صفحه 18 از 24 نخستنخست ... 89101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 239

موضوع: تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    متاسفانه باید هزینه ی اشتباهتان را بدهید

اگر گذرنامه ندارید ، بروید کارت ملی تان را ترجمه رسمی (مهر دادگستری+ تمبر خارجه) کنید
    اگر گذرنامه دارید ، همان گذرنامه را اسکن کنید
    سپس اسکن را به TOEFLSupport4Iran@ets.org بفرستید و بگویید تاریخ را اشتباه وارد کردید
    سپس به شما یک شماره فکس می دهد. باید درخواست تغییر و گذرنامه (یا اصل و ترجمه کارت ملی) را به شماره مربوطه فکس کنید.
    حداکثر تا یک هفته پس از فکس ، اصلاح می شود
    رفیق من یه دانشگاه رو هم انتخاب کرده بودم که نمره ریپورت بشه. الان تکلیف اون چی میشه؟ با ایمیل مشکل حل میشه یا باید از نو ریپورت کنم؟ الان یه نسخه کاغذی به دست اونها رسیده؟

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeq_s نمایش پست ها
    رفیق من یه دانشگاه رو هم انتخاب کرده بودم که نمره ریپورت بشه. الان تکلیف اون چی میشه؟ با ایمیل مشکل حل میشه یا باید از نو ریپورت کنم؟ الان یه نسخه کاغذی به دست اونها رسیده؟
    من فکر کردم که نمرات شما هنوز نیامده و درخواست ریپورت ندادید.

این مورد را ندیدم. شاید اصلا درست نشود. و مجبور شوید از نو امتحان بدهید.

بهتر است خودتان با ایمیل مربوطه نامه نگاری کنید و پیش بروید. سپس نتایج را در فروم قرار دهید.
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    من فکر کردم که نمرات شما هنوز نیامده و درخواست ریپورت ندادید.

این مورد را ندیدم. شاید اصلا درست نشود. و مجبور شوید از نو امتحان بدهید.

بهتر است خودتان با ایمیل مربوطه نامه نگاری کنید و پیش بروید. سپس نتایج را در فروم قرار دهید.
    آقا من بخوام دوباره امتحان بدم که هیچی! خدا نکنه! فعلاً که ایمیل زدم ولی جواب ندادن. البته بعدش یه ایمیل اتوماتیک اومد که گفته بود 4-5 روز اداری طول میکشه تا بررسی کنیم و جواب بدیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Material Engineering

سلام به همه دوستان خوبم در اپلای ابرود که چیزای زیادی ازشون در اینجا یاد گرفتم
    من به تازگی مشخصات شناسنامه ای خودم (نام کوچک) رو تغییر دادم و نمره آزمو تافل که قبلا دادم به نام قبلی من هست.
    برای چه آدرسی ایمیل باید بزنم و موضوع رو مطرح کنم. من اگه مدارکم رو برای ترجمه ببرم بهم گفتند که با نام جدیدم همه ترجمه خواهند شد.
    اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنید.

پیش فرض پاسخ : ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس

سلام دوستان من به یک مشکل ریز و شاید خطرناک دچار شدم.
    اسمم mohammad هست اما تو ثبت نام muhammad وارد کردم الان چکار کنم؟ مدارکم را به muhammad ترجمه کنم؟؟ به ایمیل ای تی اس درخواست دادم عوض کنن. اما اونا گفتن که کپی کارت شناسایی و یک فرم کوچیک رو پر کنم و به فلان شماره فکس کنم تا 10 روز دیگه بررسی میشه....حالا من چکار کنم بهتره؟؟؟ یک سری سرتیفیکیت دارم که اونجا mohammad نوشتم برام مشکل ساز نمیشه تو ارسال مدارک و رزومه؟؟؟

یا روز امتحان گزارش بدم؟
    ویرایش توسط mohammad1991 : October 8th, 2013 در ساعت 01:14 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

