صفحه 4 از 24 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 239

موضوع: تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

سلام
    من دچار یک مشکل شدم نمیدونم چی کار کنم. موقع وارد کردن اطلاعات شخصی تاریخ تولدم رو یک روز جا به جا نوشتم و حالا تافل می گه که دیگه کاری نمی شه کرد . به نظرتون خیلی مهمه؟؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

نقل قول نوشته اصلی توسط JUDIABOT
    سلام
    من دچار یک مشکل شدم نمیدونم چی کار کنم. موقع وارد کردن اطلاعات شخصی تاریخ تولدم رو یک روز جا به جا نوشتم و حالا تافل می گه که دیگه کاری نمی شه کرد . به نظرتون خیلی مهمه؟؟
    شما اگه این تاپیک رو کامل بخونی جواب سوالت رو پیدا میکنی
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط JUDIABOT
    سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط wow.oops
    من یکی از دوستام نمره ی GRE ش. این طوری بود. بعضی جاها کارشونو با کامپیوتر انجام میدن. اونا یکم گیر داده بودن بهش. با نامه نگاری و اینا آخر ازش خواستن copy از پاسپورت واسشون بفرسته.
    نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiR
    َشما برای دانشگاه با تاریخ تولد واقعی تون که در پاسپوت اومده اپلای کنید و نگران تفاوت تاریخ در نمره تافل نباشید. من هم همین مشکل رو داشتم. اکثر جاها که بدون هیچ مشکلی نمرم رو پیدا کردند چند دانشگاه هم که سیستم کاملا اتوماتیکی داشتند با یه تماس تلفنی ساده مشکل حل شد. نگران نباشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط alishamsing
    من همین مشکل رو داشتم. تاریخ تولدم رو وقتی داشتم تافل ثبت نام می کردم عوضی داده بودم و یک روز قبل از تاریخ واقعی بود.
    من اولاً به همه دانشگاهها زنگ زدم و همه هم گفتند که مشکلی نیست. یکی دو جا فقط (مثل UCLA) فایلم رو باز کردند و توی پروندم نوشتند.... ولی راه درست رو بعداً کشف کردم و آن این بود که:
    زنگ زدم به ETS Customer Care و گفتم اینجوری شده. اونها هم فایلم رو باز کردند و تاریخ رو عوض کردند!
    ولی چه سود که مدارک رو فرستاده بودم!!!
    امیدوارم کمک کرده باشه.
    و ...
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Member
    رشته و دانشگاه
    Amherst, MA

با سلام
    من سال گذشته آزمون GRE رو دادم (هم جنرال و هم سابجکت)، امسال مجددا این دو رو تکرار کردم، اما یه مشکلی وجود داره. فامیل من دو کلمه ای هست. سال گذشته من فامیلم رو چسبیده نوشتم، اما امسال با یک space از هم جداشون کردم. حالا می حواستم ببینم چطور میشه توی ارسال نمراتم همه نمره ها با هم ارسال شه؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره بگه.
    پ.ن.: من قبلا اینو توی یه تاپیک مجزا مطرح کرده بودم که بنا به گفته دوست عریزمون sara.sh اینجا مجددا مطرح کردم.
    با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه <br />با خبر باش که من غرق گناهم هر شب

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط jlklk
    با سلام
    من سال گذشته آزمون GRE رو دادم (هم جنرال و هم سابجکت)، امسال مجددا این دو رو تکرار کردم، اما یه مشکلی وجود داره. فامیل من دو کلمه ای هست. سال گذشته من فامیلم رو چسبیده نوشتم، اما امسال با یک space از هم جداشون کردم. حالا می حواستم ببینم چطور میشه توی ارسال نمراتم همه نمره ها با هم ارسال شه؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره بگه.
    پ.ن.: من قبلا اینو توی یه تاپیک مجزا مطرح کرده بودم که بنا به گفته دوست عریزمون sara.sh اینجا مجددا مطرح کردم.
    من پارسال که به صورت حضوری ثبت نام کردم اسمم که دو قسمتی بود رو جدا نوشتم بعد توی Admission Ticket بهم چسبیده نوشته شده بود اما اگه از علامت - استفاده کنید دیگه بهم نمی چسبونند. احتمالا توی ثبت نام online بشه 2 قسمتی نوشت.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

من پارسال تاریخ تولدم رو اشتباه نوشته بودم و با یک تلفن به مرکز تلفن ets مشکل حل شد. بهشون تلفن بزنید و بگید که فایلتون رو درست کنند. نباید مشکلی باشه.
    -A.

Junior Member

تو تاریخ تولدم اشتباه شده, چجوری میشه درستش کرد؟به جای 6/9 نوشته شده 9/ 6 یعنی روز و ماهش جابجا نوشته شده؟
    به چه ایمیلی ازets باید ایمیل بزنم؟
    چقدر طول میکشه تا درست بشه؟
    مرسی

You can contct ETS and share the problem with them via gre-info@ets.org

Having said that if you are born on supposedly at July, 6 (1985), you should type:

07/06/1985

MONTH/DAY/YEAR

Junior Member

سلام

اسم من دو قسمتي هست و به عبارتي پسوند داره. اما توي كارنامه تافلم(pBT ) فقط قسمت اصلي اومده و پسوند نداره. نميدونم خودم موقع ثبت مان ننوشتمش يا اينكه ETS به علت طولاني شدن حذفش كرده. البته سر امتحان حواسم بود و به اون آقاي مسئول گفتم، اما اون گفت اگه پسوند اسمت نيست اشكالي نداره و لازم نيست كه اسمتو تصحيح كني. حالا به نظرتون ممكنه مشكلي پيش بياد؟ الان يكي از دانشگاههايي (McMaster) كه همون موقع امتحان (Nov 2008) سفارش دادم تا نمره براش ارسال بشه، ميگه نمرت نرسيده! ممكنه ايراد از اين باشه؟ حالا چيكار كنم؟!
    ممنون از كمكتون

نقل قول نوشته اصلی توسط m_e1363
    سلام
    اسم من دو قسمتي هست و به عبارتي پسوند داره. اما توي كارنامه تافلم(pBT ) فقط قسمت اصلي اومده و پسوند نداره. نميدونم خودم موقع ثبت مان ننوشتمش يا اينكه ETS به علت طولاني شدن حذفش كرده. البته سر امتحان حواسم بود و به اون آقاي مسئول گفتم، اما اون گفت اگه پسوند اسمت نيست اشكالي نداره و لازم نيست كه اسمتو تصحيح كني. حالا به نظرتون ممكنه مشكلي پيش بياد؟ الان يكي از دانشگاههايي (McMaster) كه همون موقع امتحان (Nov 2008) سفارش دادم تا نمره براش ارسال بشه، ميگه نمرت نرسيده! ممكنه ايراد از اين باشه؟ حالا چيكار كنم؟!
    ممنون از كمكتون
    سلام
    با دانشگاه تماس بگیرین و در مورد این مشکل-حذف پسوند اسمتون- توضیح بدین. فکر نمیکنم حذف پسوند اسمتون باعث عدم ریپورت نمره بشه.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)