صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42

موضوع: نحوه دریافت انتقالی گرفتن خدمت

Junior Member adel28 آواتار ها

پیش فرض نحوه دریافت انتقالی گرفتن خدمت

من آموزشیم تموم شده و الان 10 روزه که تو خدمت هستم.
    خدمتم تو سپاه هست ولی بیرون از استان محل زندگی ایم هستم.
    در ضمن تک پسر خانواده نیز هستم.
    کسی از قوانینی که برای انتقالی تک پسری که خارج از استان محل زندگیش هست اطلاعاتی داره؟

سوالاتم:
    1- آیا با در نظر گرفتن اینکه 10 روز اونجام، این امکان وجود داره که انتقالی بگیرم یا باید مدت مشخصی اونجا بمونم؟
    2- اینکه کدوم شهر استانم میافتم، چطور مشخصی میشه؟ آیا باید خودم از سپاه یا جایی از شهر یا شهرستان همجوار خودم اقدامی بکنم یا اون جایی که الان دارم خدمت میکنم تعیین می کنه که کجا بیافتم؟
    3- برای اینکه جای نزدیکی بیافتم کاری هست که خودم بادی انجامش بدم؟ (کسی رو ببینم یا اقدامی بکنم؟)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت انتقالی گرفتن خدمت

نقل قول نوشته اصلی توسط adel28 نمایش پست ها
    من آموزشیم تموم شده و الان 10 روزه که تو خدمت هستم.
    خدمتم تو سپاه هست ولی بیرون از استان محل زندگی ایم هستم.
    در ضمن تک پسر خانواده نیز هستم.
    کسی از قوانینی که برای انتقالی تک پسری که خارج از استان محل زندگیش هست اطلاعاتی داره؟

سوالاتم:
    1- آیا با در نظر گرفتن اینکه 10 روز اونجام، این امکان وجود داره که انتقالی بگیرم یا باید مدت مشخصی اونجا بمونم؟
    2- اینکه کدوم شهر استانم میافتم، چطور مشخصی میشه؟ آیا باید خودم از سپاه یا جایی از شهر یا شهرستان همجوار خودم اقدامی بکنم یا اون جایی که الان دارم خدمت میکنم تعیین می کنه که کجا بیافتم؟
    3- برای اینکه جای نزدیکی بیافتم کاری هست که خودم بادی انجامش بدم؟ (کسی رو ببینم یا اقدامی بکنم؟)
    به طور کلی در هر یگانی که خدمت می‌کنید امکان جا به جایی درون همان یگان در کشور وجود دارد. اما این مساله کاملا به سیاست‌های فرماندهی محل خدمت شما بستگی دارد. برای مثال ممکن است فرمانده استان یزد با انتقال نیرویش به استانی دیگر موافق باشد ولی فرمانده استان خراسان نه! این مساله باید از طریق نیروی انسانی یگان پیگری شود. ضمنا معمولا در تقسیمات شما را به بالا ترین رده فرماندهی استان معرفی می‌کنند و بعد بنا به نیاز در استان تقسیم می‌شوید.
    معمولا بالاترین رده فرماندهی استان‌ها ملاقات عمومی با پرسنل (کادر و وظیفه) دارند. این مساله را دفتر فرماندهی یا نیروی انسانی هماهنگ می‌کند. از انجا پیگیری کنید و نهایتا در نظر داشته باشید که نیروی انسانی در مساله تقسیمات کارها را انجام می‌دهد.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member adel28 آواتار ها

کی می تونم برای انتقالی اقدام کنم؟ (با توجه به اینکه 10 از خدمتم گذشته)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط adel28 نمایش پست ها
    کی می تونم برای انتقالی اقدام کنم؟ (با توجه به اینکه 10 از خدمتم گذشته)
    بستگی به نظر فرمانده داره. اگه محل خدمت فعلی‌ات موافقت کنه از همین الان می‌تونی. یک نکته دیگر هم فاصله محل خدمت فعلیت با محل سکونتت هست. معمولا اگر فاصله از یک حدی بیشتر باشه بعد از 6 ماه مشمول طرح آمایش سرزمینی می‌شی و اتوماتیک به استان محل سکونتت می‌فرستنت. برای اطلاعات دقیق تر باید با نیروی انسانی (یا کارگزینی) صحبت کنی.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

