صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: پیشنهاد ها | راهکارهای مرتبط با ایجاد صفحه شخصی برای هر کاربر

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پیشنهاد ها | راهکارهای مرتبط با ایجاد صفحه شخصی برای هر کاربر

راستش داشتم تو بخش های مختلف فروم چرخی می زدم ، یک فکر جدید، به ذهنم رسید که می تونه ، برای پچه های که دنبال پذیزش هستن مفید باشه.

تو بخش هایی از فروم ، بجه ها دنبال این بودن که :
    ایا داشتن و باز کردن یک homepage
    ، وقت گذاشتن براش
    و صرفه هزینه براش می ارزه؟؟!!1 یا نه؟

یادمه یه آقایی اونجا به نام coundown که معدل و مقالات زیادی هم داشت و الان پذیرش خوبی از آمریکا داره ، برگشت گفت: که برکلی، همچنین چیزی رو می خواسته و اون چون می دونسته که already ، رد می شه دیگه ماجرا رو دنبال نکرده .......

به نطرم ، الان فروم به بجه ایمیل می دهده، chatroom هم که گذاشتین! ، صفحات فروم هم هی داره زیاد می شه. خوب نیست چنین امکانی به سایت اضافه بشه که هر کسی یک homepage داشته باشه

من نقطه نظراتم رو در این مورد شماره وار می نویسم

1- خیلی ها می خوان homepage داشته باشن و حداقل تصور می کنن که می تونه براشون امتیازی حساب بشه پس براش وقت و هزینه زیادی میزارن

2- ایجاد یک صفحه برای هر کاربری که تمایل داره (مثل Email هایی که دادین ) برای فرومی که هر روز کلی افزایش حجم داره ، نباید زیاد سخت ، زمان بر ، یا حتی هزینه بر باشه

3- می شه در زمان ایجاد home page ، قالب هایی کلی به کابر پیشنهاد داد که کاربر فقط اونا رو پر کنه یعنی توی اون مثلا یک بخش دارین به نام papers یک بخش دارین به نام honors و ...، پس خود کاربر درگیر ایجاد اون می شه .

4- خیلی از کابران به دلایل رقابتی دلشون نمی خواد سایرین از کارشون سر در بیارن به این منظور ، بنظرم نباید این امکان باشه که کسی بدون داشتن آدرس homepage سایرین بره و اون رو ببینه

5- برای داشتن این صفحات می شه محودیت زمانی 1 ساله گذاشت ، یکی بعد یک سال اتوماتیک دیگه نباشه

6- این بخش از قسمت هایی که مثلا کاربر میتونه بابت داشتنش مبلغ معقول و دانشجویی بده (مثلا 5 -10 دلار) ، این مبلغ با وجود این همه کابر هم می تونه باعث کسب درآمد سایت بشه و مخرجشو تامین کنه و هم نیاز موقت و یک ساله کار بر رو تامین کنه

خوب ، حالا نظرتون چیه؟
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : کاربرانی دارای page شخصی در applyabroad

