صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 42

موضوع: نحوه دریافت انتقالی گرفتن خدمت

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت انتقالی گرفتن خدمت

سلام
    ما سربازی داریم که لیسانس هست و افتاده پادگان ایرانشهر. محل سکونتش هم استان گیلانه. آیا راهی هست برای انتقالی به یه شهر نزدیکتر؟

ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه.

Junior Member Suhrawardi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh_t نمایش پست ها
    سلام
    ما سربازی داریم که لیسانس هست و افتاده پادگان ایرانشهر. محل سکونتش هم استان گیلانه. آیا راهی هست برای انتقالی به یه شهر نزدیکتر؟

ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه.
    این‌طور که معلومه شما می‌خواهید از نیروی زمینی انتقالی بگیرید، قانون جدیدی ابلاغ شده بود که سربازهای متاهل می‌تونن برن شهر خودشون، یعنی نه تنها تغییر ارگان بدن، می‌تونن تغییر نیرو هم بدن. برای بعضی‌ها جوابش اومد بعضی دیگه رو آجا جواب نداد. البته من چند مورد رو دیدم که با شرطی غیر از تاهل منتقل شدن ولی روند طولانی و طاقت‌فرسایی داره، پیش‌نهاد می‌کنم به سربازتون بگید همونجا بمونه و تحمل کنه، یکم که به قول ما سربازها «پایه‌اش» رفت بالا، خدمت براش آسون‌تر میشه {از تجربه شخصی می‌گم!}
    زهر خورید تا خوش زیید. مرگ را دوست دارید تا زنده مانید.
    ― شهاب‌الدین سهروردی

Junior Member

سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم ! من متاهل هستم من زمان اعزام آدرس محل سکونت و نیر زده بودم الانم افتادم نیر ولی من الان محل زندگی مو عوض کردم اومدم اردبیل !چطوری دوباره انتقالی بگیرم برای اردبیل ؟ کجا باید برم برا تغییر محل سکونت ؟

رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kazeme2 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم ! من متاهل هستم من زمان اعزام آدرس محل سکونت و نیر زده بودم الانم افتادم نیر ولی من الان محل زندگی مو عوض کردم اومدم اردبیل !چطوری دوباره انتقالی بگیرم برای اردبیل ؟ کجا باید برم برا تغییر محل سکونت ؟
    یه گزارش شخصی به پیوست مدارک‌تون بدید به نیروی انسانی‌تون، کارهای انتقال‌تون رو انجام می‌دن. تغییر محل سکونت در حال حاضر نزدیک به غیر ممکنه! [به این علت که قبل‌تر افراد زیادی برای کوتاه کردن مدت خدمت‌شون محل سکونت رو تغییر می‌دادن و غیربومی محسوب می‌شدن و دو ماه از خدمت‌شون کم می‌شد که حالا خیلی سخت شده!] و برای این کار فکر کنم باید از خود نظام وظیفه اقدام کنید.
    ― شهاب‌الدین سهروردی

Junior Member

سلام
    وقتتون بخیر
    من یک شهریور اعزام هستم به سربازی. واسه آموزشی هم افتادم نیروی دریایی سپاه - سپاه احمدبن موسی.
    میخواستم ببینم که بعد از آموزشی میتونم خودم رو به نیروی زمینی سپاه منتقل کنم؟ یا احتمالش هست بعد از آموزشی بیافتم توی نیروزمینی سپاه؟!
    پیشاپیش تشکر میکنم از پاسختون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

امیدوارم دوره ی آموزشی خوبی را پشت سر بگذارید. به طور کلی با بند پ همه کار می شود کرد ولی اگر این مورد را بگذاریم کنار ... البته شما باید تا جایی که من می دانم سعی کنید حداکثر تا دو هفته مانده به پایان آموزشی وضعیت انتقالتان را قطعی کنید ولی معمولاً هر نیرویی سعی می کند وظیفه ها را اول بین پادگان های خود آن نیرو تقسیم کند اما موردی که وجود داره یک درصد خیلی کوچکی، به ویژه در جاهایی مثل نیروی دریایی که مأموریت اصلیشان تربیت سرباز نیست، به دلیل پر شدن ظرفیت نیروی دریایی ناچار به دیگر نیروها منتقل می شوند که در این صورت نیروی زمینی همیشه در اولویت است.

Junior Member

سلام دوستان ممنون که وقت میذارید و به سوال دیگران جواب میدید . من کل پست های این تاپیک رو خوندم ولی متاسفانه متوجه نشدم که چطور میتونم مدرکی دال بر تک پسری ارائه بدم؟
    من تازه دفترچه رو فرستادم و اعزام 1/10/96 هستم.
    سوال دیگه اینکه اگه از الان مدرک تک پسریم رو بتونم به اداره وظیفه عمومی استان محل سکونتم( که از اونجا اقدام کردم ) برسونم فایده ای داره ؟
    و سوال دیگه اینکه این مدرک تک پسری رو کی و به چه کسی باید بدیم؟
    عذر میخوام که طولانی شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط danielloo نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون که وقت میذارید و به سوال دیگران جواب میدید . من کل پست های این تاپیک رو خوندم ولی متاسفانه متوجه نشدم که چطور میتونم مدرکی دال بر تک پسری ارائه بدم؟
    سوال دیگه اینکه اگه از الان مدرک تک پسریم رو بتونم به اداره وظیفه عمومی استان محل سکونتم( که از اونجا اقدام کردم ) برسونم فایده ای داره ؟
    عذر میخوام که طولانی شد.
    سلام. هیچ کاری فعلا لازم نیست انجام بدید. خودشون تو اموزشی میگن مدارکتون رو بیارید . فرمش هم همون موقع بهتون میدن .

رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط danielloo نمایش پست ها
    عذر میخوام که طولانی شد.
    تک پسری از اولویت‌های آخر تقسیم هست، ولی حتماً ازش استفاده کنید.
    ― شهاب‌الدین سهروردی

سلام. اقا من تبریزم شهر خودم فعالیت اقتصادی دارم و کارافرینی میکنم. میخواستم بپرسم اگه شهر خودم نیفتم, میشه با مذاکره و گفتگو منو بفرستن شهر خودم خدمت کنم?(اگه انتقالی پیدا نکردم)(پارتیم کلا ندارم)
    و سوال دوم اینکه, کلا سربازی چه شکلیه? یعنی مثلا بعد از ظهرها تایم آزاده? میشه یه خونه اجاره کرد و عصرها سرکار رفت?
    یا دوسالمون به باد فنا خواهد رفت?
    ۱دی اعزامم. ارشد

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)