صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 33

موضوع: کدام موضوع آینده کاری بهتری در گرایش نفت دارد

پیش فرض کدام موضوع آینده کاری بهتری در گرایش نفت دارد

با توجه به اینکه بعد از درس خواندم می خواهم برگردم ایران خواهش کنم نظر خود را درباره این سوال مطرح بفرمایید. درباره اینکه موقعیت شغلی داشته باشد و در آمد بهتر باشد.( راستی به دنبال شغل آکادمیک هم هستم )

کدام موضوع آینده کاری بهتری در گرایش نفت دارد
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

پیش فرض پاسخ : کدام موضوع آینده کاری بهتری در گرایش نفت دارد

ONLY RESERVOIR ENGINEERING ;D
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

could you please provide further informaton if possible

in what aspect you mean
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

شبيه سازي مخزن كاريه كه خيلي راحت به انجام ميرسه، سرمايه گزاري كلاني نميخواد، تا اونجام كه مي دونم تقاضاي صنعتي زيادي داره. اصولا هم همينطوره. اين بستگي داره به خودتون كه آينده كاري خوب رو چي بدونيد. يك بار اينشتين هنگام ديدن يكي از فيلمهاي صامت چارلي چاپلين گفت خوش به حالت، تو حرف نميزني همه ميفهمن چي ميگي من اينهمه حرف ميزنم هيچ كسي نميفهمه چي ميگم. اگه شما ميخواهيد در آينده راحت با صنعت ارتباط برقرار كنيد بايد موضوعي رو پي بگيريد كه براي اونها به راحتي قابل درك و استفاده باشه. اگر هم بخواهيد موضوعات high-tech رو دنبال كنيد شايد بايد تلاش بيشتري بكنيد تا اونرو به ديگران بقبولونيد و خودتون رو اثبات كنيد. از اين نظر ميشه گفت شبيه سازي مخزن امتحان خودش رو پس داده و ميتونه راه مناسبي باشه براي اينكه هم يه آدم آكادميك خوب باشيد هم در اتباط با صنعت موفق عمل كنيد و نيازي نباشه كه چرخ رو از اول اختراع كنيد .
    Do not mistake coincidence for fate

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Eng. MSc(AmirKabir), BSc:PUT 

با سلام
    شما چه گرایشی خوندی و چه مقطعی؟
    اگه میخای بری تو کاره شبیه سازی و موفق باشی باید حتما تجربه کار رو فیلد رو داشته باشی در ضمن به نظر من درامو حفاری خیلی بالاتره و بازاره کارشم بیشتره
    من لیسانسم حفاری و فوقم مخزنه ولی با توجه به کاره اقماری حفاری و شرایط خودم دوست دارم تو زمینه مخزن کار کنم به هر حال بستگی به شرایط خودتون داره
    دریافت مدارک در سیدنی 26-04-2010 فایل نامبر اول 28-07-2010 دریافت مدارک در دمشق 03-11-2010، فایل نامبر دوم 15-11-2010 کد پذیرش 8222 انتقال به آنکارا 04-08-2010 - اینپرسس 27-03-2012 - دریافت مدیکال 21-05-2013 ,درخواست آپدیت مدارک 04-10-2013 ، پاس ریکوست 2014-01-22

با تشکر فراوان از راهنماییتان

اگر ممکن است بگید مخازن نفت یا گاز ؟ اگر کسی روی یک زمینه کار کند آیا در دیگری هم موفق خواهد بود.

راستی امکان چاپ مقاله را هم بگید و بگید آیا ژورنالهای با ضریب تاثیر بالا دارد.

اصلا مجله خیلی مهم در گرایش نفت کدامه که یک نفر در آنجا مقاله بده خیلی خوبه

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Eng. MSc(AmirKabir), BSc:PUT 

با سلام
    واسه کار کردن هرجا به هر حال داشتن مقاله خوبه ولی واسه کار کردن تو ایران نباید خیلی ایده ال فکر کنی که اره الان میرم صنعت نفت رو متحول میکنم خیلی از دوستام با این دیداستخدام شدن ولی بعد از چند ماه دیدن از این خبرا نیست مخصوصا الان که اوضاع بازار نفت به علت یکسری مسائل سیاسی جالب نیست و اکثر بچه ها تو محل کارشون بیکارند در ضمن اکثر بچه ها تو spe یا elsevier مقاله میدن که grade elsevier بالاتره مجله JPT هم فکر کنم ماله spe باشه اونم خوبه.راستی شما کجا و چه مقطعی خوندی ؟چرا میخوای برگردی؟ ???
    دریافت مدارک در سیدنی 26-04-2010 فایل نامبر اول 28-07-2010 دریافت مدارک در دمشق 03-11-2010، فایل نامبر دوم 15-11-2010 کد پذیرش 8222 انتقال به آنکارا 04-08-2010 - اینپرسس 27-03-2012 - دریافت مدیکال 21-05-2013 ,درخواست آپدیت مدارک 04-10-2013 ، پاس ریکوست 2014-01-22

با تشکر فراوان از راهنماییتان

اگر ممکن است بگید مخازن نفت یا گاز ؟ اگر کسی روی یک زمینه کار کند آیا در دیگری هم موفق خواهد بود.

سلام

یعنی این محققین عزیزی که در گرایش نفت مشغولند و در فروم عضو هستند واقعا هیچ دیدی نسبت به آینده شغلیشان ندارند !!!؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    با توجه به اینکه بعد از درس خواندم می خواهم برگردم ایران خواهش کنم نظر خود را درباره این سوال مطرح بفرمایید. درباره اینکه موقعیت شغلی داشته باشد و در آمد بهتر باشد.( راستی به دنبال شغل آکادمیک هم هستم )

کدام موضوع آینده کاری بهتری در گرایش نفت دارد
    اگه میخوای برگردی ایران . هر گرایششی از رشته نفت بخونی تو صنعت نفت ایران کاربردی نداره. هنوز خیلی مونده تا بشه علم روز دنیا رو تو صنعت نفت ایران پیاده کرد. اگه دنبال یه شغل اکادمیک تو ایران هستی فعلا همین گرایشش مخزن عالیه.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)