نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: خرید دوربین در آمریکا

پیش فرض خرید دوربین در آمریکا

من میخوام یه دوربین عکاسی بخرم. خیلی حرفه ای نیستم تو عکاسی ولی میخوام کیفیت عکسش خوب باشه. چیکار باید بکنم؟ مغازه ای هست که مناسب باشه؟ یا اینترنتی آدم بخره بهتره؟ کسی مدلی داره پیشنهاد بده؟

پیش فرض پاسخ : خرید دوربین در آمریکا

خیلی سوالتون گنگه.
    اینترنتی بخرین بهتره. www.bhphotovideo.com شاید معتبرترین سایت فروش دوربین و لوازم عکاسی در امریکا باشه. www.adorama.com هم مهتبره. هردوتای اینا توی شهر نیویورک مغازه دارن ولی خرید اینترنتی اصولا راحتتره. amazon.com هم خوبه.

اگه دوربین SLR میخواین پیشنهاد میکنم Canon T1i و T2i رو نگاه کنید و اگه Nikon ترجیح میدین D5000.

برای هر چیزیکه تاپیک درست نمیکنن ولی از سونی سنتر بخری همه جا قیمتش یکیه و کیفیتش هم بد نیست قیمتش هم از ایران ارزون تره
    البته من از سونی سنتر منهتن خرید کردم.دوربین SLR( تو همه برند ها) برای حرفه ای هاست معمولی بخریهم کارتو راه میندازه

خوب سوال داشتم درست کردم. برای لپ تاپ که بود. خیلی ممنون از جواباتون ولی سونی سنتر نزدیک ما نیست. جایی نیست به دانشجوها تخفیف خاصی بده؟

من تا بحال تخفیف دانشجویی برای دوربین ندیدم. معمولا تخفیف دانشجویی شامل چیزایی میشه که برای تحصیل لازمن (مثل لپ تاپ). اگه دنبال دوربین سونی هستید من www.sonystyle.com رو پیشنهاد میکنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)