صفحه 12 از 24 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 239

موضوع: تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering- Sharif university of technology

پیش فرض پاسخ : اشتباه در تاریخ تولد ، نام و سایر مسایل مربوط به مشخصات ثبت نامی

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    من هم ترجمه شناسنامه رو فرستادم ولی ETS قبول نکرد...متاسفانه بعد از امتحان نمیشه تغییر داد ....ولی در کل نگران نباشید...اصلا چیزه مهمی نیست....در حد اسم و فامیلی کافیه
    میشه تغییر داد دوست من. من که چندتا پست عقب تر گفتم که من بعد امتحان تغییر دادم و شد.

من هنوز جواب ETS رو نگرفتم ولی تو GRE میدونم فقط تاریخ تولد عوض میشه و اسم به هیچ عنوان تغییری نمیکنه. این رو در مورد GRE مطمئنم ولی ظاهرا سیاست تافل کمی فرق میکنه چون در جواب ایمیل من تصویر مدارک رو خواست و این یعنی امکان تغییر اسم وجود داره

نقل قول نوشته اصلی توسط m_firoz نمایش پست ها
    سلام. من تاریخ تولدمو اشتباه زده بودم ولی بعد از امتحان birth certificate رو بردم سازمان سنجش و چند روز بعد مشکل رفع شد. اگه سنجش امتحان دادید و نگران هستید این راه برا من جواب داد.
    سلام دوست عزیز. من امیربهادر امتحان دادم. این birth certificate چیه؟ یعنی با این کار اطلاعات ارسالی شما به دانشگاهها درست شد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering- Sharif university of technology

نقل قول نوشته اصلی توسط bbehnam نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من امیربهادر امتحان دادم. این birth certificate چیه؟ یعنی با این کار اطلاعات ارسالی شما به دانشگاهها درست شد؟
    سلام. این همون ترجمه رسمی شناسنامه هستش. البته اگه پاسپورت دارید از کپی اونم می تونید استفاده کنید. والا من وایسادم تا موقعی که تاریخ تولدمو درست کردن تافلم رو ریپورت کردم و اینطوری اطلاعاتم درست به دست دانشگاه ها رسید.

Exclamation پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

سلام دوستان،

من تو آزمون تافل اینترنتی شرکت کردم و نتایج آزمون هم چند روزی هستش که مشخص شده. من نام خانوادگیم دو قسمتی هستش و موقع ساخت پروفایل و ثبت نام در آزمون متاسفاته قسمت اول نام خانوادگیم رو به عنوان Middle Name وارد کردم. روز امتحان مرکز NOET بهم گفت که به ETS ایمیل میزنه تا اسمم درست بشه. یه هفته بعد از آزمون نام خانوادگیم درست شد ( هر دو قسمت نام خانوادگیم در Family Name وارد شد). اما متاسفاته ETS اسم کوچک (First Name) من رو بکلی عوض کرده!!!!

من الآن بصورت مداوم با ETS در تماسم ( تلفنی، ایمیل، فکس) اونا از من خواستن تا یک ID عکس دار براشون بفرستم تا این اشتباه درست بشه! به دلیل مشمول بودن فعلآً نمیتونم پاسپورت تهیه کنم. به همین دلیل شناسنامه رو ترجمه رسمی کردم و به عنوان Birth Certificate به همراه کپیی از شناسنامه براشون ایمیل کردم. بعد چند روز با من تماس گرفتن و گفتن ترجمه قابل قبول نیست و کپی شناسنامه من هم به دلیل فارسی بودن براشون قابل فهم نیست.

دوستانی که تجربه مشابهی دارند لطفا یک راهنمایی بکنن.
    من خودم در نظر دارم که ترجمه رو ببرم دفتر منافع آمریکا تو سفارت سوئیس تا اونا هم تایید کنن و با پست DHL برای ETS بفرستم.

آیا اگر این مشکل در پروفایل تصحیح بشه، Test Reportهای بعدی با اطلاعات صحیح ارسال میشه؟

ممنون از راهنمای هاتون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

سلام دوستان
    من می خواستم بدونم اگه اعتبار ازمون تافل که دو ساله تموم شده باشه مثلا یه ماه پیش از ددلاین باز هم ETS اون رو گزارش می کنه به دانشگاه مربوطه ؟ اصلا اگه تاریخ انقضای ازمون تموم شده باشه می فرستن نمراتت رو ؟
    ممنون میشم ار پاسختون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه ثبت نام، ايجاد پروفايل و ورود به پروفايل iBT

دوستان یه سوال فنی: فامیل من دو تکه ای هست: محسنی حقیقی، ولی من بنا به عادت موقع ثبت نام واسه آی بی تی فقط محسنی رو وارد کردم. روز امتحان (10 مارچ) متوجه این قضیه شدم و رفتم توی پروفایلم و دیدم که امکان Modify کردن نام فامیل نیست. مسئول سنتر بهم گفت به ای تی اس ایمیل بزن. منم زدم و مشکل رو تشریح کردم. که اون گفت تا سه روز کاری آینده کپی کارت شناسایی تو فاکس کن برامون. من نوشتم براش که من پاسپورت ندارم و کپی شناسنامه و کارت ملی مو می فرستم (یارو مسئول بخش ایرانی ها یک فرد عرب هست و من گفتم قاعدتا می تونی رسم الخط فارسی رو بخونی) ولی الان جواب داده که باید حتمن پاسپورت باشه.
    منم که تازه کار سربازی ام تموم شده و احتمالا پاسپورتم طول بکشه کاراش. به نظرتون چه باید کرد. آیا دانشگاه ها قسمت اول فامیل رو قبول می کنن؟ من این امتحان رو خیلی خوب دادم و نمی خوام به هیچ وجه نمره شو از دست بدم. ممنون می شم راهنمایی ام کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

دوستان یک مشکل حسابی:
    من 10 مارچ آی بی تی دادم و نمره نسبتا خوبی گرفتم (109)
    بدبختانه موقع ثبت نام اسم فامیل خودم را ناقص وارد کردم (فامیلی من دو بخشی است و من بنا به عادت بخش اول را وارد کردم)
    از ان به بعد هر چقدر با این ets فلان فلان شده تماس و مکاتبه کردم فایده ای نداشت و بعد از کلی نامه نگاری و ترجمه کارت ملی فرستادن (پاسپورت ندارم) در نهایت گفتند: کاری از دست ما بر نمی یاد و بهتون پیشنهاد می کنیم دوباره امتحان بدهید.

به نظر شما من چه کار می توانم بکنم؟ آیا دانشگاه ها این ناهماهنگی را قبول می کنند؟ آیا روشی برای ادیت مشخصات هست؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

احتمالا ميفرستن كه معمولا دانشگاه ها تاكيد مي كنن 2 سال يا 5 سال موعد آزمونها رعايت شه اگر اتومات ارسال نمي شد ديگه دانشگاه ها اين همه اصرار نمي كردن.
    موفق باشيد
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام
    دوستان من یه اشتباه اساسی کردم و موقع ساخت پروفایل در ETS تاریخ تولد رو روزش رو اشتباه وارد کردم ! اما هنوز برای امتحان تاریخ خاصی رو مشخص نکردم ، به نظرتون به مشکلی بر میخورم ؟
    چجوری میشه این رو درستش کرد ؟
    ===
    من به ETS میل زدم ولی هنوز جواب ندادن ، اما اگه درست نشد میشه یه اکانت دیگه درست کرد ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)