سلام

البته من countdown هستم اما تو خونه مهدی صدا م میکنند

من موافقم
    حالا چه با استفاده از فضای این سایت یا بیرون

ببینید داشتن همچین فضایی واسه ماها الزامیه

اونروز که برکلی میخواست و من نداشتم خیلی احساس بدی بود و میدونستم خیلی از اپلیکانت ها URL دارند حتی اگه چیزی توش زیاد نباشه
    من هم یه جورایی بخاطر محل کارم یه URL دست و پا شکسته و بی ریخت تهیه کردم و ارسال کردم ولی ندادنش بهتر از دادنش بود
    حتی اگه یه دانشگاه نخواد همچین چیزی رو داشتنش خیلی مفیده- یه دانشگاه خوب دیگه ای که من با استاداش تماس گرفتم هم یکی از استاداش بهم گفت URL بده میخوام مقالات و .. ببینم ......
    ما ها یا میخوایم بمونیم اینجا درس بخونیم که اصلا دیگه بحث جدا میشه و همون apple رو بدونیم یعنی چی واسه دکترا تو داخل خیلی هنر کردیم (شاکی نشید نظام بد زبان آموزی تو کشور خلاء زبان رو تو مقاطع فوق و دکترا به خوبی نشون میده- بخودتون که تو موود اپلای هستید نگاه نکنید)
    اما اگه قراره بریم اونرو مطمئن باشید که همچین web page یک MUST هست برامون
    منکه هرکی از دوستام اونطرف بود همچین چیزی داشت
    اینکار یه کار خوبیه و اگه همچین امکانی در AA بوجود بیاد بعنوان یک پایگاه و مرکز ثقل اطلاعات واسه بچه های اپلای کننده و یا حتی ویزا گرفته دیگه شکی نیست

فقط این نشه: سنگ بزرگ نشونه نزدن!
    من واقعا نمیدونم امکانات و فضای این سایت چطوریه
    ایا مسوولین این سایت همچین کاری رو استقبال میکنند؟
    آیا کسایی که از آدم یه سوال میپرسند و وقتی جواب نگیرند میگند " تو رو چرا باید منتت رو کشید تا یه چه بگی" یا اگه جواب بدی میگند " تو چقدر کلاس میگذاری"
    ولیکن خودشون حتی نمیگند نمره تافلشون چقدره و دانشگاهی که پذیرش گرفتند پیشکش!!!! آیا اونها هم اینکارو میکنند؟ یا در سپر محافظه کاری فقط اطلاعات میکشند بیرون؟؟
    ادرس HP رو که براحتی هرکسی پیدا میکنه-فکر نکنم بشه قایمش کرد- در کنار اینکه فلسفه همچین HP باید دسترسی بهش باشه مثل همه HP

نظر نهاییم اینه که همچین امکاناتی هم برای خود شخص مفیده و شاید خیلی بهتر برای جذب اساتید حداقل و هم کمک به بقیه بچه ها اما اگه این حرکت مانند سطوح نیمه آینه عمل نکنه (یا اون شیشه هایی که از یک طرف اونطرف پیداست ولی بالعکسش مشکل تره یا محاله-میفهمید که چی میگم؟؟)!!!

Senior Member

پیشنهاد خوبی هست اگر امکانش باشه. اما countdown به نکته خوبی اشاره کرد. خیلی از ماها به علل گوناگون (که بحث جامعه شناسی مفصلی داره) نمی خوایم اطلاعاتمون رو بقیه بدونند. من کسانی رو می شناسم که تو همون قسمت نتایج پذیرش اطلاعات غلط و یا ناقص وارد کردن و خیلی ها هم اطلاعاتشون رو وارد نکردن.
    صفحات پیشنهادی رو نمی شه مخفی کرد. این باعث می شه اونایی که فقط می خوان اطلاعات بگیرند استقبال نکنند و بقیه دوستانی هم که دوست دارند از طرح استقبال کنند پشیمون بشن. اما به نظر من باید از یه جا یاد بگیریم که ما هم مثل دانشجوهای کشورهای دیگه به هم کمک کنیم و رقابت سالمی داشته باشیم. چرا نباید از CV هم خبر داشته باشیم؟؟؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

دقیقا

متاسفانه خیلی ها حواسشون به این نیست که:
    ------اگه مثلا دوستمون سوار یه بنز شد و با دست نشون دادیم که اهای این دوست منه خیلی بهتره از اینه که ببینیم مثلا سوار یه .... شده و ....
    حالا اینجا فکر کنم خیلی بهتر باشه که بگیم اهان این دوست منه که رفته MIT تا اینکه بگیم این بابا هرجا اپلای کرد ردش کردند!!!!
    من قول میدم اگه بچه ها بهم کمک کنند خیلی بیشتر میرند جلو تا مخفی کاری- اصلا کلمه رقابت که اینجا معنی نداره
    چون دانشگاه های سراسر جهان اونقدر هستند واسه پذیرش اکثر بچه ها
    حالا شاید MIT تو معدل 19 یا 19.20 رقابت باشه اما در کل شانس بیشتر باید باشه تا رقابت به مفهوم فقط اطلاعات کشیدن و چیزی بروز ندادن

