صفحه 23 از 24 نخستنخست ... 131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 239

موضوع: تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط arash00 نمایش پست ها
    سلام
    من تاریخ تولدم تو اکانتم دو روز با تاریخ تولد کارت ملی ام تفاوت داره. به ای تی اس میل زدم. گفتن مدارکمو فکس کنم درستش میکنن. فکس کردم الان ده روزه خبری نشده. البته بگم که من امتحان دادم و نمره ام هم اومده. توی ایمیلشون نوشته بودن که تغییر در اسم رو نمیشه برای آزمون های قبلی اعمال کرد ولی چیزی در مورد تغییر در روز تولد ننوشته بودن. حالا به نظرتون یه پروفایل درست کنم دوباره امتحان بدم یا منتظر ای تی اس باشم. کسی تجربه مشابهی داشته؟ چند روزه کارتون حل شده؟
    با تشکر
    سلام
    من برای جی ار ایی بعد از امتحانم اسممو تصحیح کردن. فک کنم چن روز بیشتر طول نکشید. برای تافلم خیلی زمان برد، دیدم درست نمی کنن. دوباره ایمیل زدم و درست کردن.
    احتمالا برای ریپورتای قبلیتون که فرستادن دیگه درست نمی کنن که این منطقیه. ولی بعد از این با اطلاعات جدید ریپورت می شین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام
    من برای جی ار ایی بعد از امتحانم اسممو تصحیح کردن. فک کنم چن روز بیشتر طول نکشید. برای تافلم خیلی زمان برد، دیدم درست نمی کنن. دوباره ایمیل زدم و درست کردن.
    احتمالا برای ریپورتای قبلیتون که فرستادن دیگه درست نمی کنن که این منطقیه. ولی بعد از این با اطلاعات جدید ریپورت می شین.
    سلام دوست عزیز. من امروز امتحان تافل دادم و موقع ارائه مدارک متوجه شدم پسوند فامیلم رو وارد نکردم. توی امیر بهادر بهم گفتن شاید ریپورت بشه نمره ات و شاید هم نشه. الان راهی هست بشه تصحیحش کرد که نمره ام ریپورت بشه؟
    سوال دوم اینکه، من دو روز دیگه امتحان GRE دارم و اونجا هم همین اشتباه رو انجام دادم. هر چی میگردم گزینه ی ادیت نداره که بتونم درستش کنم. امکانش نیست؟

Junior Member

اگرچه کسی جواب من رو نداد، برای دوستانی که ممکن است با مشکلی مشابه روبرو بشن، نتیجه ی کار رو میگم.
    من فردای امتحان تافل که میشد روز قبل امتحان Gre، برای هر دو ایمیل معرفی شده در سایت Ets برای Toefl و Gre ایمیل دادم به همران یه اسکن از صفحه ی اول پاسپورتم و توضیح دادم که فامیل من دو بخشی هست و منو بیشتر با بخش دوم فامیلم میشناسن و دلیل اشتباه من هم همین بوده، شماره ی ملی و سایر اطلاعات حسابم هم صحیح هست و عکسی که مرکز آزمون از من قبل از امتحان گرفتند هم هویت من رو تائید می کنه. در امیربهادر به من گفتند امکان اینکه Gre پذیرفته بشه بیشتر از تافله چون قبل از امتحان فهمیدی و خبر دادی. اما تافل فقط بشین و دعا کن! بعد از یکی دو ایمیل و درخواست اطلاعات بیشتر از من و در عرض یک هفته، اسم و فامیل من در هر دو حسابم تصحیح شد ولی به این سوال که امتحان هایی که با نام ناقص دادم ریپورت میشه یا نه پاسخی داده نشد اصلا. خداروشکر دو سه روز بعد مثل همه برای من هم ایمیل اومد که نتایج اومده و توی سایت هست برو ببین ))) خلاصه تجربه ی من اینه که اگه تفاوت اسم و فامیلی که وارد کردین با اونچه واقعا هست "خیلی" زیاد نباشه، Ets بسیار منطقی عمل می کنه و مشکلتون حل میشه، نگران نباشید.
    موفق باشید دوستان.

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    من Nov 28 امسال امتحان تافل دادم و هنگام ثبت نام فامیلیم و پسوندم رو بدون گذاشتن فاصله نوشتم ولی تو مدارک ترجمه شدم پسوند و فامیلیم با یک فاصله جدا شده
    می خواستم بپرسم که این قضیه مشکل سازه ؟ و اگه آره چاره چیه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul1992 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من Nov 28 امسال امتحان تافل دادم و هنگام ثبت نام فامیلیم و پسوندم رو بدون گذاشتن فاصله نوشتم ولی تو مدارک ترجمه شدم پسوند و فامیلیم با یک فاصله جدا شده
    می خواستم بپرسم که این قضیه مشکل سازه ؟ و اگه آره چاره چیه؟
    ممنون
    من برای GRE مشکل مشابهی (فامیلی و پسوندم با خط تیره نوشته شده بود و بقیه مدارک، بدون خط تیره) داشتم. ولی ریپورت تافل و جی آر ایم بدون مشکل به دست دانشگاها رسیده و توی اکانتم نمایش داده شده. فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه. در ضمن موقع ثبت نام توی سایت دانشگاها میتونی یه فرم دیگه از اسمتو وارد کنی. دیگه توی بدترین حالت با یه ایمیل درست میشه. باز هم دوستان صاحب نظرتری اینجا حضور دارن )

Junior Member

سلام
    من امروز امتحان تافل دادم متاسفانه اونجا متوجه شدیم که تاریخ تولد روز و ماه را اشتباهی نوشتیم. الان سایت ای تی اس را هم نگاه میکنم می بینم اشتباه نوشتم. بتظرتون باید چیکار کنم؟ ایا نتیجه می آید یا نه
    لطفا راهنمایی ام کنید

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eliyar نمایش پست ها
    سلام
    من امروز امتحان تافل دادم متاسفانه اونجا متوجه شدیم که تاریخ تولد روز و ماه را اشتباهی نوشتیم. الان سایت ای تی اس را هم نگاه میکنم می بینم اشتباه نوشتم. بتظرتون باید چیکار کنم؟ ایا نتیجه می آید یا نه
    لطفا راهنمایی ام کنید
    سلام. تو قسمت contact us بهشون ایمیل بزنید، احتمالا کپی پاسپورت می خوان و موضوعو حل می کنن.

Junior Member

سلام دوستان
    من هم با مشکل مشابهی مواجه بودم. تاریخ تولدم برای تافل با تاریخ گذرنامه فرق داشت. باهاشون تماس گرفتن و اونها هم خواستن تصویر گذرنامه رو بفرستم. من هم فرستادم و اونها هم برام اصلاحش کردن و الان هیچ مشکلی نیست.

Smile پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2409 نمایش پست ها
    پس دیگه لازم نیست ایمیل بزنیم یا چیزی اسکن کنیم؟ همین شماره زنگ بزنیم سریع انجام میده؟
    درود، من الان زنگ زدم مشکل تاریخ منو حل کرد 2 دقیقه بیشتر طول نکشید. بعد تغییرگفت تو اکانتم چک کنم ببینم درسته یا نه. عالی بود

Junior Member

سلام دوستان
    من بین فامیل و پسوند خانوادگیم فاصله نذاشتم در پاسپورت ولی در کارنامه امتحان تافل دیدک ک فاصله داره
    الان واسه جی ار ای مطابق پاسپورت ثبت نام کردم.
    بنظرتون برای تافل چیکار کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)