صفحه 21 از 24 نخستنخست ... 1112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 239

موضوع: تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

سلام
    من یه ETS ایمیل زده بودم واسه همین عدم تطابق دقیق اسم. حالا جواب داده و گفته که:
    fax a copy of your primary identification document with your photograph clearly visible
    حالا primary ID من همان کارت ملیم (national ID) هست. چیکار کنم؟ ترجمه اش کنم و فکس کنمش؟
    3 روز هم بیشتر فرست نداده.

Banned

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmirh نمایش پست ها
    سلام
    من یه ETS ایمیل زده بودم واسه همین عدم تطابق دقیق اسم. حالا جواب داده و گفته که:
    fax a copy of your primary identification document with your photograph clearly visible
    حالا primary ID من همان کارت ملیم (national ID) هست. چیکار کنم؟ ترجمه اش کنم و فکس کنمش؟
    3 روز هم بیشتر فرست نداده.
    سلام

بله...
    ترجمه رو سریعا براشون فکس بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام
    من مشکلم مثل دوستمون arashmirh بود، ولی وقتی خواستم مدارکم براشون بفرستم، ایمیل آخری که ets فرستاده بود دیگه تو اینباکس نبود(همونی که شماره فکس توش بود). نمیدونم اصلا چی شده، دوباره بهشون ایمیل زدم، ولی فقط اینو میگن We will respond to your inquiry as soon as possible من دو هفته دیگه امتحان دارم. اگه تا اون وقت درست نشه، امکان داره امتحانم کنسل شه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط paArdis نمایش پست ها
    سلام
    من مشکلم مثل دوستمون arashmirh بود، ولی وقتی خواستم مدارکم براشون بفرستم، ایمیل آخری که ets فرستاده بود دیگه تو اینباکس نبود(همونی که شماره فکس توش بود). نمیدونم اصلا چی شده، دوباره بهشون ایمیل زدم، ولی فقط اینو میگن We will respond to your inquiry as soon as possible من دو هفته دیگه امتحان دارم. اگه تا اون وقت درست نشه، امکان داره امتحانم کنسل شه؟
    سلام

نگران نباشید...
    در مورد بعضی از سنترها مثل امیربهادر می دونم که حتی روز آزمون هم میشد با تکمیل فرم هایی چنین اشکالاتی رو رفع کرد...
    مطمئن نیستم در همه سنتر ها این اکان هست یا نه ولی به هر حال تا روز آزمونتون زمان زیادی باقی مونده...
    ان شاالله مکاتباتتون با ETS موضوع رو به خوشی فیصله خواهد داد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPC-Geotechnical Engineering

با سلام خدمت همه دوستان و آرزوی موفقیت و سربلندی
    لطفا راهنمایی بفرمایید پروسه درخواست اصلاح اشتباه اسپلینگ نام و نام خانوادگی به چه ترتیبی است (کارنامه تافل).
    با تشکر فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

دوستان عزیز من کلی تاپیکها رو بالا پایین کردم. اما خیلی جواب دقیقی دریافت نکردم
    من فامیلیم دو قسمتی هست. برای ثبت نام تافل و جی ار ای بینشون خط تیره گذاشتم و هر دو رو در قسمت last name نوشتم. اما اگه بخوام پاسپورت بگیرم بدون خط تیره و فقط با یه فاصله میخوام دو قسمت رو بنویسم چون بهم بچسبه خیلی طولانی میشه و خط تیره هم نمیدونم تو پاسپورت معقوله؟
    الان بنظرتون من چیکار کنم؟خیلی ممون میشم زودتر راهنمایی بفرمایید. برای تافل ثبت نام کردم و آزمونم 15 آبانه. اما جی ار ای هنوز ثبت نام نکردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

دوستان اینطور که متوجه شدم برای GRE باید دو قسمت رو سر هم بنویسم و برای تافل با همون space درسته؟(چون تو پاسپورت میخوام با اسپیس بنویسم)برای جی ار ای اکانتم رو تغییر دادم(اولش با اکانت تافل وارد نشده بودم و تونستم یکی دیگه بسازم) و فامیلیم رو پشت سر هم نوشتم بدین صورت که حرف اول هر قسمت رو بزرگ نوشتم.به خاطر اون خط تیره در پروفایل تافل باید به ETSایمیل بزنم؟
    و اینکه حروف بزرگ و کوچک هم تاثیری داره؟من حرف اول اسم و هر قسمت فامیلیم رو بزرگ نوشتم و بقیه رو کوچک. اما نمیدونم تو گذرنامه به چه صورته. مهمه؟
    پیشاپش ممنون از کمکتون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط eliiiii نمایش پست ها
    دوستان اینطور که متوجه شدم برای GRE باید دو قسمت رو سر هم بنویسم و برای تافل با همون space درسته؟(چون تو پاسپورت میخوام با اسپیس بنویسم)برای جی ار ای اکانتم رو تغییر دادم(اولش با اکانت تافل وارد نشده بودم و تونستم یکی دیگه بسازم) و فامیلیم رو پشت سر هم نوشتم بدین صورت که حرف اول هر قسمت رو بزرگ نوشتم.به خاطر اون خط تیره در پروفایل تافل باید به ETSایمیل بزنم؟
    و اینکه حروف بزرگ و کوچک هم تاثیری داره؟من حرف اول اسم و هر قسمت فامیلیم رو بزرگ نوشتم و بقیه رو کوچک. اما نمیدونم تو گذرنامه به چه صورته. مهمه؟
    پیشاپش ممنون از کمکتون
    سلام

- dash بین قسمت های نام خانوادگی مشکلی رو ایجاد نمی کنه و همون معنای space رو در سیستم ETS داره...
    - کوچک و بزرگ بودن حروف هیچ مشکلی نداره...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام
    دوستان من امروز امیربهادر امتحان TOEFL دادم ولی متاسفانه پسوند فاملمو وارد نکرده بودم. بهم گفتن ممکنه نمرم ریپورت نشه.
    می خواستم ببینم راه حلی وجود داره؟
    درضمن حدود 2 ماه پبش با همین پروفایل GRE داده بودم. کسی ایراد نگرفته بود.

Junior Member

با سلام
    من فامیلم رو به عنوان middle name و پسوند فامیل رو هم به عنوان last name برای ثبت نام تافل وارد کردم. بنظرم هنگام ریپورت نمره middle name رو حذف میکنن و فقط first name و last name رو مینویسن. حالا بنظر شما آیا این مشکلی ایجاد خواهد کرد و باید هم فامیل و پسوند اونرو بطور کامل last name بنویسم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)