نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: تغییر تاریخ I۲۰ یا ورود به آمریکا ۴۵ روز زودتر از تاریخ I۲۰

پیش فرض تغییر تاریخ I۲۰ یا ورود به آمریکا ۴۵ روز زودتر از تاریخ I۲۰

سلام دوستان
    من نیاز به همفکری سریع دارم، تاریخ I۲۰ ترم جدید من دهم ژانویه ۲۰۱۲ هست. من یک ماه قبلش یعنی‌ دهم دسامبر ۲۰۱۱ می‌تونم برم آمریکا.
    هنوز دیفر نکردم، اما واقعا نیاز به دیفر دارم. ویزام حاضر شده، و الان دستم هست. تاریخ انقضاش ۲۵ نوامبر ۲۰۱۱ هست. یعنی‌ من اگه دیفر کنم واسه ورود ۱۵ روز کم میارم متاسفانه.
    تا حالا شده کسی‌ به جای ۳۰ روز زودتر از تاریخ I۲۰ چهل و پنج روز زود تر بره؟
    آیا تا حالا شده دانشگاهی تاریخ I۲۰ رو تغییر بده؟ مثلا به جای دهم ژانویه ۲۰۱۲، تاریخ رو به ۲۵ دسامبر ۲۰۱۱ تغییر بدن؟
    کسی‌ راهی‌ به ذهنش میرسه؟ممنون.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مکانیک صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : تغییر تاریخ I۲۰ یا ورود به آمریکا ۴۵ روز زودتر از تاریخ I۲۰

زودتر که نمیشه وارد آمریکا شد ....
    اما تغییر تاریخ I20 رو به دانشگاه بگین... ببینین دانشگاه مرام میذاره یا نه
    منم خودم دوست دارم بدونم دانشگاهم اینکارو میکنه یا نه... چون من هم میخام اینکارو بکنم اما هنوز I20 رو بعد دیفر سفارش ندادم

من یه سوال داشتم ولی نمی دونم آیا این تاپیک مناسبی هست یا نه.
    امکان تمدید DS2019 هست یا نه؟ من با یک DS2019 ویزا رو گرفتم ولی با توجه به کاری که پیش اومده واسم مجبورم که دیفر کنم. DS2019 را دوباره صادر می کنند یا امکان تمدیدش هست؟
    کسی تا حالا این اتفاق براش افتاده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IT - Cleveland State

یه سوال واسه من پیش اومد، مگه میشه شما ویزا بگیری بری آمریکا بعدش ترمت رو دیفر کنی؟ از لحاظ قانونی مشکلی بر نمیخوره کارتون؟؟ یعنی شما به صورت F1 بری آمریکا بعدش 5 ماه بعدش بری دانشگاه چون Defer کرده بودی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abc#def نمایش پست ها
    یه سوال واسه من پیش اومد، مگه میشه شما ویزا بگیری بری آمریکا بعدش ترمت رو دیفر کنی؟ از لحاظ قانونی مشکلی بر نمیخوره کارتون؟؟ یعنی شما به صورت F1 بری آمریکا بعدش 5 ماه بعدش بری دانشگاه چون Defer کرده بودی؟
    بهتره یه کم بیشتر در مورد شرایطم توضیح بدم. نوع ویزای من J هستش. و می خواهم بعد از گرفتن ویزا، DS2019 رو تمدید کنم. قصد ورود به آمریکا رو هم با این ویزایی که گرفتم ندارم. با این ویزا می تونم تا یک ماه دیگه وارد آمریکا بشم و Check in کنم ولی من تا 3 ماه آینده نمی تونم برم اونجا واسه همین فکر می کنم ویزا به خودی خود باطل می شه و همچنین فرم DS2019 که معادل I20 واسه F1 هستش. کسی تا حالا به همچین کاری رو کرده؟ DS2019 رو تمدید یا مجددا صادر می کنند؟ دوباره باید هزینه SEVIS FEE داده بشه؟ ممنون می شم اگه کسی می دونه راهنمایی کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)