نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما کدام سفارت را در سال 2012 گزينه ی مناسبتری مي دانيد؟

رأی دهندگان
213. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دوبــــی

32 15.02%
  • آنکارا

83 38.97%
  • کابل

4 1.88%
  • قبرس

18 8.45%
  • بیروت

27 12.68%
  • باکو

10 4.69%
  • عشق آباد

42 19.72%
  • هیچ کدام؛ من گزینه ی مناسبتری رو در نظر دارم. (لطفا ذکر بفرمایید)

23 10.80%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 2 از 77 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 768

موضوع: با شرایط من، شما کدام سفارت را برای اخذ ویزا در سال 2012 گزینه مناسبتری میدانيد؟

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شما کدام سفارت را برای اقدام در سال 2012 گزینه ی مناسبتری می دانید؟

به نظرم نظرسنجی مشکل داره،هر کس باتوجه به نظرات خودش و موفقیتش یک سفارت رو خوب یا بد ارزیابی میکنه.
    من میخواستم برای عشق آباد اقدام کنم،یکی از مدیران سایت که ویزاشم آمده شده بود به بنده پرید که شما برای چی میخوای بری اونجا وقتی کابل و دبی رو گذاشتند و پذیرش عشق آباد نسبت به تعداد درخواست ها پایینه،اما الان میبینم که شاید بدترین سفارت ها کابل و دبی باشند،با توجه به نظریات بچه ها.اما خب مزایای خودشون رو دارند،دبی ارزونه همان طور که دوستمون گفت،پیک آپ آسون و....اما کلیرینس دبی رو خیلی ها ازش ناراضی هستند.
    من باتوجه به نظرات دوستان به نظرم هر 3و4 ماه یکبار یا حداکثر یک سال یک سفارت خوبه و بعد خراب میشه حالا شما باید توی اون بازه ی زمانی بهترین گزینه رو پیدا کنی،تا 6 ماه پیش کابل رو خیلی ها راضی بودند اما امروز پاس رو فقط به خود شخص تحویل میده و علننا میگه نیایید اینجا و.....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شما کدام سفارت را برای اقدام در سال 2012 گزینه ی مناسبتری می دانید؟

بدترین گزینه دوبی به نظرم. یعنی یه چیزایی شنیدم از اینا که آدم نمیدونه چی بگه. مخصوصن اون شوکی کی روزه مصاحبه واسه نقصی مدارکم دادن و رفتارشون. به هیچکی سفارشش نمیکونم که هیچ، به نظرم بد ترین ریسکه برین اونجا.

Junior Member

خانم ها و آقایان هر جا تشریف میبرید
    دبی نرید که مدت انتظارش خیلی زیاده ..............

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    به نظرم نظرسنجی مشکل داره،هر کس باتوجه به نظرات خودش و موفقیتش یک سفارت رو خوب یا بد ارزیابی میکنه.
    من میخواستم برای عشق آباد اقدام کنم،یکی از مدیران سایت که ویزاشم آمده شده بود به بنده پرید که شما برای چی میخوای بری اونجا وقتی کابل و دبی رو گذاشتند و پذیرش عشق آباد نسبت به تعداد درخواست ها پایینه،اما الان میبینم که شاید بدترین سفارت ها کابل و دبی باشند،با توجه به نظریات بچه ها.اما خب مزایای خودشون رو دارند،دبی ارزونه همان طور که دوستمون گفت،پیک آپ آسون و....اما کلیرینس دبی رو خیلی ها ازش ناراضی هستند.
    من باتوجه به نظرات دوستان به نظرم هر 3و4 ماه یکبار یا حداکثر یک سال یک سفارت خوبه و بعد خراب میشه حالا شما باید توی اون بازه ی زمانی بهترین گزینه رو پیدا کنی،تا 6 ماه پیش کابل رو خیلی ها راضی بودند اما امروز پاس رو فقط به خود شخص تحویل میده و علننا میگه نیایید اینجا و.....
    مرسی از اظهار نظرتون اما من دقیقا هدفم از این نظر سنجی چیزیه که شما اون رو اشکال جلوه می دید!! من می خوام هر کس باتوجه به نظرات خودش و شانس موفقیت یک سفارت رو خوب یا بد ارزیابی کنه.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    مرسی از اظهار نظرتون اما من دقیقا هدفم از این نظر سنجی چیزیه که شما اون رو اشکال جلوه می دید!! من می خوام هر کس باتوجه به نظرات خودش و شانس موفقیت یک سفارت رو خوب یا بد ارزیابی کنه.
    موفق باشید
    خواهش میکنم، الان چیزی که شایعه شده که مصاحبه گر عشق باد داره عوض میشه ،کلا به نظرم نمیشه یک سفارت رو برای همه ی زمان ها مناسب دونست، خوشحال میشم دوستانی که تجربه ی بیروت هم دارند یک مقایسه ای با بقیه سفارت ها داشته باشند.

