صفحه 2 از 24 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 239

موضوع: تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

من یکی از دوستام نمره ی GRE ش. این طوری بود. بعضی جاها کارشونو با کامپیوتر انجام میدن. اونا یکم گیر داده بودن بهش. با نامه نگاری و اینا آخر ازش خواستن copy از پاسپورت واسشون بفرسته.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

متاسفانه منم 2 روز تاریخ تولد نمره هام با تاریخ تولد اصلی فرق داره امیدوارم مشکلی پیش نیاد
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من امروز متوجه شدم به خاطر این تفاوت در تاریخ تولدها برام 2 تا فایل تشکیل داده بودن در واقع یک فایل واسه مدارک و یکی واسه نمره تافل و GRE که وقتی بهشون اطلاع دادم گفتن که این اشتباه شده و merge کردنشون.
    خلاصه اگه کسی این مشکل رو داره حواسش به این موضوع باشه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazanin
    فکر نمی کنم اونقدر مهم باشه... ولی سعی کنید مدارکی که مربوط به خودتون هست و خودتون تهیه می کنید (نه .rec یا transcripts ) از نظر spell اسمتون یکی باشن با پاسپورت.
    برای visa هم مهم اینه که اسم پاسپورت و I-20 و فرم های متقاضی یکی باشه.
    در نهایت اگه کسی به این موضوع گیر داد (که خیلی احتمالش کمه و شاید فقط در حد سوال باشه) می تونین همین توضیحاتی که اینجا گفتین رو براشون بگین!
    ای بابا ! یک آدم از خدا بی خبر اومده فامیلی من رو توی پاسپورت عوض کرده من نمیدونم چرا این بیسوادا دست توی هرچیزی میبرن!؟ خدا پدر کسی که این topic رو زد بیامرزه. من فامیلیم با هیچکدوم از مشخصات تافل و gre و online application و recommendation هام نمیخوره ! میشه یکی بگه این فامیلی که توی pass زدن رو باید با چه مدارکی منطبق کرد؟ میشه به دانشگاه گفت I-20 رو با اسم پاسپورت یکی بزنه (در صورتیکه همه مشخصات application و آزمونها یک فامیل دیگه هست؟ البته یک E اضافه خورده)

wow.oops
    Guest

من با دانشگاه های مختلف تماس گرفتم. گفتن زیاد مهم نیست. همون طور که گفتی فقط یه E اضافه خورده. یه کاری کن تو بعضی دانشگاهها تو On-line Application form ازتون میپرسه که فامیلی دیگه ای دارین یا اینکه اسم های دیگه ای که تو Document هایی که فرستادین هست رو بنویسین. برو اونجا و بنویس این اسم جدیدتو. به graduate office هم میل بزن. مشکلی نیست.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

wow.oops راست مي گه در ضمن به نظر من به اين مراكز پليس+10 مراجعه كن بگو فاميلم اسپلش غلطه حتماً بايد يه راهي باشه. در ضمن نگران نباش 3-4 روزه پاسپورت جديد آماده مي شه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

من نمی دونم این اداره گذرنامه چیکار میکنه تو پاسپورت پدرمم هرچی دلشون خواسته نوشتن، 10 با رفتم اداره گذرنامه کل و شرق و پلیس+10 می گم این چرا اینجوریه می گن اشتباه شده، اپراتور اشتباه کرده یا موقع چک کردن مشخصات خودتون توجه نکردین. می ترسم برای خودمم خدای نکرده از این مشکلات پیش بیاد.

Junior Member

سلام رفقا،

من هم یه اشتباهی کردم و سال تولدمو 1 سال بزرگتر زدم و با همون تاریخ هم واسه سه تا دانشگاه apply کردم.
    به ETS، که mail زدم جواب دادن که امکان اصلاح اون تاریخ واسه report های بعدی وجود نداره.

دوستانی که اطلاع دارند اگه راهنمایی کنن خیلی ممنون میشم:
    1- من واسه دانشگاه های آتی که میخوام apply کنم چه پروسه ای رو طی کنم که بعدا مشکلی پیش نیاد؟

2- من برای دانشگاههایی که Apply کردم، mail زدم و اطلاع دادم (هنوز جوابی ندادن)، به نظرتون کار دیگه ای هم لازمه بکنم؟

قربون شما،

Junior Member

َشما برای دانشگاه با تاریخ تولد واقعی تون که در پاسپوت اومده اپلای کنید و نگران تفاوت تاریخ در نمره تافل نباشید. من هم همین مشکل رو داشتم. اکثر جاها که بدون هیچ مشکلی نمرم رو پیدا کردند چند دانشگاه هم که سیستم کاملا اتوماتیکی داشتند با یه تماس تلفنی ساده مشکل حل شد. نگران نباشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

من این مشکلو با اسم فامیلم دارم که اشتباه خورده تو GRE Score Report.
    کاری که من کردم اینه که یک صفحه توضیحات عمومی داخل هر یک از package هام می ذارم و موارد عمومی مثل این مورد رو توش توضیح می دم. با این امید که شاید یکی اونجا بخونه و بهش توجه کنه!
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)