صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 42

موضوع: نحوه دریافت انتقالی گرفتن خدمت

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت انتقالی گرفتن خدمت

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasan2020 نمایش پست ها
    بله 100% انتقالی میدن
    تنها موردی که همیشه انتقالی میدن و عموما نمیتونن ok نکنن همین انتقالیه متاهل هاست
    این پست رو جواب دادم چون سوال خیلی هاست..

ممنون دقیقا سوال منم بود منتهی من شاخ و برگ بیشتری می دم بهش. اگر شهر محل سکونت من با شهر محل سکونت همسرم فرق بکنه چطور؟ انتقالی من به شهر محل سکونت خودم می دهند یا همسرم؟
    من دفترچه ام رو اوایل بهمن پست می کنم که احتمالا اردیبهشت می افتم. احتمالا فروردین متاهل می شوم. و خانمم هم شهر محل زندگیش با من فرق می کنه و هم محل تحصیلش که البته ترم آخرم هست. وضعیت من رو می دونید چی می شه؟

Junior Member

سلام دوستان من ابان ۹۳رفتم اموزشی الانم محل خدمتم افتاده شهرگرگان و قسمت حفاظت اطلاعات هستم کارم بسیارخوب و راحته ولی میخوام به علت مشکلات کاری به تهران منتقل شم کسی هست ک بخواد بامن جابجاکنه؟
    شماره تماسم xxxxxxxxxxx
    ویرایش توسط darklord : February 20th, 2015 در ساعت 08:21 PM دلیل: حذف شماره تماس

Junior Member

پیش فرض نحوه دریافت انتقالی گرفتن خدمت

با سلام
    من امسال،پذیرش سپاه استان محل زندگیمو گرفتم،اما به دلایلی میخوام برای تهران انتقالی بگیرم ،الیته هیچ کدوم از شرایط انتقالی رو ندارم
    میخواستم ببینم آیا این کار اصلا امکان داره؟؟؟
    ممنون میشم اگه جوابمو زودتر بدید
    ضمنا تاریخ اعزامم 1/12 هستش
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad654321 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

من فوق لیسانس برقم و اعزامم یک شهریوره (نیروی انتظامی). سه برادریم که یکی تو شیراز شاغله اون یکیم هنوز به سن قانونی نرسیده. پدرم بیماره ( بیماری خاص و دیسک کمر که به سختی حرکت میکنه) خواستم ببینم امکانش هست که محل خدمتمو بتونم تو شهر خودمون بگیرم تا بتونم به پدرم رسیدگی کنم. اگه جوابتون مثبته کی و کجا باید اقدام کنم وچه مدارکی لازمه؟ ممنون میشم اگه جواب بدید.
    اگه پدرتون جزو موارد معلولیت حساب بشه، میتونین از طریق بهزیستی اقدام کنین و معافیت کفالت بگیرین. نکته مهم اینجا اینه که اگه معلول حساب شه که از بهزیستی باید بپرسین، مهم نیست چندتا برادر دارین. یکی از اعضای خانواده میتونه معافیت کفالت پدر یا مادر معلول را بگیره. فقط اینکه خیلی بیماری ها جزو معلولیت حساب میشن. پس حتما اینو پیگیری کنین.

Junior Member

با سلام

من اعزامی 94/2/1 هستم و از 10 تیر به عنوان افسر وظیفه وارد تیپ 177 تربت حیدریه شدم. با توجه به اینکه تک پسر هستم و پدرم بازنشسته و بیمار هستن و سنشون 61 سال هست، آیا با ارائه مدارک تک پسری و گواهی پزشکی برای بیماری پدرم و مدارک بازنشستگی و تهیه استشهاد محلی برای کفالت، آیا برای محل سکونت(مشهد) انتقالی میدن با توجه به اینکه نزدیک محل سکونت هستم و تازه وارد یگان شدم؟

در ضمن با امیر پادگان هم صحبت کردم، ایشون گفتن هنوز خیلی زوده و حرف انتقالی رو هم نزن! فقط اگه تونستی یکی رو پیدا کن که جابجات کنم. البته گواهی پزشکی و استشهاد و... به امیر نشون ندادم و فقط گفتم تک پسرم.

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical

دوستان کسی می دونه توی خاتم چجوری میشه انتقالی گرفت؟
    با اینکه متاهلم بازم سنگ میندازن جلو پام....

Junior Member

سلام خسته نباشید ببخشید من نامزدم افتاده نیرو هوایی تهران ولی تک فرزند خانواده اس و و قلبشم مشکل داره از طرفیم با اینکه انتقالی بگیره بیاد اصفهان موافقت نشده اگه برای معافیت اقدام کنه میتونه معاف بشه ؟درضمن دوره ی اموزشیشم هست فقط زود جواب بدید خیلی واجبه ممنون میشم

Junior Member

سلام خسته نباشید ببخشید من نامزدم افتاده نیرو هوایی تهران ولی تک فرزند خانواده اس و و قلبشم مشکل داره از طرفیم با اینکه انتقالی بگیره بیاد اصفهان موافقت نشده اگه برای معافیت اقدام کنه میتونه معاف بشه ؟درضمن دوره ی اموزشیشم هست فقط زود جواب بدید خیلی واجبه ممنون میشم

با عرض سلام
    اینجانب علی داورپناه هستم پایه خدمتی دی ماه 94 (نیروی انتظامی )و ساکن تهران قصد جابجایی با سرباز وظیفه که ساکن مشهد یا سبزوار باشد و کسی که تمایل دارد ######## تماس بگیرد.
    ویرایش توسط Rezace : June 3rd, 2016 در ساعت 11:27 PM دلیل: حذف شماره تماس

با سلام.
    می خواستم ببینم اگه غیبت بیش از حد مجاز کنیم بعد دوباره خودمون رو به یگان معرفی کنیم و بخوایم انتقالی بگیریم ، انتقالی میدند؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)