یه سوال. اگه آدم بار دومش باشه که ویزا میگیره (یعنی مثلا تابستون اومده باشه ایران) آیا فرقی در کلیرنس ایجاد میکنه؟ (این که آدم یه بار قبلا کلیر شده رو میگم).

من 3-4 نفر میشناسم که برای مسافرت به ایران از دوبی ویزا گرفتن و 2 هفته ای کلیر شدن. شانسی بوده یعنی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    خواهش میکنم، الان چیزی که شایعه شده که مصاحبه گر عشق باد داره عوض میشه ،کلا به نظرم نمیشه یک سفارت رو برای همه ی زمان ها مناسب دونست، خوشحال میشم دوستانی که تجربه ی بیروت هم دارند یک مقایسه ای با بقیه سفارت ها داشته باشند.
    سلام
    من می خوام برای آگوست از عشق‌آباد وقت بگیرم. چون برای فوق می رم اونجا به نظرم بهتر از بقیه اومد. اینکه داره آفیسر عوض می شه یعنی چی؟ شما از کجا این رو شنیدی؟ یعنی می خوان یکی رو بذارن که راحت ویزا نده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed626200 نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام برای آگوست از عشق‌آباد وقت بگیرم. چون برای فوق می رم اونجا به نظرم بهتر از بقیه اومد. اینکه داره آفیسر عوض می شه یعنی چی؟ شما از کجا این رو شنیدی؟ یعنی می خوان یکی رو بذارن که راحت ویزا نده؟
    منظورم سپتامبر بود.

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed626200 نمایش پست ها
    سلام
    دوست من آگوست که تموم شد،منظورت واسه سپتامبر هست؟ فکر کنم سپتامبر پر باشه،اما یک چکی کن.
    والا یکی از بجه ها تو تاپیک عشق اباد گفن،یک نفر دیگه هم تاییدش کرد، حالا من موندم این ها شایعه است یا نه؟
    اما دفعه قبلش گفتند تمام وقتای سپتامبر کنسل شده که من خودم زنگ زدم سفارت و پرسیدم گفت چنین چیزی شایعه است، شاید اینم شایعه شده باشه، اما خب این یکی به نظر میرسه یکم احتمالش قوی تر باشه.
    اگه خواستی از طریق پ.خ در تماس باش که شماره سفارت رو به خودت بدم.

یه فکری به نظرم رسید گفتم نظر شما رو هم بپرسم. شرایط زیر رو در نظر بگیرید:
    فردی که الان دانشجو مقطع لیسانس و ترم 6 هست و اپلای میکنه برای دانشگاههای آمریکا بعد از اتمام پروسه ادمیشن و دریافت I-20 قاعدتا هنوز فارق نشده و در حال تحصیل در ترم 8 هست.
    به نظر من چنین شخصی برای گرفتن ویزا آمریکا که احتمالا میفته قبل فارق التحصیلیش (اواسط ترم 8) با اجازه خروج برای زیارت بره عراق و از سفارت آمریکا در اونجا اقدام کنه.
    البته نمیدونم تا چه حد در مورد کیس ایرانی‌ها آشنایی دارند ولی بچه‌های فروم قبلا از سفارت آمریکا در عراق وقت گرفتن ولی متاسفانه هیچکس نتیجه مصاحبه‌اش رو تو فروم نگفته.
    از نظر تئوری ساده‌ترین راه برای افرادی با این شرایط که هنوز فارق نششدند و برای گرفتن ویزا باید از کشور خارج شوند این راهه چون :
    1-به راحتی میتونی به این بهانه اجازه خروج بگیری
    2-وثیقه کمتری برای خروج به قصد زیارت میگیرن ( یه جایی تو فروم خوندم 500 هزار تومن)
    در مورد هزینه‌ سفر هم فکر کنم نسبت به خیلی جاهای دیگه کمتر بشه.
    در ضمن میتونی یه زیارت هم بری.