صفحه 11 از 24 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 239

موضوع: تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

Senior Member

پیش فرض پاسخ : اشتباه در تاریخ تولد ، نام و سایر مسایل مربوط به مشخصات ثبت نامی

نقل قول نوشته اصلی توسط m_firoz نمایش پست ها
    راستش امیدوارم که این کارو بشه کرد. ولی تو فروم های مشابه بچه های کشورهای دیگه خوندم که حتی با وجود این کار هم نتونستن تغییرش بدن. شما مورد مشابهی سراغ دارید که تغییر داده باشن؟
    من موردی سراغ ندارم..ولی به ets که زنگ زدم گفت ما نمیتونیم تغییر بدیم و اطلاعات شما مستقیما از سنتر میاد و قابل تغییر برا ما نیست و نمیتونم قول بدم که تغییر میکنه...کدوم فروما؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering- Sharif university of technology

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    من موردی سراغ ندارم..ولی به ets که زنگ زدم گفت ما نمیتونیم تغییر بدیم و اطلاعات شما مستقیما از سنتر میاد و قابل تغییر برا ما نیست و نمیتونم قول بدم که تغییر میکنه...کدوم فروما؟؟؟
    یه سری به اینجا بزنید: http://www.english-test.net/forum/ftopic43374-15.html

Junior Member

سلام.منم یه همچین مشکلی دارم و نمیدونم الان چیکار کنم.ممن.ن میشم اگه راهنماییم کنین. سرجلسه قبل از شروع امتحان ازم پرسیدن که اشتباهی در اطلاعاتتون هست که الان تصحیح کنیم؟منم گفتم نه.بعد رفتم نشستم سر جام دیدم تاریخ تولدم اشتباهه.همون موقع گفتم و مسئول اونجا فقط رو یه صفحه کاغذ که اطلاعات تست تیکرها توش بود تاریخو عوض کرد ولی بهم گفتن که اطلاعات اشتباه رو confirm کنم که تستم شروع شه.نمیدونم الان عوض میشه یا نه. به ets میل زدم گفت legal copy of your passport with photo and signature رو براشون فکس کنم! حالا به نظر شما اینکارو بکنم یا صبر کنم یه هفته از تاریخ امتحان بگذره ببینم عوض شده توسط تست سنتر یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nikoohadi نمایش پست ها
    سلام.منم یه همچین مشکلی دارم و نمیدونم الان چیکار کنم.ممن.ن میشم اگه راهنماییم کنین. سرجلسه قبل از شروع امتحان ازم پرسیدن که اشتباهی در اطلاعاتتون هست که الان تصحیح کنیم؟منم گفتم نه.بعد رفتم نشستم سر جام دیدم تاریخ تولدم اشتباهه.همون موقع گفتم و مسئول اونجا فقط رو یه صفحه کاغذ که اطلاعات تست تیکرها توش بود تاریخو عوض کرد ولی بهم گفتن که اطلاعات اشتباه رو confirm کنم که تستم شروع شه.نمیدونم الان عوض میشه یا نه. به ets میل زدم گفت legal copy of your passport with photo and signature رو براشون فکس کنم! حالا به نظر شما اینکارو بکنم یا صبر کنم یه هفته از تاریخ امتحان بگذره ببینم عوض شده توسط تست سنتر یا نه؟
    ببینید به نظر من دانشگاه ها خیلی رو این مسئله گیر نیستن. ولی کار از محکم کاری عیب نمی کنه. به نظر من اگر پاسپورت دارید خوب چرا که نه؟ براشون اسکن کنید و ایمیل کنید. اگه ام ندارید یه ترجمه ای شناسنامتون رو بدید بکنن بعد اونو براشو بفرستید. این کارو به نظر من زودتر شروع کنید چون حداقل 5 روز طول می کشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_firoz نمایش پست ها
    ببینید به نظر من دانشگاه ها خیلی رو این مسئله گیر نیستن. ولی کار از محکم کاری عیب نمی کنه. به نظر من اگر پاسپورت دارید خوب چرا که نه؟ براشون اسکن کنید و ایمیل کنید. اگه ام ندارید یه ترجمه ای شناسنامتون رو بدید بکنن بعد اونو براشو بفرستید. این کارو به نظر من زودتر شروع کنید چون حداقل 5 روز طول می کشه.
    خیلی ممنون از راهنماییتون. خوشبختانه پاسپورت دارم باید یه کپی برابر اصل شده بفرستم براشون.

Junior Member

اینم پاسخ ای تی اس به من وقتی ازشون پرسیدم که کپی پاسپورتم چطور باید باشه و آیا اصلا کارنامم رو تصحیح خوهید کرد یا نه.
    A valid copy of your passport is needed. It must not be expired, it must be signed and issued by the government.

Please fax it or submit it as an attachment via email. Keep in mind that there is no guarantee the any changes will be made to the score report. There is a possibility that the correction may be made only for future test.

Junior Member

من اسکن پاسپورتمو همش ایمیل میکنم به ای تی اس ولی نمیرسه دستشون!!!عجیبه. ایمیلای بدون attachment میرسه ولی با اون نه.کسی میدونه چرا؟

Member
    رشته و دانشگاه

سلام. من تاریخ تولدمو اشتباه زده بودم ولی بعد از امتحان birth certificate رو بردم سازمان سنجش و چند روز بعد مشکل رفع شد. اگه سنجش امتحان دادید و نگران هستید این راه برا من جواب داد.

سلام دوستان. من روز امتحان تو موسسه امیربهادر به مسئول تغییر اطلاعات فردی که می گفتن نماینده ETS هستش گفتم پسوند فامیلی من رو وارد کنه ولی متاسفانه اشتباه وارد کرده. حالا بعد از ایمیل به ETS و ارسال ترجمه کارت ملی به نظر شما کارنامه من درست میشه؟ و اینکه برای دانشگاه و سفارت آمریکا چقدر تطابق این اطلاعات مهمه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bbehnam نمایش پست ها
    سلام دوستان. من روز امتحان تو موسسه امیربهادر به مسئول تغییر اطلاعات فردی که می گفتن نماینده ETS هستش گفتم پسوند فامیلی من رو وارد کنه ولی متاسفانه اشتباه وارد کرده. حالا بعد از ایمیل به ETS و ارسال ترجمه کارت ملی به نظر شما کارنامه من درست میشه؟ و اینکه برای دانشگاه و سفارت آمریکا چقدر تطابق این اطلاعات مهمه؟
    من هم ترجمه شناسنامه رو فرستادم ولی ETS قبول نکرد...متاسفانه بعد از امتحان نمیشه تغییر داد ....ولی در کل نگران نباشید...اصلا چیزه مهمی نیست....در حد اسم و فامیلی کافیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)