صفحه 5 از 24 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 239

موضوع: تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

سلام
    ممنون از جوابتون
    مطمئنا" باعث عدم ريپورت كه نميشه. ولي آيا ممكنه باعث اشكال در پيدا كردن نمره من توسط دانشگاه بشه و نمرومو به پرونده اضافه نكنن؟!

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

نقل قول نوشته اصلی توسط m_e1363
    سلام
    ممنون از جوابتون
    مطمئنا" باعث عدم ريپورت كه نميشه. ولي آيا ممكنه باعث اشكال در پيدا كردن نمره من توسط دانشگاه بشه و نمرومو به پرونده اضافه نكنن؟!
    سلام
    خواهش می کنم. من هم به همین دلیل گفتم با دانشگاه تماس بگیرین و براشون توضیح بدید. فکر میکنم از روی سایر اطلاعات شخصی شما بتونند تطابق بدند.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

من که می برا ucf اپلای کردم بشون گفتم که فامیل من دو قسمتی هست (به این جور فامیل ها می گن hyphenated) و گشت پیداش کرد.
    If you fail to plan,you plan to fail

Junior Member

يعني قسمت دوم فاميلتون هم تو كارنامه بود يا اينكه فقط قسمت اصلي فاميلتون توي كارنامه ذكر شده بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m_e1363
    يعني قسمت دوم فاميلتون هم تو كارنامه بود يا اينكه فقط قسمت اصلي فاميلتون توي كارنامه ذكر شده بود؟
    قست دوم توی کارنامه بود ولی چسبیده به قسمت اول و دیگه اینکه یه middle name هم درش بود که نباید می بود(البته تقصیر خودم بود، چون فکر می کردم قسمت اول فامیلم middle name محسوب میشه)
    مثلا اگه اسم من مهرداد صولتی هشجین(mehrdad solati hashjin ) باشه اسممو نوشته بود:

mehrdad s solatihashjin
    If you fail to plan,you plan to fail

سلام بر همگی.من در آیلتس سنجش ثبت نام کردم ولی تاریخ تولدم اشتباه رد شده و الانم دیگه همه چیز تموم شده یعنی دیگه نمیتونم هیچ کاریش بکنم چون امتحانم 4 مهر هستش می خواستم ببینم کسی یک راه بلده بهم بگه که من درستش کنم؟!!آخه من این امتحان خیلی برام مهمه!خیلی زحمت کشیدم براش

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان ielts

می تونی تو بخش edit personal information عوضش کنی
    http://www.livemocha.com/invite/r:cj2DKZK1
    ارسال مدارک به سیدنی: October 8, 2009 دریافت فایل نامبر اول: December 14, 2009
    فایل نامبر دوم December 22, 2009

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان toefl

با سلام خدمت دوستان

یک سوال برام مطرح شده بود. من تاریخ تولدم و موقع ثبت نام یک روز جابجا نوشتم . به جای 25 مارس 24 مارس رو انتخاب کردم. حالا هم که وارد سایت ets می شم می بینم که دیگه تارخ و نمی شه تغییر داد. می خواستم بدونم یک روز جابجا نوشتن تارخ تولد خیلی مهمه و روز امتحان ممکنه برام دردسر بشه و اجازه ورود به من به محل امتحان به من ندن. د مورد دانشگاهی که براش درخواست کردم ممکنه بعدا دانشگاه چک کنه و متوجه یک روز فرق بین اطلاعات ets و چیزی که خودم گفتم بشه.
    اگه بخوام درستش کنم چی کار باید بکنم.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : واسه نوشتن یک writing خوب باید چکار کرد؟

كسي مي دونه براي تغيير تاريخ تولد چي كار بايد كرد؟ يكي از بچه ها گفته بود بايد تا روز قبل از امتحان تغيير بديد. ولي من وقتي وار پروفايلم ميشم هيچ جايي براي تغيير تاريخ تولد نداره. Modify هم نداره.يابد چكار كنم؟ يكي كمك كنه لطفا.

Junior Member future آواتار ها

Thumbs up پاسخ : واسه نوشتن یک writing خوب باید چکار کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    كسي مي دونه براي تغيير تاريخ تولد چي كار بايد كرد؟ يكي از بچه ها گفته بود بايد تا روز قبل از امتحان تغيير بديد. ولي من وقتي وار پروفايلم ميشم هيچ جايي براي تغيير تاريخ تولد نداره. Modify هم نداره.يابد چكار كنم؟ يكي كمك كنه لطفا.
    salam,when you sign in ,and enter your profile,there is a"Update Name and Identifying Information " at the left side.I think you can change your birth date there.
    .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)