صفحه 14 از 24 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 239

موضوع: تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

Junior Member ali_ghassemi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

سلام
    من امروز تافل دادم تو سازمان سنجش
    تاریخ تولدم رو توپروفایلم ی روز اشتباه زده بودم .. یادم بود که بعد امتحان بهشون بگم ولی کامپیوتری که امتحان دادم باهاش خراب شد و خلاصه یادم رفت که بعد امتحان بگم بهشون
    بن نظرتون فردا برم اونجا بگم فایده داره؟ یا میل بزنم به ای تی اس به جایی میرسه با توجه به اینکه الان امتحانم دادم؟
    الان ی دفعه یادم که چ گندی زدم!!!

Member Savadkohi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering (MSc.), Applied Mechanics

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ghassemi نمایش پست ها
    سلام
    من امروز تافل دادم تو سازمان سنجش
    تاریخ تولدم رو توپروفایلم ی روز اشتباه زده بودم .. یادم بود که بعد امتحان بهشون بگم ولی کامپیوتری که امتحان دادم باهاش خراب شد و خلاصه یادم رفت که بعد امتحان بگم بهشون
    بن نظرتون فردا برم اونجا بگم فایده داره؟ یا میل بزنم به ای تی اس به جایی میرسه با توجه به اینکه الان امتحانم دادم؟
    الان ی دفعه یادم که چ گندی زدم!!!
    با سلام،
    مشکلی نیست سریع ایمیل بزن به ETS واست درست میکنن.
    Honesty is the Best Policy

Junior Member ali_ghassemi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Savadkohi نمایش پست ها
    با سلام،
    مشکلی نیست سریع ایمیل بزن به ETS واست درست میکنن.
    آقا خیلی ممنون که سریع جواب دادید
    مطمئنین حل میشه؟
    ی سواله دیگه نباید مدرکی چیزی اسکن کنم؟ پاسپورت ندارم
    ی سوال دیگه ای اگه بخوام ب جا ghasemi بنویسن ghassemi یعنی ی s اضافه کنن هم قبول میکنن که تو همین میلم بگم

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

سلام دوستان . من خیلی اتفاقی این پست رو دیدم و نمیدونم در مورد مشکلی که واسه من پیش اومده کخا باید بپرسم. راستش من ایلتس امتحان دادم و تو پاسپورت تاریخ تولدم 22 هست ولی امسال چون کبیسه بود من از رو تقویم چک کردم و21 زدم!! اصلا موقع ثبت نام حواسم به پاسپورت نبود.22 سپتامبر امتحان دادم وهنوز نتیجه رو نگرفتم. به موسسه گفتم میگن باید صبر کنی کارنامه بیاد با کپی پاسپورت بفرستیم بریتیش کانسیل اونا درست کنن دوباره برگرده! از اونجا که باید واسه مهاجرت سریع تر نمره رو بفرستم و با این وضعیت تا 3 ماه دیگم کارنامه به دستم نمیرسه.به نظرتون واسه اداره مهاجرت مشکل پیدا میکنم اگه تغییر ندم؟
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 07/06/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 07/10/2014 - دریافت فایل نامبر : 11/05/2014 - درخواست مدیکال و لندینگ فی : 12/05/2014 . آپ دیت دوم : درخواست گردش حساب 3 ماه گذشته :02/25/2015 . پاس ریکویست : 06/02/2015
    * راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    * از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

تا اونجا که من دیدم همتون واسه دانشگاه اپلای کردین و مشکل نداشتین . کسی هست بتونه منو راهنمایی کنه ؟ ممنون میشم.
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 07/06/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 07/10/2014 - دریافت فایل نامبر : 11/05/2014 - درخواست مدیکال و لندینگ فی : 12/05/2014 . آپ دیت دوم : درخواست گردش حساب 3 ماه گذشته :02/25/2015 . پاس ریکویست : 06/02/2015
    * راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    * از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

سلام دوستان
    من موقع ثبت نام GRE از طریق سایت سنجش فامیلیمو Maktoobian وارد کردم در حالی که توی مدارک دانشگاهیم و مقالاتم Macktoobian ثبت شده!!!
    اگه به ets میل بزنم درستش می کنند؟؟؟؟ من هنوز پاسپورت نگرفتم و اگه اسکنشو بخوان با توجه به اینکه فردا امتحان دارم معلوم نیست تا قبل از ریپورت نمره ام با فامیلی غلط، پاسپورت آماده بشه!!! چیکار باید بکنم؟؟؟؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ghassemi نمایش پست ها
    آقا خیلی ممنون که سریع جواب دادید
    مطمئنین حل میشه؟
    ی سواله دیگه نباید مدرکی چیزی اسکن کنم؟ پاسپورت ندارم
    ی سوال دیگه ای اگه بخوام ب جا ghasemi بنویسن ghassemi یعنی ی s اضافه کنن هم قبول میکنن که تو همین میلم بگم
    تاريخ تولد به آسوني اصلاح نميشه چون تنها گزينه ي مشخص كننده متقاضي محسوب ميشه. ETS ازتون اسكن پاسپورت و عكس رو ميخواد و نهايتا ميگه تماس بگيريد يا فاكس كنيد اطلاعاتتون رو. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

پیش فرض پاسخ : اشتباه در تاریخ تولد ، نام و سایر مسایل مربوط به مشخصات ثبت نامی

من به فامیلم پسوند اضافه شده بود... ولی نه آزمون داده بودم و نه آزمون رجیستر کرده بودم، کلی ایمیل زدم گفتن باید کپی پاسپورت بفرستی و اینا... منم پاسم آماده نبود...
    خلاصه زنگ زدم ETS، اسپل اسمم رو پرسیدن و درستش کردن...

(البته قبلش سعی کردم پروفایل جدید بسازم، سایت نمی داشت...)
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.

Junior Member

سلام دوستان
    من امتحانم حدود یه ماه دیگه است. تو پروفایلم پسوند فامیلیمو بدون فاصله نوشتم ولی تو پاسپورت فاصله داره. به ETS ایمیل زدم گفتن پاسپورتتو فکس کن تا 10 روز دیگه پروفایلو اصلاح میکنیم. الان ده روز گذشته ولی درستش نکردن. به نظرتون بازم پیگیری کنم یا مهم نیست؟

Member Savadkohi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering (MSc.), Applied Mechanics

نقل قول نوشته اصلی توسط hana_66s نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امتحانم حدود یه ماه دیگه است. تو پروفایلم پسوند فامیلیمو بدون فاصله نوشتم ولی تو پاسپورت فاصله داره. به ETS ایمیل زدم گفتن پاسپورتتو فکس کن تا 10 روز دیگه پروفایلو اصلاح میکنیم. الان ده روز گذشته ولی درستش نکردن. به نظرتون بازم پیگیری کنم یا مهم نیست؟
    با سلام،

بنظرم حتما پیگیری کن چون باید تا الان درست میکردن بعدا داستان میشه. حتی اگر لازمه دوباره فکس کن. جدا از اینکه خود ETS روی اسم خیلی گیره تو بقیه مراحل هم ممکنه مشکل ایجاد کنه.

پیروز و پاینده باشید.
    Honesty is the Best Policy

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)