صفحه 16 از 24 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 239

موضوع: تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اشتباه در تاریخ تولد ، نام و سایر مسایل مربوط به مشخصات ثبت نامی

سلام دوستان
    دو سوال دارم:

1- برای اين كه تاريخ تولدم رو اي تي اس تصحيح كنه چند روز وقت مي بره؟
    2- چجوري پاستپورتم رو فكس كنم...يعني همين دستگاه هاي معمولي فكس مي تونن اين كارو انجام بدن؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط cbs نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دو سوال دارم:

1- برای اين كه تاريخ تولدم رو اي تي اس تصحيح كنه چند روز وقت مي بره؟
    2- چجوري پاستپورتم رو فكس كنم...يعني همين دستگاه هاي معمولي فكس مي تونن اين كارو انجام بدن؟
    دوست عزيز نيازي به اين كار ها نيست روز امتحان در زمان Check-in يعني همون زماني كه دارن ازتون عكس ميگيرن اين موضوع رو به مسئول مربوطه بكيد مشكل حل ميشه. البته اكر امتحانتونو دادين وضع فرق ميكنه بايد يه اسكن از پاسپورت براي ئي تي اس از طريق ئي ميل بفرستيد و در نامه تقاضاي اصلاخ موارد اشتباه رو بكنيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_Reza نمایش پست ها
    دوست عزيز نيازي به اين كار ها نيست روز امتحان در زمان Check-in يعني همون زماني كه دارن ازتون عكس ميگيرن اين موضوع رو به مسئول مربوطه بكيد مشكل حل ميشه. البته اكر امتحانتونو دادين وضع فرق ميكنه بايد يه اسكن از پاسپورت براي ئي تي اس از طريق ئي ميل بفرستيد و در نامه تقاضاي اصلاخ موارد اشتباه رو بكنيد.
    ممنون از پاسخت
    بله امتحانم رو يك ساله دادم و از اون زمان تا الان فكر هم نمي كردم امكان داشته باشه تصحيحش كنم. با اي تي اس تماس گرفتم يك شماره داد كه مال امريكا ست گفت تصوير پاسپورتت رو به اين شماره فكس كن. حالا شما ميگي ايميل كنم اگه بشه كه خيلي خوب و آسون تره. ولي بازم نمي دونم بشه يا نه.

Junior Member

سلام
    دوست من این اتفاق برای ازمون جی ار ای من افتاد.
    ایمیل زدم به ای تی اس گفتن که تصویر کارت شناسایی ملی یا پاسپورت رو ایمیل کن. من هم چون پاسپورت نداشتم ترجمه کارت ملی رو با ایمیل براشون فرستادم بعد از 3 4 روز توی پروفایل تصحیح شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط cbs نمایش پست ها
    ممنون از پاسخت
    بله امتحانم رو يك ساله دادم و از اون زمان تا الان فكر هم نمي كردم امكان داشته باشه تصحيحش كنم. با اي تي اس تماس گرفتم يك شماره داد كه مال امريكا ست گفت تصوير پاسپورتت رو به اين شماره فكس كن. حالا شما ميگي ايميل كنم اگه بشه كه خيلي خوب و آسون تره. ولي بازم نمي دونم بشه يا نه.

Senior Member

ببخشید من الان برای ثبت نام ازمون تافل رفتم به سایت ets.دیدم اونجا یک بخشی هست_که گویا قبلا نبود_ یک نوع ID information میخواهد و حتما هم باید پر بشه.Passport Information یا National ID Information ....اینها رو چطوری پر کنم؟

Junior Member F_Mehr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ME

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    ببخشید من الان برای ثبت نام ازمون تافل رفتم به سایت ets.دیدم اونجا یک بخشی هست_که گویا قبلا نبود_ یک نوع ID information میخواهد و حتما هم باید پر بشه.Passport Information یا National ID Information ....اینها رو چطوری پر کنم؟
    باسلام
    در بخش ID information باید یکی از اون موارد را پر کنید
    اگه پاسپورت دارید که Passport Information را پر کنید اگر هم ندارید یکی از دوستان تو همین فروم به من گفتند کد ملی را در قسمت National ID بنویسید
    این اطلاعاتم یکی از دوستان تو همین فروم گفتند منم به گفته ایشون فقط استناد کردم
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

سلام. من یه سوال دارم
    من اسم کوچک و تاریخ تولدم رو از طریق ثبت احوال عوض کرده ام. پاسپورتم هم با اسم و تاریخ تولد جدیدم است.مشکل اینجاست که نام و تاریخ تولد قبلی من در مدارک دانشگاهیم و نمره تافلم ثبت شده است. یعنی مشخصات من در پاسپورت با مدارک دانشگاهی و نمره ی تافلم فرق میکند. من الان میخواهم اپلای کنم و نمیدونم آیا با نام و تاریخ تولد قبلیم باید اپلای کنم یا نه؟فکر میکنید این موضوع رو میشه اثبات کرد یا بعدا موقع دریافت ویزا مشکل ساز خواهد شد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه ثبت نام، ايجاد پروفايل و ورود به پروفايل iBT

سلام
    من دو ماه پیش تافل دادم و متاسفانه تاریخ تولدم را اشتباه وارد کردم آیا میشه درستش کرد؟ برا ویزا اشکال ایجاد می کنه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه ثبت نام، ايجاد پروفايل و ورود به پروفايل iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط nedahagh نمایش پست ها
    سلام
    من دو ماه پیش تافل دادم و متاسفانه تاریخ تولدم را اشتباه وارد کردم آیا میشه درستش کرد؟ برا ویزا اشکال ایجاد می کنه؟
    تماس تلفني با ETS و ارسال پاسپورتتون. بودن دانشگاه هايي كه پذيرفتن اشتباه شده اما استثنا ها رو در نظر نگيريد بهتره. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

نقل قول نوشته اصلی توسط talat نمایش پست ها
    دوستان کمک کمک!! من تو ETS تاریخ تولد پروفیلم 21 جون هست، تو پاسپورتن 22 جون. نمیشه هم انگار تو ای تی ای درستش کنم. آخه مشکل اینجاس که تاریخ تولد من تو بعضی سال ها میشه 21 جون، بعضی سال ها 22 جون. مشکلی ایجاد نمیشه برام روز آزمون؟؟
    اول اینکه تاریخ تولد شما باید مشابه پاسپورت تون باشه. چون هنوز امتحان ندادین قبل از امتحان موقعی که میخواد عکس بگیره بهشون بگی به ای تی اس گزارش میکنن و درست میشه. واسه تاریخ تولدتون هم از این gadget ها استفاده کنین که هم تاریخ شمسی و هم میلادی دارن ( یا نرم افزار هایی که تبدیب میکنه). واسه هر تاریخ شمسی (تاریخ تولد شما) یک روز میلادی منحصر به فرد وجود داره. اینکه میگین بعضی موقع 21 جون یا 22 جون میشه درست نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)