سلام. من می خواستم بدونم که اسپلینگ صحیح واسه اسم و فامیل من چطوریه؟ خواستم از اول درست کار کنم که بعد مشکل نداشته باشم. اسم و فامیل من: مهران معماری هستش. انگلیسی اش چطوری درسته؟ mehraan meamari یا mehran memari یا ...؟ مشکل من بیشتر با معماری هستش چطوری باید ع را بنویسم که درست باشه؟

Junior Member

Unhappy پاسخ : ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان من به یک مشکل ریز و شاید خطرناک دچار شدم.
    اسمم mohammad هست اما تو ثبت نام muhammad وارد کردم الان چکار کنم؟ مدارکم را به muhammad ترجمه کنم؟؟ به ایمیل ای تی اس درخواست دادم عوض کنن. اما اونا گفتن که کپی کارت شناسایی و یک فرم کوچیک رو پر کنم و به فلان شماره فکس کنم تا 10 روز دیگه بررسی میشه....حالا من چکار کنم بهتره؟؟؟ یک سری سرتیفیکیت دارم که اونجا mohammad نوشتم برام مشکل ساز نمیشه تو ارسال مدارک و رزومه؟؟؟

یا روز امتحان گزارش بدم؟

جناب محمد منم همین اشتباه رو کردم (
    میشه بگین به چه ایمیلی باید ایمیل بزنم به ای تی اس بگم اشتباه کردم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 3tare64 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان خوبم در اپلای ابرود که چیزای زیادی ازشون در اینجا یاد گرفتم
    من به تازگی مشخصات شناسنامه ای خودم (نام کوچک) رو تغییر دادم و نمره آزمو تافل که قبلا دادم به نام قبلی من هست.
    برای چه آدرسی ایمیل باید بزنم و موضوع رو مطرح کنم. من اگه مدارکم رو برای ترجمه ببرم بهم گفتند که با نام جدیدم همه ترجمه خواهند شد.
    اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با سلام هنگام اپلای کردن معمولا دانشگاه ها از شما سوال میکنن که آیا از نام دیگه ای هم قبلا استفاده کردین یا خیر. اولا شما میتونید اونجا به نام قبلیتون اشاره کنید. ثانیا من خود جای اسم و فامیلم رو اشتباه زده بودم (برای GRE) و بهشون فکس و ایمیل زدم (با اسکن پاسپورت و شرح ماجرا) و اونا هم مشخصات من رو تو یه هفته اصلاح کردن. برای مورد شما فک کنم همون هنگام اپلای اشاره کنید که قبلا یه اسم دیگه داشتین مشکلی نخواهید داشت.
    ایمیلی که من باش تماس گرفتم :gre-info@ets.org

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس

نقل قول نوشته اصلی توسط azi1365 نمایش پست ها
    جناب محمد منم همین اشتباه رو کردم (
    میشه بگین به چه ایمیلی باید ایمیل بزنم به ای تی اس بگم اشتباه کردم؟
    من این اشتباه رو دو سال پیش برای امتحان GRE کردم و جای اسم و فامیلم رو جابجا نوشتم. بعد به gre-info@ets.org ایمیل و فکس زدم و تقریبا تو 7-8 روز اصلاح شد و تمام نمره هام درست ریپورت شد. شما هم اسکن پاسپورت یا سایر مدارک لازم رو به همراه شرح ماجرا براشون بفرستین ایشالا سریع حل میشه.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    سلام. من می خواستم بدونم که اسپلینگ صحیح واسه اسم و فامیل من چطوریه؟ خواستم از اول درست کار کنم که بعد مشکل نداشته باشم. اسم و فامیل من: مهران معماری هستش. انگلیسی اش چطوری درسته؟ mehraan meamari یا mehran memari یا ...؟ مشکل من بیشتر با معماری هستش چطوری باید ع را بنویسم که درست باشه؟
    اگه خودتون پاسپورت دارین که از اون استفاده کنید اگر نه میتونید ببینید تو پاسپورت پدر، عمو، یا یکی از هم فامیلی هاتون اسپلش چی هست.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)