نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما کدام سفارت را در سال 2012 گزينه ی مناسبتری مي دانيد؟

رأی دهندگان
213. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دوبــــی

32 15.02%
  • آنکارا

83 38.97%
  • کابل

4 1.88%
  • قبرس

18 8.45%
  • بیروت

27 12.68%
  • باکو

10 4.69%
  • عشق آباد

42 19.72%
  • هیچ کدام؛ من گزینه ی مناسبتری رو در نظر دارم. (لطفا ذکر بفرمایید)

23 10.80%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 7 از 77 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 768

موضوع: با شرایط من، شما کدام سفارت را برای اخذ ویزا در سال 2012 گزینه مناسبتری میدانيد؟

Member dream_liner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology, Aerospace

پیش فرض پاسخ : شما کدام سفارت را برای اقدام در سال 2012 گزینه ی مناسبتری می دانید؟

اگه پاسپورت قبلي دارين هم با خودتون ببرين اگه خواستين برين گرجستان
    http://georgia.usembassy.gov/consula...ant-visas.html

نقل قول نوشته اصلی توسط amirh68 نمایش پست ها
    هیچ کس نمی گه نمیشه
    فقط
    1. زبان انگلیسیتون طوری باشه که به راحتی از پس مصاحبه بر بیاین. ( هم شما و هم همسرتون)
    2. برای تفلیس حتما ترجمه شناسنامه و کارت ملی و عقد نامه به انضمام مدارک محکم دال بر اینکه حتما پس از اتمام تحصیلاتتون بر می گردین.
    درسته ببا شرایط ایران آشنایی ندارن و کسانی بودند که نتونستن بگیرن و برای من و شما که وقت برامون مهمه یک انتخاب درست و مدارک قوی (نه زیاد)
    خیلی مهمه.

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : شما کدام سفارت را برای اقدام در سال 2012 گزینه ی مناسبتری می دانید؟

قبل از اينکه براي گرجستان اقدام کنين اين صفحه رو بخونيد.
    نميخوام بگم تشريف نبريد گرجستان. اما خوندن اين صفحه موضوع رو براتون روشن ميکنه (به ويژه دوستاني که جواب قانع کننده ميخوان) شايد قانع نشيد. اما خب به هرحال با اين شرايطي که اينجا http://georgia.usembassy.gov/notice-for-tcn.html نوشته انتخاب باشماست...

رشته و دانشگاه

چرا گرجستان نه؟

رو اين جمله کليک کني به جواب مي رسي....
    البته بايد وقت بذاري و کامل بخوني.
    نقل قول نوشته اصلی توسط kambizar نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من برای spring 2012 برای دکتری مکانیک پذیرش با بورس کامل دارم. با توجه به اینکه هفته اول ژانویه باید اونجا باشم، آیا اصلا امیدی هست؟ و اگه هست، کدوم سفارت مناسبتره برا شرایط من؟ ضمنا کدوم یک از سفارت ها وقت فوری هم برا F1و هم برا F2 بصورت همزمان میده؟ اینجا چرا کسی از ارمنستان، تاجیکستان، یا گرجستان صحبت نکرده؟ آیا نمیشه از اونا ویزا گرفت؟
    با تشکر

Junior Member

من قبل از applyabroad تمام اطلاعات سایت سفارت های آمریکا تو کشورهای اطراف رو خوندم و باهاشون مکاتبه هم انجام دادم و پیشنهاد دادن که بهتره دبی یا آنکارا برین.

ولی با عنایت به علم غیب بعضی دوستان، متشکر خواهم بود اگر از علم شان در باب اینکه کدام سفارت (بیروت یا دبی) به بنده سریعتر ویزا خواهد داد، استفاده کرده و منت راهنمایی را بر گردن اینجانب بگذارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط dream_liner نمایش پست ها
    قبل از اينکه براي گرجستان اقدام کنين اين صفحه رو بخونيد.
    نميخوام بگم تشريف نبريد گرجستان. اما خوندن اين صفحه موضوع رو براتون روشن ميکنه (به ويژه دوستاني که جواب قانع کننده ميخوان) شايد قانع نشيد. اما خب به هرحال با اين شرايطي که اينجا http://georgia.usembassy.gov/notice-for-tcn.html نوشته انتخاب باشماست...

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kambizar نمایش پست ها
    من قبل از applyabroad تمام اطلاعات سایت سفارت های آمریکا تو کشورهای اطراف رو خوندم و باهاشون مکاتبه هم انجام دادم و پیشنهاد دادن که بهتره دبی یا آنکارا برین.

