صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: کدام موضوع آینده کاری بهتری در گرایش نفت دارد

پیش فرض پاسخ : کدام موضوع آینده کاری بهتری در گرایش نفت دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    eliot:
    تا جائيكه ميدونم استاد نقش مهمي در معرفي شما داره. در واقع اين ميتونه آغاز خوبي باشه. اگر استادي در ايران داريد كه باهاش پروژه انجام دايد و از كار شما راضي بوده، ميتونه مفيد باشه. پس به نظرم علاوه بر كار آكادميك، در پروژه ها هم وارد بشيد.

سوال:
    اگر کسی در خارج تحصیل کنه و بخواهد برگرده چطور.
    Dear Partopala
    . If you get your degree from a good and well known University then you can get better job. everything depends on many things, especially in Iran. When you finish your studies your adviser will provide you a recommendation or something. It may help, but it is not everything. Better resume, better job.
    Do not mistake coincidence for fate

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

PartopalaPartopa
    عزیز اگه میشه بگی که از کجا مدرک داری؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هندسی نفت

من فکر میکنم در حال حاضر همه گرایش های نفت برای کار مشکل دارند اما طی تحقیقاتی که جدیداً انجام دادم بدترین وضعیت در مورد گرایش مخازن هست و دو گرایش دیگر در وضعیت بهتری می باشند!

Junior Member

only drilling

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    FSRIAU,Drilling Engineering

Only Drilling Engineering

رشته حفاري همش سر دكل نيست
    هرچند اينجا بچه هايي هستن كه دوال دگري بودن ولي سردكلن(رشته مخزن مثلا)بيشترشون رو ميذارن كمپاني من
    من با ليسنس توملي حفاري سمت تول پوشر شب بهم دادن
    نقل قول نوشته اصلی توسط havar_s نمایش پست ها
    با سلام
    شما چه گرایشی خوندی و چه مقطعی؟
    اگه میخای بری تو کاره شبیه سازی و موفق باشی باید حتما تجربه کار رو فیلد رو داشته باشی در ضمن به نظر من درامو حفاری خیلی بالاتره و بازاره کارشم بیشتره
    من لیسانسم حفاری و فوقم مخزنه ولی با توجه به کاره اقماری حفاری و شرایط خودم دوست دارم تو زمینه مخزن کار کنم به هر حال بستگی به شرایط خودتون داره

درود
    من فوق دیپلم صنایع شیمیایی هستم. کارهای مهندسی حفاری و شببیه سازی مخازن کارش راحت هست؟ یا باید تو شرایط سخت کار کرد؟ منظورم اینه که کارش سنگینه و نیاز به نیروی جسمانی داره؟

با سپاس

از دوستان کسی در زمینه phase diagram و روش های به دست آوردن اون برای مخازن مختلف کار کرده؟ به نظرم موضوعی هست که جای کار داره. نظر شما چی هست؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی ترم اخر مهندسی شیمی هستم،برای ارشد میخوام برم امریکا اگه خدا بخواد(دانشگاه و ...ش هنوز معلوم نیست)،برا پروژم میخوام موضو انتخاب کنم اما نمیدونم رو چه زمینه ای کا کنم که برا رفتن بتونه کمکم کنه و اینده بهتری داشته باشه،اگه امکانش هست کمکم کنید،ممنون.
    این رو هم اضافه کنم که علاقه خودم بیشتر به ترمودینامیک و عملیات واحده(سیالات خیر!!!) و دروس مقدمات مهندسی نفت، گاز و پتروشیمی رو گذروندم،و با نرم افزارهای اسپن پلاس و متلب(کمی هم با انسیس) کار کردم و استاد پروژم هم رشتش نفت بوده و با الگوریتم ها و منطق فازی(متلب) کار کرده بیشتر.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط sqorbani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی ترم اخر مهندسی شیمی هستم،برای ارشد میخوام برم امریکا اگه خدا بخواد(دانشگاه و ...ش هنوز معلوم نیست)،برا پروژم میخوام موضو انتخاب کنم اما نمیدونم رو چه زمینه ای کا کنم که برا رفتن بتونه کمکم کنه و اینده بهتری داشته باشه،اگه امکانش هست کمکم کنید،ممنون.
    این رو هم اضافه کنم که علاقه خودم بیشتر به ترمودینامیک و عملیات واحده(سیالات خیر!!!) و دروس مقدمات مهندسی نفت، گاز و پتروشیمی رو گذروندم،و با نرم افزارهای اسپن پلاس و متلب(کمی هم با انسیس) کار کردم و استاد پروژم هم رشتش نفت بوده و با الگوریتم ها و منطق فازی(متلب) کار کرده بیشتر.
    الان خیلی از پروژه ها به سمت مدلینگ داره میره و کارهای آزمایشگاهی کم تعریف میشه

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)