صفحه 24 از 24 نخستنخست ... 1415161718192021222324
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 239 , از مجموع 239

موضوع: تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی اکتشاف نفت امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

سلام دوستان
    من یک اشتباه فاحش انجام دادم در ثبت نام تافل. سال تولدم رو بجای 1990، 1980 وارد کرده بودم. ریپورت نمره ام به دانشگاه رسیده و اونا گفتن که تاریخ تولد مدارکت با هم نمیخونن.... گفتند که باید ets بهشون ایمیل بزنه که ریپورت نمره مال بنده است و فقط در تاریخ تولد اشتباه شده....
    به ets ایمیل زدم و هنوز جوابی نداده...
    امیدوار باشم آیا؟؟
    به هر حال باید دو روزی رو صبر کنم... اشتباهم افتضاح بوده!!! یکی دو روز نیست که 10 ساله...

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط Armita101 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک اشتباه فاحش انجام دادم در ثبت نام تافل. سال تولدم رو بجای 1990، 1980 وارد کرده بودم. ریپورت نمره ام به دانشگاه رسیده و اونا گفتن که تاریخ تولد مدارکت با هم نمیخونن.... گفتند که باید ets بهشون ایمیل بزنه که ریپورت نمره مال بنده است و فقط در تاریخ تولد اشتباه شده....
    به ets ایمیل زدم و هنوز جوابی نداده...
    امیدوار باشم آیا؟؟
    به هر حال باید دو روزی رو صبر کنم... اشتباهم افتضاح بوده!!! یکی دو روز نیست که 10 ساله...
    سلام دوست عزیز،
    باید بهتون بگم که واسه من خیلی افتضاح تر از شما بود و سال تولدمو به اشتباه واسه عهد عتیق زده بودم ولی روز امتحان متوجه شدم و مسئول سنتر گفتن که گزارش میدن. منتها این بار روز تولدم اشتباه شد. اینو وقتی متوجه شدم که کارنامه کاغذی دستم رسید. وقتی ایمیل دادم گفتن باید کارت شناسایی معتبری که سر جلسه بردم بعلاوه عکسمو ایمیل کنم براشون ولی 10 روز کاری طول میکشه. بنابراین خیالتون راحت باشه. البته من نمرمو جایی ریپورت نکرده بودم ولی مطمئنا درستش میکنن.
    در ضمن، من پاسپورتمو براشون اسکن کردم و فرستادم.

پیروز باشید
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ETS response to my inquiry:
    Thanks for your message!

To request a change in the name or date of birth that appears in your TOEFL® online account, fax a copy of your primary identification (ID) document, with your photograph clearly visible, and a copy of this email to +1-610-290-8972 within the next 3 business days. Be sure to include your ETS ID number, registration number and case ID number on the fax.

Indicate how the name or date of birth should appear in your online account:

Last Name/Family Name:
    First Name/Given Name:
    Middle Name (if any):
    Date of Birth:

Please allow 10 business days after you send your fax for us to review your documentation and update your account. After the 10 days, log in to your account to verify that your information is correct.

Keep in mind that the name that appears in your online account must exactly match the identification document you will bring to the test center. If the names do not match, you may not be able to take the test, your registration will not be rescheduled and your test fee will not be refunded.

Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ETS response to my inquiry:
    Thanks for your message!

To request a change in the name or date of birth that appears in your TOEFL® online account, fax a copy of your primary identification (ID) document, with your photograph clearly visible, and a copy of this email to +1-610-290-8972 within the next 3 business days. Be sure to include your ETS ID number, registration number and case ID number on the fax.

Indicate how the name or date of birth should appear in your online account:

Last Name/Family Name:
    First Name/Given Name:
    Middle Name (if any):
    Date of Birth:

Please allow 10 business days after you send your fax for us to review your documentation and update your account. After the 10 days, log in to your account to verify that your information is correct.

Keep in mind that the name that appears in your online account must exactly match the identification document you will bring to the test center. If the names do not match, you may not be able to take the test, your registration will not be rescheduled and your test fee will not be refunded.
    دوست عزیز
    پیشنهاد میکنم ازشون بخواید که ایمیل کنید. مثلا بگید دسترسی به فکس ندارین. چون من یه بار فکس کردم مدارکم رو و به طرز عجیبی گم شد!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.A نمایش پست ها
    دوست عزیز
    پیشنهاد میکنم ازشون بخواید که ایمیل کنید. مثلا بگید دسترسی به فکس ندارین. چون من یه بار فکس کردم مدارکم رو و به طرز عجیبی گم شد!
    سلام دوست عزیز
    ممنون از پاسخ و توجهتون
    یه سوال داشتم و اونم این که شما چه عکسی براشون فرستادید که clearly visible باشه.... چون عکسایی که عکاسی میگیرن با عکسی که روز امتحان ازم گرفته شده و روی کارنامه هست زمین تا آسمون با هم فرق دارند.... این مسئله مهم است آیا؟
    سپاسگزارم
    موفق و پیروز باشید

Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه

خواهش میکنم
    والا من همون عکس پاسپورتم بود. حالا نمیدونم چقرر عکساتون متفاوتن ولی نزدیک ترین عکستون رو بذارید.

سلام دوست عزیز
    ممنون از پاسخ و توجهتون
    یه سوال داشتم و اونم این که شما چه عکسی براشون فرستادید که clearly visible باشه.... چون عکسایی که عکاسی میگیرن با عکسی که روز امتحان ازم گرفته شده و روی کارنامه هست زمین تا آسمون با هم فرق دارند.... این مسئله مهم است آیا؟
    سپاسگزارم
    موفق و پیروز باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer, Bremen University

این مسئولای ETS واقعا منطقی هستن. اصلا نگران نباشید از بابت اشتباه تو اطلاعاتتون. من زنگ زدم حدود 7 8 دقیقه باهاشون حرف زدم مشکلاتمو گفتم. یعنی خیلی بیشتر از مسئولای اداری که تو ایران نشستن زبون آدمو میفهمن و کاملا توضیح میدن جوابتون رو. این کلمه Sir منو کشته بود. آخر هر جملش یه بار میگفت Sir. اگه مشکل دارین نترسین زنگ بزنین کارتون زودتر راه میفته.

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال دارم. آیا ETS هنوز کارنامه کاغذی برای کسی که آزمون داده رو پست میکنه؟ الان یه کارنامه به صورت فایل پی‌دی‌اف رنگی توی اکانتم هست. برای ارائه به سفارت نمیدونم این فایل کافیه یا نه. و اینکه آیا اصولاً ETS هنوز کارنامه کاغذی ارسال می‌کنه یا نه؟

Junior Member

سلام، دوستان من یه مشکل حیاتی دارم ممنون میشم راهنماییم کنین من قبل از امتحان ایمیل درستو معتبر خودمو زده بودم بعد امتحان نمیدونم چه مشکلی داشت ایمیل باز نمیشد منم توی اکانت ای تی اس ایمیلو تغییر دادم به یه ایمیل دیگه وقتی کارنامم اومد توی کارنامم همین ایمیل دوم ثبت شده بود. تونستم دوباره به ایمیل اصلیم دسترسی داشته باشم و مجدد قسمت پروفایل اکانت ای تی اس درست کردم اما توی کارنامم همون ایمیل دومیه س. این برام مشکل ساز نمیشه؟موقع ریپورت نمره به دانشگاه به این مسئله ایراد نمیگیرن ایمیلش چرا همچینه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)