سلام.
    من یه سوال داشتم و خیلی ممنون میشم بهم کمک کنید.
    میخواستم ببینم برای کسانی که میخوان جابجایی بگیرن اینکه بازداشتی تو پرونده شون باشه تاثیری داره؟ این راسته که میگن اگه بازداشتی داشته باشن انتقالی پریده؟
    شوهر من با اینکه فوق لیسانس بود تو تقسیما افتاد مرکز کل ورامین. از اونا که شبانه روزی تو پادگان هستن.
    الان یکی رو توی مرکز ونک پیدا کرده بود که دیپلم بود و میخواست باهاش جابجا بشه و گفتن با اینکه مدرکاشون یکی نیست میتونه. دیروز درخواستاشونو داده بودن
    اما امروز بخاطر اینکه تو پادگان ازش موبایل گرفتن براش یه هفته بازداشتی نوشتن و سرهنگشونم گفته بعدش میفرستمت دادسرا نظام. که میگن در اون صورت برای داشتن موبایل یک ماه اضافه خدمت میخوره. (اینم درسته؟)
    حالا از همه اینا گذشته یکی بهش گفته چون بازداشتی داری دیگه نمیتونی جابجایی بگیری و قانون اینه که در صورتی میتونی جابجایی بگیری که هیچ بازداشتی تو پرونده ات نباشه.
    میخوام ببینم این درسته واقعا؟ همچین چیزی ممکنه؟
    ممنون میشم اگه بهم جواب بدید. راستش اگه نتونه انتقالی بگیره زندگی ما بهم میریزه.
    از قبل ممنون از راهنمائیتون.

Junior Member

سلام
    من الان ۱۰ روزه که مشغول خدمت در سازمان تحقیقات جهاد خود کفایی نیرو زمینی‌ سپاه (تهران) هستم و اهل ابهر (زنجان) هستم.
    از اونجا که من متأهل هستم، می‌خواستم ببینم که چطور می‌تونم به شهر خودم انتقالی بگیرم.
    من مدرک دکترا دارم.
    در ضمن مرکز عملیات سپاه رفتم و یه ابلاغیه نقل و انتقالات است که به متأهل‌ها اجازه انتقال به شهر خودشونو میده ولی‌ متاسفانه رئیس نیرو انسانی‌ در مرکز عملیات به من اجازه انتقال نداد و گفت که چون مدرکت دکترا هست باید اینجا بمونی. ولی‌ در اون ابلاغیه چیزی از مدرک ننوشته. به نظر میاد که طرف سلیقه ای‌ عمل کرده.
    به نظر شما من چطور می‌تونم از مقامات بالاتر پیگیری کنم؟

