صفحه 13 از 24 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 239

موضوع: تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

نقل قول نوشته اصلی توسط C-N-A نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یه اشتباه اساسی کردم و موقع ساخت پروفایل در ETS تاریخ تولد رو روزش رو اشتباه وارد کردم ! اما هنوز برای امتحان تاریخ خاصی رو مشخص نکردم ، به نظرتون به مشکلی بر میخورم ؟
    چجوری میشه این رو درستش کرد ؟
    ===
    من به ETS میل زدم ولی هنوز جواب ندادن ، اما اگه درست نشد میشه یه اکانت دیگه درست کرد ؟
    سلام
    راحت ترین کار اینه که یه اکانت دیگه بسازید.
    موفق باشید
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

نقل قول نوشته اصلی توسط pApAr نمایش پست ها
    سلام
    راحت ترین کار اینه که یه اکانت دیگه بسازید.
    موفق باشید
    ETS چواب داده طی 3 روز کاری پاسپورتتون رو برامون فکس کنید و بعد از 10 روز عوض میشه ... حالا من پاسپورت هم ندارم ...
    اکانت دیگه بسازم ایمیل قبلی رو حذف کنم برام مشکلی پیش نمیاد ؟ بن نشم کلا ؟

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط C-N-A نمایش پست ها
    ETS چواب داده طی 3 روز کاری پاسپورتتون رو برامون فکس کنید و بعد از 10 روز عوض میشه ... حالا من پاسپورت هم ندارم ...
    اکانت دیگه بسازم ایمیل قبلی رو حذف کنم برام مشکلی پیش نمیاد ؟ بن نشم کلا ؟
    سلام
    نه مشکلی نداره
    یه ایمیل جدید بسازید و بعد یه اکانت جدید مشکلی پیش نمیاد. نمونش خودم که دوتا اکانت دارم (البته من با اکانت جدید هنوز ثبت نامی انجام ندادم)
    همین الان هم یه اکانت دیگه ساختم البته با همون ایمیل اولی که برای اکانت اول بوده...به هر حال فکر نمی کنم مشکلی ایجاد کنه اما شما بهتره یه ایمیل جدید داشته باشید.
    پست شماره 51 رو ببینید، ایشون هم پاسپورت نداشته و .... بنابراین بهترین کار ساختن یه اکانت دیگه هست.
    موفق باشید
    ویرایش توسط pApAr : May 22nd, 2012 در ساعت 08:29 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pApAr نمایش پست ها
    سلام
    نه مشکلی نداره
    یه ایمیل جدید بسازید و بعد یه اکانت جدید مشکلی پیش نمیاد. نمونش خودم که دوتا اکانت دارم (البته من با اکانت جدید هنوز ثبت نامی انجام ندادم)
    همین الان هم یه اکانت دیگه ساختم البته با همون ایمیل اولی که برای اکانت اول بوده...به هر حال فکر نمی کنم مشکلی ایجاد کنه اما شما بهتره یه ایمیل جدید داشته باشید.
    پست شماره 51 رو ببینید، ایشون هم پاسپورت نداشته و .... بنابراین بهترین کار ساختن یه اکانت دیگه هست.
    موفق باشید
    برای اطلاع سایر دوستان ، من از ETS هم در مورد ساخت اکانت جدید سوال کردم و جواب دادن ترجیحا با یک ایمیل جدید مشکلی پیش نمیاد ...

Junior Member

سلام دوستان اسم و فاميل من كمي بد نوشته ميشه مثلا من در فاميليم 2تا ss دارم ولي در پاسپورت يك s نوشته حالا من تو امتحان gre دو تا ss رو فرستادم و جواب هم با همون 2 تا s اومده الان نميدونم چكار كنم امكانش هست كه من پاسپورتمو تغيير بدم يا به ets براي تصحيح email بزنم و خيلي هم ميخوام ص تا ss داشته باشم حالا من چيكار كنم

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1a نمایش پست ها
    سلام دوستان اسم و فاميل من كمي بد نوشته ميشه مثلا من در فاميليم 2تا ss دارم ولي در پاسپورت يك s نوشته حالا من تو امتحان gre دو تا ss رو فرستادم و جواب هم با همون 2 تا s اومده الان نميدونم چكار كنم امكانش هست كه من پاسپورتمو تغيير بدم يا به ets براي تصحيح email بزنم و خيلي هم ميخوام ص تا ss داشته باشم حالا من چيكار كنم
    سلام
    فرم پاسپورت رو که خود شخص پر می کنه!!! راحت ترین راه اینه که یه 70 تومن هزینه کنید و یه پاسپورت دیگه بگیرین با اسپلی اسم و فامیلی که می خواین. وگرنه می تونید به ای تی اس ایمیل بزنید و مدارکی رو که می خوان (مثل فکس کردن ترجمه پاسپورت ) رو بفرستین که درست کنند.
    موفق باشید

