صفحه 20 از 24 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 239

موضوع: تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط so_zz3 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید دوستان به این ایمیل TOEFLSupport4Iran@ets.org باید فارسی ایمیل بزنیم یا انگلیسی. تلفنش چطور؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    مثل پاستون باشه قطعاًًًً
    Fall seven times, stand up eight. – Japanese proverb
    No act of kindness, no matter how small, is ever wasted. – Aesop

Banned

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط m_ali_8564 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اسم من محمدعلی هست و ما یک خبطی کردیم و توی پروفایل ets برای تافل، محمد رو برای name و ali رو middle name گذاشتیم و نتایجش هم اومد. حالا که گذرنامه رو نگاه میکنم اسم رو MOHAMMADALI نوشته. حالا چی کار کنم؟
    برای گرفتن دانشنامه ، به نظرتون بهتره که اسم MOHAMMADALI یعنی بی فاصله باشه؟ اخه توی مقالاتم بین MOHAMMAD و ALI فاصله هست. به نظر خودم که اگر دانشنامه مثل پاسپورا باشه به نظر بهتره(تو پاسپورن بی فاصله هست)
    مرسی
    سلام

بین انگلیسی زبانان فاصله بین دو اسم معمولا به صورت middle name تلقی میشه... چیزی که اهمیت فوق العاده ای داره تطابق نام شما در پاسپورت با دانش نامه و مدارک دانشگاهه...
    در affiliation تحقیقاتتون هم این نکته رو رعایت کنید.
    معمولا سیستم اتوماتیکی که هر دانشگاه برای دریافت و تخصیص نمرات واصله از ets به applicant هاش داره این مورد رو تشخیص می دهند. ولی شما برای اطمینان به دانشگاه مکاتبه کنید و این موضوع رو اطلاع رسانی کنید.

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام دوستان
    خواستم تجربه خودمو برای دوستانی که تاریخ تولدشونو اشتباه زدن بگم. من ماه تولدمو اشتباه وارد کردم چون ماه تولد واقعیم با شناسنامم متفاوته و موقغع ثبت نام تافل اصلا حواسم نبود.
    اولا روز امتحان لازم نیست به مسئول امتحان بگید که براتون نامه بزنه به ETS مبنی بر اینکه تاریخو اصلاح کنه. چون بر اساس تجربه خیلی از بچه ها که این کار رو کردن امتحانشون به دلیل عدم تطابق کنسل اعلام شده. این حرف رو مسئول جلسه هم به یه نحو دیگه بهم گفت و بعد خودش ازم پرسید حالا میخوای نامه بزنم یا نه که من گفتم نه و همون تاریخ تولد اشتباه رو برام تائید کرد.
    بعد از امتحان من سریع ایمیل زدم به ETS که میخوام تاریخو اصلاح کنم و چند ساعت بعد جواب داد که مدارک شناساییت رو برامون فکس کن و البته در ادامش گفت که ما فقط برا امتحانای بعدی میتونیم تاریخ تولدتو اصلاح کنیم. عین پاراگرافو میذارم که خودتون بخونید.

Please note that name changes can only be processed for future exams. For testing integrity reasons names cannot be changed on existing score reports

اینجا بود که من با اینکه امتحانمو خیلی خوب داده بودم نا امیدانه فکر کردم باید یه بار دیگه امتحان بدم. بعدش به ذهنم رسید از خود دانشگاه ها سوال بکنم. تقریبا به 6 7 تا از دانشگاههای خوب آمریکا ایمیل زدم و مشکلمو گفتم و ازشون خواستم که اگه لازمه یه بار دیگه امتحان بدم صراحتا بهم بگن. و خوشبختانه از اونجا که آمریکایی های جهان خوار، برعکس خیلی از دانشگاههای ما دنبال رفع مشکل دانشجوها هستند و نه سنگ اندازی جلو پاشون، همشون بهم گفتن هیچ مشکلی نیست فقط چون موقع اپلای، نمرات ETS بر اساس اطلاعات شخصیت مستقیما وارد پروفایلت میشه، وقتی اپلای میکنی یه ایمیل به ما بده که ما مطمئن بشیم نمرت وارد پروفایلت شده و اگه نشده خودمون دستی برات وارد میکنیم. برای نمونه جواب University of Wisconsin-Madison رو براتون میذارم. موفق باشید.

We can find the score with the wrong birthdate in our system and move it to your student record. Just let me know when you've completed your application and then I can do that.

ویرایش توسط so_zz3 : May 22nd, 2014 در ساعت 01:32 AM

Junior Member ken آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی

من در خواست تغییر تاریخ تولدم رو دادم، اسکن پاسپورت رو براشون ایمیل کردم
    بعد از 3 روز درستش کردن.

