیست داره ماله 3 سال پیشه البته که 330 تا دانشگاهه و فقط 17 تاشون آیلتس 6 رو قبول میکنن. بنده با هزینه شخصی میخام پذیرش بگیرم و هیچ امیدی به فاند ندارم. به نظرتون با این مشخصات امکان اینکه بتونم پذیرش بگیرم وجود داره یا نه؟

Junior Member

سلام به نظر شما معدل 19 تهران بهتره یا 18 شریف
    برای پذیرش از تاپ10 کدوم اولویت داره؟
    هردو رشته عمران
    معدلا هم مربوط به ارشده

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering BSc_ QIAU/MSc EE(Communication systems)_ CSU

نقل قول نوشته اصلی توسط ajmclean نمایش پست ها
    سلام به نظر شما معدل 19 تهران بهتره یا 18 شریف
    برای پذیرش از تاپ10 کدوم اولویت داره؟
    هردو رشته عمران
    معدلا هم مربوط به ارشده
    هر دو دانشگاه جزو دانشگاه های شناخته شده هستند.
    ولی معدل بالاتر با رزومه قوی تر( مقاله و زبان بالا) اولویت بیشتری داره مسلما.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    بچه ها با آیلتس 6 و GRE مینیمم (وربال صفر تقریبا) و معدل 15 از دانشگاه آزاد رشته عمران شانس پذیرش از دانشگاهای امریکا رو دارم یا نه؟
    برادرم 3 سال پیش رفتش و یه لیست داره ماله 3 سال پیشه البته که 330 تا دانشگاهه و فقط 17 تاشون آیلتس 6 رو قبول میکنن. بنده با هزینه شخصی میخام پذیرش بگیرم و هیچ امیدی به فاند ندارم. به نظرتون با این مشخصات امکان اینکه بتونم پذیرش بگیرم وجود داره یا نه؟
    سلام منم رشتم عمرانه و دانشگاه ازادی بودم با توجه به معدل و نمرات زبانتون خیلی بعید میدونم بتونید پذیرش بگیرید اکثر دانشگاه ها مینیمم ایلسشون 6.5 هست جی ار ای هم که مثل ناموسشونه و خیلی براشون مهمه با توجه به نتایج پذیرش چند سال اخیر بودند خیلی هایی که نمرات زبان خیلی خوبی داشتن و معدل بالا ولی نتونستن پذیرش بگیرن چون رقابت خیلی تنگاتنگ هست وبعد شما نگفتین مقاله دارین یا نه یا برای ارشد میخواین اقدام کنین یا دکترا به نظر من اگه میتونین امسال رو اقدام نکنین و سرمایه گداری بزرگی رو زبان انجام بدین تا نمرات خوبی بگیرید چون نمره زبان شرط لازمه شرط کافیش هم معدلو مقالست اگه یکسال بعد اقدام کنین با نمره زبان خوب بهتر از اینه که الان بری به یه دانشگاهی که بعدا پشیمون بشید(مثل بعضی از دوستان من ) والبته سعی کنین تو این مدت یک مقاله چاپ کنین باید کاری کنین تا اثر معدل و نداشتن مقاله رو جبران کنین که اونم با زبان میسره یه نمره زبان عالی بهتر از یه رزومه قوی ولی زبانه ضعیفه
    البته همیشه استثناتی هستند که ما باید اونا رو ندید بگیریم چون ممکنه ما اون استثنا نباشیم
    ادمی ساخته افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می اندیشیده است
    کار نشد نداره ما دانشگاه ازادی ها اگه بخوایم میتونیم من ازادی بودم الان شریفم شما هم میتونید نا امید نشید

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)