نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: سوال و جواب از یکی از افسرهای صادرکننده ویزا دانشجوییF1 در کنسولگری آمریکا-هندوستان

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Electrical Engineering

Post سوال و جواب از یکی از افسرهای صادرکننده ویزا دانشجوییF1 در کنسولگری آمریکا-هندوستان

سلام دوستان
    کنسولگری آمریکا در یکی از شهرهای هندوستان یه وی چت گذاشته بود، که من در اون شرکت کردم، یکی از افسرها که مسئول صدور ویزای دانشجویی بود، به سوالات پاسخ میداد
    خیلی ها خیلی سوالها پرسیدند، اکثرا گمونم بچه ها هندی بودند که پرسیدند (غیر خودم)
    ازشون خواستم متنش رو بما بدن، که دستشون درد نکنه آماده کردن، منم واسه دوستان میزارم استفاده کنن
    راستش خودم هنوز فایل رو چک نکردم، فقط دارم اینجا میزارم
    امیدوارم مفید واقع بشه

در مورد فایل:
    پی دی اف
    به زبان انگلیسی
    حجمشم 922 کیلوبایت

Backlog= درس افتاده
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member Aurlito آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال و جواب از یکی از افسرهای صادرکننده ویزا دانشجوییF1 در کنسولگری آمریکا-هند

چند سوال با خوندن این ترنسکریپت پیش اومده. طبقه بندی دانشگاه بر اساس کیفیت در ایران هم وجود داره؟ بر چه اساسی این کاررو میکنن (همونطور که ما خودمون میکنیم، یعنی دولتی/آزاد/غ.ا/پ.ن) یا فاکتورهای دیگه ای دارن؟

یک سوال دیگه:
    Prospective Student: Hello sir, good evening, I was rejected for an F-1, without asking for a single document to be shown. My
    documents are all genuine and my father is a manger with 20 lacs annual income, but there are many students who got visa by
    showing fake documents, does visa purely depend on luck?
    Officer: Oftentimes officers don't ask to see a single document, both for students who are refused and those who are approved.
    We’re trained to make quick decisions based on a totality of circumstances. But that said, sometimes documents become very
    important, so make sure to plan each document that could become important and bring it to the interview. Documents are
    especially important if we find out they’re fraudulent, as this will result in a refused visa and the possibility of a lifetime ban.
    یعنی رنگ پوست و نام؟ میشه آدم اسمش رو در ایران عوض کنه؟ (رنگ پوستم خوبه).

یک سوال دیگه.
    Prospective Student: Sir...I have heard that many people were rejected their visas for the reason that they had fake TOEFL
    scores and that was determined by the test centre which is kept in blacklists. Then what is the fate of the person who took the exam
    genuinely and has been rejected visa by the reason of fake exam?
    از کجا بدونیم در ایران، از مرکز قابل اعتمادی برای دادن تافل استفاده میکنیم؟ سنجش مثلا؟

و در آخر با تفاوتهای فراوانِ هند با ایران (جمعیت، آموزش، رنگ پوست) آیا درسته که مشکلات مطرح شده رو برای خودمون هم در نظر بگیریم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : سوال و جواب از یکی از افسرهای صادرکننده ویزا دانشجوییF1 در کنسولگری آمریکا-هند

طبقه دانشگاه ها در هند!!!؟
    در همه جا دانشگاه خوب و بد! (متوسط) داریم، اکثرا هم میدونن

رنگ پوست و اینارو متوجه نشدم!

چون هیچ موردی تاحالا اطلاع داده نشده، پس تو ایران مشکلی نیست

من 26-03-2013 سفارت امریکا تو حیدرآباد هند مصاحبه ویزای F-1 داشتم، رجکتم کردند به دلیل اینکه سفارت امریکا در هند صلاحیت بررسی پرونده های ایرانی رو نداره!!!! حالا نمیدونم از بچه های کسی بوده که درخواست داده و ویزا پرفته یا نه ؟
    http://www.time.ir ساعت و تقویم رسمی ایران
    وقتی حرف راست می زنید
    فقط انسان هایی از دستتان عصبانی می شوند
    که تمام زندگیشان بر دروغ استوار است

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط hyderabad نمایش پست ها
    من 26-03-2013 سفارت امریکا تو حیدرآباد هند مصاحبه ویزای F-1 داشتم، رجکتم کردند به دلیل اینکه سفارت امریکا در هند صلاحیت بررسی پرونده های ایرانی رو نداره!!!! حالا نمیدونم از بچه های کسی بوده که درخواست داده و ویزا پرفته یا نه ؟
    طبق قانون اونها، شما فقط در صورتی میتونی توی هند یا کشورهای از پیش تعیین شده درخواست بدی که مقیم اون کشور باشی. اگه شما مقیم هندوستان بود، احتمالا اونها باید مدارکتت رو بررسی میکردن، و اگه نبودی کاملا حق داشتن که ریجکت کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)