صفحه 17 از 24 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 239

موضوع: تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اشتباه در تاریخ تولد ، نام و سایر مسایل مربوط به مشخصات ثبت نامی

سلام دوستان، من یه سوال دارم: روزی که من داشتم پروفایل واسه تافلم درست میکردم یه تقویم دم دستم بود توش تاریخ تولدمو چک کردم 21 جون بود، من هم تو ای تی اس زدم 21 جون، اما تو پاسپورتم 22 جون هست و توی نت هم چک کردم تولدم که 1 تیر هست معادل 22 جون هست. ولی تو ای تی اس الان 21 جون هست، یعنی با پاسپورتم همخونی نداره . امتحانم البته 3 ماه دیگه هست. باید چیکا کنم؟؟ یه سری گفتن مهم نیس اصلا، یه سری گفتن روز امتحان تصحیح میشه، یه سری گفتن باید به ای تی اس ایمیل بزنیم، باید چیکا کنم بالاخره ؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_Reza نمایش پست ها
    دوست عزيز در روز آزمون در زمان Check-in شما اشكالات در مورد اشتباهات در نام و نام خانوادگي و يا تاريخ تولد رو بايد به مسئول مربوطه اعلام كنيد و آنها هم بايد طيق مقررات ETS موارد اشتباه رو پس از تاييد به ETS گزارش كنند. توجه داشته باشيد اختلاف چند روزه در تاريخ تولد، داشتن و نداشتن فاصله در پسوند و پيشوند نام خانوادگي،شروع اسم با حروف كوجك و بزرگ ارزش گزارش نداره و شما هم بهش حساسيت نداشته باشيد. در صورت گزارش توسط سنتر هم ، ETS بهش اعتنائي نميكنه.

شما مطمئنید 1 روز اختلاف در تاریخ تولدی که تو پاسپورت هست و اونی که تو ای تی اس داریم مشکل ساز نیست ؟؟ پس چرا اینجا اینقد دارن راجع بهش بحث میکنن. منم این مشکلو دارم آخه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط talat نمایش پست ها
    شما مطمئنید 1 روز اختلاف در تاریخ تولدی که تو پاسپورت هست و اونی که تو ای تی اس داریم مشکل ساز نیست ؟؟ پس چرا اینجا اینقد دارن راجع بهش بحث میکنن. منم این مشکلو دارم آخه
    دوست عزیز، اگه تاریخ تولدتون در پاسپورت درست خورده باشه ( که احتمالش زیاده چون چک میکنن) کافی هست در روز آزمون به ادمین بگی تا به ای تی اس گزارش کنه. نگرانی شما واسه چیه! وقتی این ای تی اس این امکان را گذاشته چرا نباید استفاده کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    دوست عزیز، اگه تاریخ تولدتون در پاسپورت درست خورده باشه ( که احتمالش زیاده چون چک میکنن) کافی هست در روز آزمون به ادمین بگی تا به ای تی اس گزارش کنه. نگرانی شما واسه چیه! وقتی این ای تی اس این امکان را گذاشته چرا نباید استفاده کنین.
    آره تاریخ روی پاسپورتم درسته، واسه پروفایل ای تی اس ام یه روز فرق داره با واقعیت. آخه بچه ها اینجا گفتند که اینجوری هم درست نشده واسشون و بهتره قبل امتحان با ایمیل و تماس با ای تی اس اکی بشه. شما مطمئنید که روز امتحانم درست میشه ؟؟

Banned

آره تاریخ روی پاسپورتم درسته، واسه پروفایل ای تی اس ام یه روز فرق داره با واقعیت. آخه بچه ها اینجا گفتند که اینجوری هم درست نشده واسشون و بهتره قبل امتحان با ایمیل و تماس با ای تی اس اکی بشه. شما مطمئنید که روز امتحانم درست میشه ؟؟
    بله حتما درست میکنن. نگران نباشید
    ویرایش توسط Leopold : June 11th, 2013 در ساعت 09:57 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    بله حتما درست میکنن. نگران نباشید
    مرسی ی ی ی ی ی دوست عزیز، داشتم از استرس میمردم..... . همون موقع کع عکس میگیرن باید بهشون مشکل روبگم دیگه ؟؟؟ مرسییییییی

Banned

مرسی ی ی ی ی ی دوست عزیز، داشتم از استرس میمردم..... . همون موقع کع عکس میگیرن باید بهشون مشکل روبگم دیگه ؟؟؟ مرسییییییی
    بله همون موقع. بعدش یک کاغذ میدن به شما تا تاریخ تولد صحیح تون را به میلادی به همراه مشخصات بنویسید .

بچه ها در چنین مواردی باید به این آدرس ایمیل زد؟ :

TOEFLSupport4Iran@ets.org

کسی بوده که تاریخ تولدش رو اشتباه وارد کرده باشه و بعد امتحان براش درست کنن؟
    ویرایش توسط Olympia : August 28th, 2013 در ساعت 02:55 PM دلیل: ادغام

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

دوستان تاریخ تولد من توی کارنامه 26 آگوست هست ولی تاریخ درست 16 آگوست. متاسفانه موقع ثبت نام دقت نکردم. کسی میدونه مشکل ساز میشه یا نه؟ لطفاً راهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeq_s نمایش پست ها
    دوستان تاریخ تولد من توی کارنامه 26 آگوست هست ولی تاریخ درست 16 آگوست. متاسفانه موقع ثبت نام دقت نکردم. کسی میدونه مشکل ساز میشه یا نه؟ لطفاً راهنمایی کنید
    متاسفانه باید هزینه ی اشتباهتان را بدهید

اگر گذرنامه ندارید ، بروید کارت ملی تان را ترجمه رسمی (مهر دادگستری+ تمبر خارجه) کنید
    اگر گذرنامه دارید ، همان گذرنامه را اسکن کنید
    سپس اسکن را به TOEFLSupport4Iran@ets.org بفرستید و بگویید تاریخ را اشتباه وارد کردید
    سپس به شما یک شماره فکس می دهد. باید درخواست تغییر و گذرنامه (یا اصل و ترجمه کارت ملی) را به شماره مربوطه فکس کنید.
    حداکثر تا یک هفته پس از فکس ، اصلاح می شود
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)