Junior Member

من وقتی برای GRE اطلاعاتمو وارد میکنم، پیغام میده که hyphen استفاده نکن.فامیل من دو قسمتی هست وتو پاسپورت فاصله گذاشته بین دو قسمت.من باید چیکار کنم؟ با under line بنویسم؟ که خودش بعدا به علت عدم تطابق با پاسپورت داستان میشه.

من اول اسمم سید داره، تو پروفایل ets کلمه سید نزدم. حالا مشکل پیش میاد؟ تو مقالاتی که تاحالا دادم هم هیچوقت جلو اسمم سید ننوشتم. هنوز هم پاسپورت نگرفتم ولی فکر میکنم که تو پاسپورتم سید میزارن. واسه سه ماه دیگه تافلو با همین پروفایل بدون سید ثبت نام کردم. بعدش به ets میل زدم و گفتم که این مشکلو دارم ولی هنوز جواب ندادن. کلا چیکار باید کنم؟ مشکلی پیش میاد در آینده؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmirh نمایش پست ها
    من اول اسمم سید داره، تو پروفایل ets کلمه سید نزدم. حالا مشکل پیش میاد؟ تو مقالاتی که تاحالا دادم هم هیچوقت جلو اسمم سید ننوشتم. هنوز هم پاسپورت نگرفتم ولی فکر میکنم که تو پاسپورتم سید میزارن. واسه سه ماه دیگه تافلو با همین پروفایل بدون سید ثبت نام کردم. بعدش به ets میل زدم و گفتم که این مشکلو دارم ولی هنوز جواب ندادن. کلا چیکار باید کنم؟ مشکلی پیش میاد در آینده؟
    سلام

از منظر TOEFL جای نگرانی وجود نداره...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmirh نمایش پست ها
    شما باید اسمتون تو پروفایل ETS همونی باشه که بعدا باهاش اپلای میکنید. اسمی هم که باهاش اپلای میکنید باید همونی باشه که تو پاسپورتتون میاد و تو پاسپورت هم قطعا سید قید میشه. در نتیجه توصیه من اینه که همین الان از ETS بخواید اسمتون رو اصلاح کنه، چون بعد از امتحان نمرات شما رو با همون اسمی که امتحان دادید ریپورت میکنه و فقط برا امتحانای بعدی اجازه میده اسمتون رو اصلاح کنید. اگر این کار رو نکنید ممکنه زمان اپلای وقتی نمرات رو برا دانشگاه ها ریپورت میکنید نمرتون بصورت اتوماتیک وارد پروفایلتون نشه و کلا میتونه براتون دردسر درست کنه.
    موفق باشید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط so_zz3 نمایش پست ها
    شما باید اسمتون تو پروفایل ETS همونی باشه که بعدا باهاش اپلای میکنید. اسمی هم که باهاش اپلای میکنید باید همونی باشه که تو پاسپورتتون میاد و تو پاسپورت هم قطعا سید قید میشه. در نتیجه توصیه من اینه که همین الان از ETS بخواید اسمتون رو اصلاح کنه، چون بعد از امتحان نمرات شما رو با همون اسمی که امتحان دادید ریپورت میکنه و فقط برا امتحانای بعدی اجازه میده اسمتون رو اصلاح کنید. اگر این کار رو نکنید ممکنه زمان اپلای وقتی نمرات رو برا دانشگاه ها ریپورت میکنید نمرتون بصورت اتوماتیک وارد پروفایلتون نشه و کلا میتونه براتون دردسر درست کنه.
    موفق باشید
    سلام

همونطور که قبلا هم عرض کردم تجارب دوستان بارها و بارها ثابت کرده که دانشگاه ها این عدم تطابق با عنوان اصلی نام رو به راحتی در application process هر applicant اعمال می کنند...
    بناربراین در این زمینه مشکلی به وجود نمیاد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

همونطور که قبلا هم عرض کردم تجارب دوستان بارها و بارها ثابت کرده که دانشگاه ها این عدم تطابق با عنوان اصلی نام رو به راحتی در application process هر applicant اعمال می کنند...
    بناربراین در این زمینه مشکلی به وجود نمیاد...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    سلام
    بنده الان خودم دارم اپلای میکنم و به خاطر یه اختلاف کوچیک تو ماه تولدم با این مشکل مواجهم. سیستم دانشگاه ها با هم متفاوته و برا بعضی از دانشگاه ها مجبورم اسکرین شات پروفایل تافلم رو برا graduate department ایمیل کنم تا اونا نمرمو وارد پروفایلم بکنند. در مورد تجارب دیگران هم نظری ندارم ولی کلا وقتی تا قبل از امتحان میشه اسم رو تصحیح کرد عقل سلیم حکم میکنه آدم ریسک نکنه. تصمیم به عهده دوستان...
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)