صفحه 1 از 24 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 239

موضوع: تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

wow.oops
    Guest

Thumbs up تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

سلام عزیزان
    من یه سوال دارم که شاید به نظر ربطی به این گروه نداشته باشه ولی خوشحال میشم اگه تجربه ای در این زمینه دارین به من اطلاع بدین.
    همونطور که میدونین هر اسم فارسی رو به انگلیسی به چند روش میشه نوشت.
    مثلا او رو هم میشه به صورت oo نوشت هم ou. مثلا oops یا oups
    مشکل من با اسم کوچیکمه. فامیلیم مشکل نداره.
    حالا من یه اشتباهی کردم. یه سری از مدارکم مثل Recommendation و transcript رو با oo نوشتم یه سری رو مثل GRE و اسمم تو مقاله هام ou هست. ولی هنوز apply نکردم و تافل هم ندادم. یعنی میتونم تافل و CV رو با هر اسمی که دلم خواست بفرستم.حالا چی کار کنم. این اصلا مساله ی مهمیه؟ تو فرایند admission یا visa مشکلی پیش نمیاد؟ ضمنا من passport هم ندارم. همه ی مشکلاتم هم به خاطر همینه
    منتظر جوابتون هستم.
    ممنونم از توجهتون.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

به نظر من اگه مي توني rec. letter هات رو عوض كن . سعي كن با اسمي apply كني كه مدارك رسميت مي ره (مثل gre)
    براي پاسپورت هم دقت كن اسمت با apply يكي باشه (همچنين تاريخ تولد)

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

ممنون. اگه میشد که عوض کرده بودم. دیگه نمیپرسیدم. :-\

ApplyAbroad Champion

در اين حالت فكر كنم بهتره بقيه مداركت رو با اوني كه gre و مقاله دادي بفرستي
    اون دو تا رو مي گي اشتباه تايپي دانشگاه بوده

فکر نمی کنم اونقدر مهم باشه... ولی سعی کنید مدارکی که مربوط به خودتون هست و خودتون تهیه می کنید (نه .rec یا transcripts ) از نظر spell اسمتون یکی باشن با پاسپورت.
    برای visa هم مهم اینه که اسم پاسپورت و I-20 و فرم های متقاضی یکی باشه.
    در نهایت اگه کسی به این موضوع گیر داد (که خیلی احتمالش کمه و شاید فقط در حد سوال باشه) می تونین همین توضیحاتی که اینجا گفتین رو براشون بگین!
    .Today's analysis is the tomorow's truths

Junior Member

سلام
    يكي بودن اسم كه مهمه
    تازه يه نكته هنگام گرفتن پاسپورت فكر مي كنم اسپل اسمت رو هم مي خوان (در اين صورت مي توني خودت انتخاب كني)

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

یه نکته مهم این هست که وقتی آنلاین ثبت نام میکنی و fee رو پرداخت میکنی هر دانشگاه یک ID به شما اختصاص میده و از اون به بعد با همین ID که معمولا یک شماره هست شناخته میشی. حالا من به 2-1 تا دانشگاه برخوردم که به جای ID و دادن شماره به اسم و فامیل شما واستون فایل میسازن. در این حالت اگه فامیلی که باهاش آنلاین ثبت نام کردی و فامیل سایر مدارکت و نمرات TOEFL و GRE یکی نباشه کارت به مشکل بر میخوره و اینو تو خود سایتشون هم نوشته بود. حواست به این موضوع باشه حتما.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

یکی بودن اسمتون در همه مدارک مهمه. به خصوص اگه کارنامتون مستقیم از طرف دانشگاه بره، ممکنه که براتون دوتا پرونده تشکیل بدن و بگن هر دو ناقص هستن. احتمال دیگری هم که وجود داره اینه که موقع اقدام مشکل ساز نشه، ولی موقع تطابق مدرک رسمیتون دچار مشکل شین و بگن این مدرک مال یکی دیگه است. به طور کلی، کارمندان دانشگاه اگه بخوان میتونن سر این موضوع گیر بدن.

wow.oops
    Guest

ممنون از جوابها. با این حساب راه حل چیه؟ بعضی دانشگاه ها یه option دارن که توش نوشته که اگه مدارکتون با یه اسم دیگه هست اون اسم رو بنویسین. ولی اونایی که مشخص نشده رو چی؟ خودم اطلاع بدم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام
    من نمی دونم به چه دلیلی (!!) تاریخ تولدم 8 روز اون ور تر روی نمره TOEFL ام ثبت شده. فکر می کنید باعث بشه مشکلی پیش بیاد؟ کسی تا به حال تجربه مشابه داشته؟ من برای هر دانشگاهی که می فرستم یه کپی از نمرم رو می ذارم که بتونن پیداش کنن اما نمی دونم این کار جواب می ده یا نه!

صفحه 1 از 24 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)