صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 65

موضوع: City guide ... Chicago

پیش فرض پاسخ : City guide ... Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1782 نمایش پست ها
    سلام
    می تونید به این وب-سایت ها رجوع کنید:
    http://www.housing.uic.edu/offcampus...php?act=logout
    https://www.padmapper.com/search/apa...nois/Chicago/#

ایشاا.. محل مناسبی پیدا می کنید. سوالی بود بپرسید
    سلام آقا رضا. من لینک هایی که گفتین رو رفتم. اون رو که توی گوگل مپ هست رو هم دیدم. چرا اینقدر قیمتها بالاست؟ یه خوابه اش حداقل 1200 و دو خوابه اش هم حداقل 1800-1900 هست. یعنی مینیمم هزینه مسکن باید 900 دلار بدیم؟ خیلی زیاده که
    don't forget to smile

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe61 نمایش پست ها
    سلام آقا رضا. من لینک هایی که گفتین رو رفتم. اون رو که توی گوگل مپ هست رو هم دیدم. چرا اینقدر قیمتها بالاست؟ یه خوابه اش حداقل 1200 و دو خوابه اش هم حداقل 1800-1900 هست. یعنی مینیمم هزینه مسکن باید 900 دلار بدیم؟ خیلی زیاده که
    سلام٬
    در مجموع آره حق باشماست. کرایه ها مقداری زیاد شده. اول این که فصل خوبی برای خونه پیدا کردن نیست دوم این که وضع اقتصاد باعث شده کمی کرایه ها زیاد شه.
    اما عدد هایی که گفتی یه کمی زیاده٬ بگو کجا دنبال خونه هستی تا بیشتر بتونم کمک کنم!

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe61 نمایش پست ها
    این قیمت ها خیلی بالاست... زیر بار اینا نرید.

من الان خونه دوخوابه بزرگ دارم 800 میدم... چسبیده به UIC.... طرف IIT کمی ارزون تر هم باید باشه... بنظرم سویت بالای 600، یکخوابه بالای 800 و دوخوابه بالای 1000 برای اون منطقه بسیاااااااااااار گرون هست.

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ممنون از جوابتون. من وارد این لینک شدم
    http://www.padmapper.com/search/apar...nois/Chicago/#
    خیابونی که توش دانشگاه IIT هست رو پیدا کردم بعد رفتم دنبال خونه ها تو خیابونای اطراف. من دانشگاه IIT میخوام برم
    don't forget to smile

سلام دوستان
    من تا نهایتا یه ماه دیگه میام شیکاگو و توی این سایتهایی که معرفی کردین خونه پیدا کردم بعضا خونه های مناسبی میشه پیدا کرد
    دانشگاهم maywood هست به این نتیجه رسیدم که اطراف دانشگاهم وضعیت خوبی از نظر crime map نداره و بنابر این به این فکر افتادیم که خونه رو در محیط های امن اجاره کنیم که دسترسی خوبی به وسایل نقلیه عمومی دارن مثلا اطراف ردلاین
    سوالم اینه که حدودا چقدر طول میکشه از یه جایی مثل edgewater یا lakeview بریم maywood ? و اینکه آیا منطقی هست این کار؟
    احتمالا در عرض چند ماه اول ماشین میگیریم،
    با اتومبیل شخصی چی؟ منطقیه؟
    توصیه میکنید از ایران اجاره کنیم یا بیایم اونجا؟
    راستی من به اون صورت خونه furnished ندیدم، آیا سایت خاصی داره برای جستجو؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا نهایتا یه ماه دیگه میام شیکاگو و توی این سایتهایی که معرفی کردین خونه پیدا کردم بعضا خونه های مناسبی میشه پیدا کرد
    دانشگاهم maywood هست به این نتیجه رسیدم که اطراف دانشگاهم وضعیت خوبی از نظر crime map نداره و بنابر این به این فکر افتادیم که خونه رو در محیط های امن اجاره کنیم که دسترسی خوبی به وسایل نقلیه عمومی دارن مثلا اطراف ردلاین
    سوالم اینه که حدودا چقدر طول میکشه از یه جایی مثل edgewater یا lakeview بریم maywood ? و اینکه آیا منطقی هست این کار؟
    احتمالا در عرض چند ماه اول ماشین میگیریم،
    با اتومبیل شخصی چی؟ منطقیه؟
    توصیه میکنید از ایران اجاره کنیم یا بیایم اونجا؟
    راستی من به اون صورت خونه furnished ندیدم، آیا سایت خاصی داره برای جستجو؟
    سلام
    از edgewater به maywood می شه با red line و blue line (اسم خطوط مترو در شیکاگو هستند) جابجا اما خیلی به نظر من منطقی نیست. باقی دوستان هم می تونند نظر بدند تا بهتر بدونید.
    اما نزدیک maywood دو محله خیلی خوب و امن هست به اسم forest park و oak park که هر دو محله سفید نشین هستش

