نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: يافتن جايي مطمئن جهت خريد مواد شيميايي(Merckو Chemetal)

پیش فرض يافتن جايي مطمئن جهت خريد مواد شيميايي(Merckو Chemetal)

من به دنبال يه ماده شيميايي (كه غالبا بصورت آزمايشگاهي هست) مي گردم. اين ماده رو شركت هايي چون Merckو Chemetal توليد ميكنند. بايد بگم موادي كه به اسم محصولات اين دو شركت و شركت هاي مشابه در بسته هاي پلمپ شده تو بازار (كوچه معروف خدابنده لو) به فروش ميرسه، به هيچ وجه قابل اطمينان نيستد و به احتمال قوي تقلبي اند.

از دوستان كسي جاي مطمئني كه مواد شيميايي با اين مارك ها و يا مارك هاي مشابه رو مي فروشند (نمايندگي، شركت هاي واردات و غيره) سراغ داره؟ پيشاپيش ممنون از راهنمايي هاتون.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : يافتن جايي مطمئن جهت خريد مواد شيميايي(Merckو Chemetal)

سلام
    به نظر من اين خريد رو از طريق دانشگاه و يا استادتون انجام بدين بهتر هست ، چون ديگه اون موقع به خاطر وجه شون هم كه شده نمي تونن بهتون تقلبيشو بدن. يه بار يادمه با بچه ها از يه نماينده معروف مرك كه مايل نيستم بهتون معرفيش كنم، و استادمون كلي ازش ماده ميخريد، خودمون يك ايزوپروپانل مرك خريديم چون expire شده بود تمام كار رو بهم زد هيچي يه عالمه هم گاز سمي درست كرد... حتما طوري خريد كنيد كه حساب ببرن طرفشون دانشگاه هست.
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    سلام
    به نظر من اين خريد رو از طريق دانشگاه و يا استادتون انجام بدين بهتر هست ، چون ديگه اون موقع به خاطر وجه شون هم كه شده نمي تونن بهتون تقلبيشو بدن. يه بار يادمه با بچه ها از يه نماينده معروف مرك كه مايل نيستم بهتون معرفيش كنم، و استادمون كلي ازش ماده ميخريد، خودمون يك ايزوپروپانل مرك خريديم چون expire شده بود تمام كار رو بهم زد هيچي يه عالمه هم گاز سمي درست كرد... حتما طوري خريد كنيد كه حساب ببرن طرفشون دانشگاه هست.
    موفق باشيد
    دفعه قبل که متاسفانه ماده ای تقلبی رو به اسم محصول مرک خریدیم ، به اسم دانشگاه و پس از کلی پرس و جو و اتمام حجت با فروشنده بود. علیرغم این همه احتیاط باز هم اون چیزی که نباید رخ میداد (متاسفانه) رخ داد.

کسی نمایندگی یا فروشنده ی قابل اعتمادی سراغ نداره؟ (خطاب به دانشجویان رشته شیمی و مهندسی شیمی : پس شما مواد مورد نیاز برای کارهای آزمایشگاهیتون رو از کجا می خرید؟ یه جوابی بدید)

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.T
    دفعه قبل که متاسفانه ماده ای تقلبی رو به اسم محصول مرک خریدیم ، به اسم دانشگاه و پس از کلی پرس و جو و اتمام حجت با فروشنده بود. علیرغم این همه احتیاط باز هم اون چیزی که نباید رخ میداد (متاسفانه) رخ داد.

کسی نمایندگی یا فروشنده ی قابل اعتمادی سراغ نداره؟ (خطاب به دانشجویان رشته شیمی و مهندسی شیمی : پس شما مواد مورد نیاز برای کارهای آزمایشگاهیتون رو از کجا می خرید؟ یه جوابی بدید)

سلام
    اگه ماده اي كه ميخواين در حد كم نياز دارين و يا ماده روتيني هست ميتونين از آز -هاي شيمي تهيه كنيد وليكن اگه ماده اي هست كه كم استفاده ميشه بايد سفارش بديد تا براتون بياد. در دانشگاه تهران يه آقايي هست- اين اواخر هم ديدمش ( فكر ميكنم نمايندگي مرك بود ...) كه براي خريد مواد شيميايي به آز ها ي تخقيقاتي سر ميزد. فكر ميكنم خوب باشه كارش... -حتما خودتون پرس و جو كنيد باز- اين اواخر كه من در دانشكده علوم ديدمش از بچه هاي آز تحقيقاتي تجزيه يا گروه شيمي اونجا سوال كنيد حتما راهنماييتون ميكنند.

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

چرا از نمایندگی شرکت Merck سراغ اون ماده رو نمی گیرین؟!! شماره تلفنشونو از 118 بگیرین و زنگ بزنین. قابل اعتمادترن. من شماره شونو داشتم و متاسفانه نمی دونم چیکارش کردم. به محض اینکه پیداش کنم برراتون پیغام می ذارم. اسم ماده با cas number رو که بگی بهشون، میدن.

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

دوستان عزیز،

این تاپیک بدلیل انجام تخلفات متعدد توسط کاربران و تبلیغ بسته میشود.

مدیر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)