ولی با عنایت به علم غیب بعضی دوستان، متشکر خواهم بود اگر از علم شان در باب اینکه کدام سفارت (بیروت یا دبی) به بنده سریعتر ویزا خواهد داد، استفاده کرده و منت راهنمایی را بر گردن اینجانب بگذارند.
    اینجا کسی علم غیب نداره، فقط نکته ای که من به شخصه حس کردم اینه که سفارت ها فصلی هستند یعنی یک فصل یا گاه 1 ماه خوب هستند برای عده ای و بعد لج میکنند یا ... شما باید در لحظه ای که برای سفارت اقدام می کنید بهترین سفارت رو برای کیس خودتون انتخاب کنید، مثلا شکی نیست که سفارت قبرس اصولا دید خوبی به مستر بدون فاند نداره، یا این مورد رو دقیقا میشد توی کابل دید که ابتدا برای خیلی از دوستان مناسب بود و بعد بازی دراوردن هاشون شروع شد و حتی در پرینت ویزا و خیلی موارد دیگه بچه ها رو اذیت کردند. در صورتی که اولین بار هست که برای ویزا اقدام می کنید و بین گزینه ی بیروت و دبی در شک هستید و و گردش حساب 6 تا 12 ماه رو دارید من بیروت رو پیشنهاد میکنم چون احتمالش بیشتر هست که کلیرینس شما در صورت موافقت ویزا کمتر طول بکشه.
    ویرایش توسط ShahdaD : October 30th, 2011 در ساعت 12:15 PM
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

دوستان من ميخوام از سفارت امريکا تو فرانکفورت آلمان اقدام کنم برای مصاحبه. به نظرتون چطوره ؟

رشته و دانشگاه

اونا با شرايط ايران آشنا هستن. ميتونه گزينه خوبي باشه.. مارو بي خبر نذار...
    (براي مهاجرت به آمريکا ايراني ها از 5 شهر ميتونن اقدام کنن: آنکارا، ابوظبي، فرانکفورت، ناپل و وين) پس قطعا کارمندي که با شرايط ايران آشنا باشه دارن. علاوه بر اين وقت خاليشون خيلي خيلي زياده (شهروندان آلماني براي مسافرت به آمريکا نياز به ويزا ندارن)
    نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN_TTFU نمایش پست ها
    دوستان من ميخوام از سفارت امريکا تو فرانکفورت آلمان اقدام کنم برای مصاحبه. به نظرتون چطوره ؟

Junior Member

سلام به همه.
    دوستان من از یه دانشگاه در مقطع PhD در رشته Molecular Biology به صورت فول فاند برای Jan 2012 پذیرش گرفتم. ولی فکر کنم که اسکن I-20 دست کم تا 2 هفته دیگه دستم برسه. آیا با این شرایط به ترم بهار میرسم؟ برای کدوم سفارت بهتره اقدام کنم؟ راهی هست که بتونم از حالا وقت بگیرم؟ برای همسرم هم میتونم سریع وقت بگیرم؟ تا اینجا به نظرم بهترین آپشن برای من عشق آباد باشه. خوشحال میشم نظر شما و تجربتون رو بدونم.

Junior Member Purdue آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Purdue University - Civil Eng. - Geomatics

سلام. من هم شرایط مشابه شما رو دارم و الآن در انتظار دعوتنامه ترکمستان هستم. من بعد از خوندن بیشتر مطالب همین سایت تصمیم گرفتم برم عشق آباد. ظاهراً که زمان کلیرنسش کمه، اگه خوش شانس باشیم به ترم ژانویه میرسیم. موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaaz نمایش پست ها
    سلام به همه.
    دوستان من از یه دانشگاه در مقطع PhD در رشته Molecular Biology به صورت فول فاند برای Jan 2012 پذیرش گرفتم. ولی فکر کنم که اسکن I-20 دست کم تا 2 هفته دیگه دستم برسه. آیا با این شرایط به ترم بهار میرسم؟ برای کدوم سفارت بهتره اقدام کنم؟ راهی هست که بتونم از حالا وقت بگیرم؟ برای همسرم هم میتونم سریع وقت بگیرم؟ تا اینجا به نظرم بهترین آپشن برای من عشق آباد باشه. خوشحال میشم نظر شما و تجربتون رو بدونم.
    حقیقت واژه تلخیست در قاموس ناپاکان ....... من از نقش حقیقتهای حلق آویز می ترسم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Purdue نمایش پست ها
    سلام. من هم شرایط مشابه شما رو دارم و الآن در انتظار دعوتنامه ترکمستان هستم. من بعد از خوندن بیشتر مطالب همین سایت تصمیم گرفتم برم عشق آباد. ظاهراً که زمان کلیرنسش کمه، اگه خوش شانس باشیم به ترم ژانویه میرسیم. موفق باشین

سلام بر شما.
    ممنون از راهنمایی شما. من هم متقاعد شدم که ترکمنستان بهترین گزینست. حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه I-20 من هنوز صادر نشده و حدود 2-3 هفته دیگه به دستم میرسه آیا امکان گرفتن وقت مصاحبه از سفارت هست یا نه؟ از کجا باید شروع کنم؟ چطور باید اقدام کنم؟