Junior Member

سلام خواهش میکنم یکی کمکم کنه من حدود یه ماه تو یگان خدمتیم بعد از آموزشی خدمت میکنم قصد گرفتن انتقالی دارم با فرماندهی پادگان هم صحبت کردم و مجوز انتقالی رو دادن و به عملیات نیروی انسانی یگان رفتم مدارک تک پسریمو با نامه امیر تحویل دادم نامه انتقالیمو زدن اما چون ما افسر وظیفه هستیم باید نامه رو به مدکا وظیفه میبردیم بردم اونجا اما گفتن 2 3 هفته دیگه میاد یگانت به نظرتون چطوری میتونم سریعتر بگیرم و اینکه واقعا حالا انتقالی میدن؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sunnynight نمایش پست ها
    سلام
    من الان ۱۰ روزه که مشغول خدمت در سازمان تحقیقات جهاد خود کفایی نیرو زمینی‌ سپاه (تهران) هستم و اهل ابهر (زنجان) هستم.
    از اونجا که من متأهل هستم، می‌خواستم ببینم که چطور می‌تونم به شهر خودم انتقالی بگیرم.
    من مدرک دکترا دارم.
    در ضمن مرکز عملیات سپاه رفتم و یه ابلاغیه نقل و انتقالات است که به متأهل‌ها اجازه انتقال به شهر خودشونو میده ولی‌ متاسفانه رئیس نیرو انسانی‌ در مرکز عملیات به من اجازه انتقال نداد و گفت که چون مدرکت دکترا هست باید اینجا بمونی. ولی‌ در اون ابلاغیه چیزی از مدرک ننوشته. به نظر میاد که طرف سلیقه ای‌ عمل کرده.
    به نظر شما من چطور می‌تونم از مقامات بالاتر پیگیری کنم؟
    سلام دوست من بله متاسفانه سلیقه ای هم عمل میشه اما از لحاظ قانونی شما باید در شهر خودتون در جوار همسرتون خدمت کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط demo007 نمایش پست ها
    سلام خواهش میکنم یکی کمکم کنه من حدود یه ماه تو یگان خدمتیم بعد از آموزشی خدمت میکنم قصد گرفتن انتقالی دارم با فرماندهی پادگان هم صحبت کردم و مجوز انتقالی رو دادن و به عملیات نیروی انسانی یگان رفتم مدارک تک پسریمو با نامه امیر تحویل دادم نامه انتقالیمو زدن اما چون ما افسر وظیفه هستیم باید نامه رو به مدکا وظیفه میبردیم بردم اونجا اما گفتن 2 3 هفته دیگه میاد یگانت به نظرتون چطوری میتونم سریعتر بگیرم و اینکه واقعا حالا انتقالی میدن؟
    شما مراحل اداری رو انجام دادین و طبق شواهدی که قبلا به دست اومده باید موافقت بشه(بند پ دارید؟) شما چرا قبل از اینکه در یگان قرار بگیرید نامه تک پسری تحویل یگان آموزشی ندادید؟
    اصول انتقال اینطور بوده و هست که :شما باید 1 نفر رو به جای خودتون در یگان حاضر معرفی میکردید تا با انتقال شما موافقت میشد!!
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    سلام.
    من یه سوال داشتم و خیلی ممنون میشم بهم کمک کنید.
    میخواستم ببینم برای کسانی که میخوان جابجایی بگیرن اینکه بازداشتی تو پرونده شون باشه تاثیری داره؟ این راسته که میگن اگه بازداشتی داشته باشن انتقالی پریده؟
    شوهر من با اینکه فوق لیسانس بود تو تقسیما افتاد مرکز کل ورامین. از اونا که شبانه روزی تو پادگان هستن.
    الان یکی رو توی مرکز ونک پیدا کرده بود که دیپلم بود و میخواست باهاش جابجا بشه و گفتن با اینکه مدرکاشون یکی نیست میتونه. دیروز درخواستاشونو داده بودن
    اما امروز بخاطر اینکه تو پادگان ازش موبایل گرفتن براش یه هفته بازداشتی نوشتن و سرهنگشونم گفته بعدش میفرستمت دادسرا نظام. که میگن در اون صورت برای داشتن موبایل یک ماه اضافه خدمت میخوره. (اینم درسته؟)
    حالا از همه اینا گذشته یکی بهش گفته چون بازداشتی داری دیگه نمیتونی جابجایی بگیری و قانون اینه که در صورتی میتونی جابجایی بگیری که هیچ بازداشتی تو پرونده ات نباشه.
    میخوام ببینم این درسته واقعا؟ همچین چیزی ممکنه؟
    ممنون میشم اگه بهم جواب بدید. راستش اگه نتونه انتقالی بگیره زندگی ما بهم میریزه.
    از قبل ممنون از راهنمائیتون.
    نکته اول:
    جابجایی با هم درجه و هم پایگی خدمتی صورت میگیره !فوق لیسانس با سرباز عادی گمان نکنم بشه!
    نکته دوم:
    تمام این موضوعات که میفرمایید اعم از بازداشتی و ... بسته به فرمانده است و بس
    گوشی هم طبق قانون:
    بدون دوربین:1هفته اضافه خدمت + ابتکارات فرمانده در تنبیه
    با دوربین :1 تا 3 ماه اضافه + ابتکارات فرمانده در تنبیه
    امیدوارم مشکلتون حل بشه بنظر من 1 سر پیش فرمانده استان برند ایشون و از شرایط سخت دوریشون و دلیل همراه داشتن گوشی بگن
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member

شما مراحل اداری رو انجام دادین و طبق شواهدی که قبلا به دست اومده باید موافقت بشه(بند پ دارید؟) شما چرا قبل از اینکه در یگان قرار بگیرید نامه تک پسری تحویل یگان آموزشی ندادید؟
    اصول انتقال اینطور بوده و هست که :شما باید 1 نفر رو به جای خودتون در یگان حاضر معرفی میکردید تا با انتقال شما موافقت میشد!!
    بند پ که نه اما با امیر پادگان ملاقات کردم و ایشون لطف کردن و موافقت کردن. الان نامه رو تحویل مدکا وظیفه دادم به نظرتون چقدر طول میکشه امریه انتقالی رو بفرستن یگانم؟

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)