Senior Member ali1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Che & Pol Eng

یه تجربه..
    من سه تا آزمون ETS رو با یه اکانت دادم که تو اون تاریخ تولدمو اشتباه زده بودم و جالبه تا دو سال بعد که داشتم اپلای میکردم ( چون شاید پاسپورت نداشتم!) متوجه این قضیه نبودم..
    خوشبختانه تمام 11 دانشگاهی که اپلای کرده بودم با من همکاری کردند و خودشون استعلام می گرفتند از ETS و یا اینکه نمره منو به صورت دستی وارد میکردند.. خلاصه می خواستم بگم از بابت این مسایل نگران نباشید اگر از ETS اقدام کردید چه بهتر ولی اگر هم سخت شد از کیس من بدتر که نمیشه!!
    اونوریا فرضشون اینه که شما راست میگید مگر اینکه حلافش ثابت بشه!
    با آرزوی موفقیت همه دوستان

پیش فرض پاسخ : اشتباه در تاریخ تولد ، نام و سایر مسایل مربوط به مشخصات ثبت نامی

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    من موردی سراغ ندارم..ولی به ets که زنگ زدم گفت ما نمیتونیم تغییر بدیم و اطلاعات شما مستقیما از سنتر میاد و قابل تغییر برا ما نیست و نمیتونم قول بدم که تغییر میکنه...کدوم فروما؟؟؟
    تاریخ تولد رو نمیدونم ولی من وقتی تو ETS ثبت نام میکردم دنباله فامیلیم رو ننوشتم و روز تافلم تازه فهمیدم که کامل ننوشتم و بهم گیر دادن. بعد آزمون به ETS میل زدم کفتم من امروز آزمون دادم. اسم صحیح ام هم اینه. پاسپورتم رو هم اتچ کردم به میلم. بعد یه هفته درست شد.

پیش فرض پاسخ : سؤالات در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش

با سلام
    من یه اشتباه کوچکی تو ثبتنام جی آی ای از طریق سایت سنجش مرتکب شدم و اون اینه که نام خانوادگی فارسی خودم رو کامل با پسوند نوشتم ولی نام خانوادگی انگلیسی رو بدون پسوند نوشتم.
    بنظرتون این رو از طریق سایت ETS میتونم اصلاح کنم؟ ممکنه که این اشتباه منجر بشه به از دست دادن فرصت پذیرش؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط wow.oops نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    من یه سوال دارم که شاید به نظر ربطی به این گروه نداشته باشه ولی خوشحال میشم اگه تجربه ای در این زمینه دارین به من اطلاع بدین.
    همونطور که میدونین هر اسم فارسی رو به انگلیسی به چند روش میشه نوشت.
    مثلا او رو هم میشه به صورت oo نوشت هم ou. مثلا oops یا oups
    مشکل من با اسم کوچیکمه. فامیلیم مشکل نداره.
    حالا من یه اشتباهی کردم. یه سری از مدارکم مثل Recommendation و transcript رو با oo نوشتم یه سری رو مثل GRE و اسمم تو مقاله هام ou هست. ولی هنوز apply نکردم و تافل هم ندادم. یعنی میتونم تافل و CV رو با هر اسمی که دلم خواست بفرستم.حالا چی کار کنم. این اصلا مساله ی مهمیه؟ تو فرایند admission یا visa مشکلی پیش نمیاد؟ ضمنا من passport هم ندارم. همه ی مشکلاتم هم به خاطر همینه
    منتظر جوابتون هستم.
    ممنونم از توجهتون.
    سلام
    برای امتحان تافل و GRE که باید اسم دقیقاً همون باشه که توی پاسپورت هست.
    برای recommendation شاید بتونید به دانشگاهی که درخواست میدید با یه ایمیل توضیح بدین قضیه رو. اونا زیاد سخت نمی گیرن برای یه حرف.
    من برای تافلم تقریباً مشکل شما رو داشتم. یعنی موقع ثبت نام در سایت ETS با ou نوشته بودم ولی توی پاسپورتم با oo بود که قبل از امتحان زنگ زدم به مرکز ETS و گفتند اسکن پاسپورتمو براشون بفرستم تا درستش کنن برام.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)