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

درود
    دوستان من ىک ماه هست که امدم شىکاگو واسه خرىد وساىل منزل ىه سرى فروشگاه هست که شما همه چىز توش پىدا مىکنىد با قىمتاى بسىار پاىىن. البته وساىل در حد نو هستند من دنبال ظرف و ظروف چىنى و ... مىگشتم حتى والمارت هم قىمتاش واسه ما که رىال اوردىم زىاد بود. توى اىن فروشگاه من بشقاب چىنى ساخت انگلىس خرىدم دونه اى 99 سنت. کاسه دىس لىوان زىر بشقاب شىک و خىلى چىزاى دىگه با همىن قىمت و اىن فروشگاه ها واسه ماکه تازه واردىم و مىخواىم از هزىنه هامون کم بشه بسىار عالى هست.
    Goodwill توى تمام امرىکا هست و کافىه تو گوگل مپ نزدىکترىن رو پىدا کنىد. اگه سوالى داشتىد پىام خصوصى بدىد.
    در ضمن خود امرىکاىىها خىلى ازشون خرىد مىکنن. چند روز پىش ىه اقاى چىنى اومد و ىه مىز ناهارخورى شىک و تمىز رو خرىد $25
    من مطمىنم کم کم $600 پولش بود.
    اسم اىن فروشگاه ها goodwill هست. توصىه مىکنم قبل از خرىد هر وسىله اى ىه سر به اىنجاها بزنىد.

دوستانى که مىان iit توجه کنند محله دانشگاه ىه جاى نا امنه و سعى کنىد از خىابان 33 به بعد خونه نگىرىد, ما خونه اى که گرفتىم لب بلوار اصلىه و چند شب پىش چندتا پسر سىاه پوست دور من و شوهرم حلقه زدند و گوشى و پولمون رو مىخواستند.
    خانوما خىلى اىنجاى شهر جالب نىست. حتى به اقاىون هم پىشنهاد مىکنم اىن قضىه رو جدى بگىرند.
    ما خىلى شنىده بودىم که اىنجا جرم زىاده و 20 روز بعد به اىن قضىه واقف شدىم.
    ویرایش توسط zebarjadi : January 18th, 2014 در ساعت 08:03 PM دلیل: ترکیب ارسال‌ها
    ابر آمد و زار بر سر سبزه گریست
    بی باده گل رنگ نمی شاید زیست
    این سبزه که امروز تماشاگه ماست
    تا سبزۀ خاک ما تماشاگه کیست

ساکنین شیکاگو، راهنما بفرمایید ممنون میشم
    برای اجاره آپارتمان، مواردی که آب و گاز و برق و گرمایش رو در اجاره حساب کردن، حدودا چقد باید گرونتر از مواردی باشه که تمام این هزینه ها با فرد ساکنه؟ بهتر اگه بخوام بپرسم، این موارد رو خودمون بخوایم بپردازیم چقدر در میاد؟ خصوصا گرمایش مد نظرم هست.
    و اینکه در سایت craglist قیمتها به طرز قابل توجهی پایینتره، ایا کسی از دوستان این سایت رو برای اجاره خونه پیشنهاد میده؟
    این بحث تازه وارد بودن، از لحاظ اینکه سابقه مالی نداریم، ایا برای اجاره مشکل سازه و انتخابها رو محدودتر میکنه؟ یا اینکه با یه پیش پرداخت قابل حل شدنه؟
    سپاس

دوست محترم، جناب رشیدی! برای منطقه university village اجاره تیپیکال منطقه رو برای یک استودیو نوشتن 1395دلار! دو خوابه رو 2000 هست! آیا حضوری جستجو کنیم این قیمتهای رویایی که شما میفرمایید رو پیدا میکنیم؟ متاسفانه علی رغم جستجوهای فراوان اینترنتی، من هیچ مورد مناسبی، متناسب با بودجه 800 دلاری خودم پیدا نکردم. دانشکدم درست در مرکز شهر، بالای لوپ، واقع شده؛ اما نزدیکترین مواردی که پیدا کردم در منطقه lake view بوده!

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط pbmdesigner نمایش پست ها
    دوست محترم، جناب رشیدی! برای منطقه university village اجاره تیپیکال منطقه رو برای یک استودیو نوشتن 1395دلار! دو خوابه رو 2000 هست! آیا حضوری جستجو کنیم این قیمتهای رویایی که شما میفرمایید رو پیدا میکنیم؟ متاسفانه علی رغم جستجوهای فراوان اینترنتی، من هیچ مورد مناسبی، متناسب با بودجه 800 دلاری خودم پیدا نکردم. دانشکدم درست در مرکز شهر، بالای لوپ، واقع شده؛ اما نزدیکترین مواردی که پیدا کردم در منطقه lake view بوده!
    خود university village گرون هست. pilsen که چسبیده به اونجا هست قیمتها تقریبا نصف میشه.
    lake view برای شما بهتره. حضوری یا غیر حضوری تفاوتی نداره.

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***