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

فرض کنید من cv یکی دیگه رو هم بدونم :
    سوال:
    من کجای CV شما رو می تونم بردارم
    جواب :
    هیچ جا

من نه می تونم مثلا اسم دانشگاه هایی که توش درس خوندم و عوض کنم ، نه می تونم معدلمو عوض کنم ، نه می تونم مقاله به نام بزنم.

پس عملا اگه من page شما رو ببینم و یا شما برین سراغ مال من ، به نظرم اتفاقی نمی افته. نمی دونم چرا دید ، اینجوریه ؟؟؟ که من خواسته ی قلبی اینه که این جو شکسنه شه.

تنها نگرانی که وجود داره ، اینه که بعضی ها دوست ندارند اسمشون رو سایر دوستان رقیب !!! تو فروم ببیند (یا احتمالا ، یه چیزی تو همین مایه ها !!) که راجع به اون ، میشه یک سری راه حل پیدا کرد.
    مثلا بخشی از url رو خود فرد بنویسه و بسازه

یا اصلا یه جور دیگه : خوب کسی که می خواد secret کار کنه ، خوب نیاد page اینجا بزنه ، بره فلان قدر پول بده خودش page داشته باشه (طاوس و جور هندوستان . :P...)

یک نکته دیگه این من تو بند 5 گفتم ، این صفحه می تونه زمان دار باشه ، یعنی نیاز های موقت دانشجو رو تامین می کنه ، بعدا خودش از هر جا پذیرش گرفت ، بره بهترشو بزنه!

بچه ها نميدونم از نظر فنى چقدر اجراى طرح امكان پذير باشه ولى من واقعا به چنين چيزى نياز دارم و وقت و حوصله انجام يك كار خيلى جدى رو هم ندارم.به هر حال اگر اين طرح عملى بشه من 100% ازش استقبال ميكنم.

ApplyAbroad Champion

ممنون از مطرح کردن این پیشنهاد. راستش من، مهرداد و بیتا مدتی است که به این نتیجه رسیدیم که چنین امکانی مورد نیاز بچه‌هاست و در حال اضافه کردن این امکان هستیم و قصدمون اینه که این امکان به صورتی باشه که به کسانی که هیچ تجربه‌ای در ساختن وب‌سایت هم ندارند امکان بده که اطلاعاتشون رو وارد کنند و تنظیمات مختلفی برای خصوصی‌سازی هم خواهد داشت که نگرانی شما رو در زمینه‌ی دسترسی سایرین برطرف خواهد کرد.
    البته این رو هم اضافه کنم که این امکان احتمالا تا حدود ۳ ماه آینده به مرحله‌ی بهره‌برداری نخواهد رسید، چون احتیاج به برنامه‌نویسی زیادی داره.

منم موافقم ....خیلی خوبه!!!!!!!!!!!..

مثلا من عضو این سایت هستم که برای بچه های هنری هست اش و اجازه میده که هنرمند ها کاراشون رو تو این سایت قرار بدن.http://mdgolestani.deviantart.com/

البته این رو هم یادتون نره که مالک این سایت که یک جوون 22 ساله است با این کار تونست تو لیست 10 میلیونر اول آمریکا که سرمایشون از اینترنت هستش.

خوب البته اینجا نمیشه ولی خوب اگه applyabroad این کار رو کنه هم کار بچه ها راه میفته هم منبع درامد میشه واسش...

Life is your creation

نقل قول نوشته اصلی توسط Anima
    مثلا من عضو این سایت هستم که برای بچه های هنری هست اش و اجازه میده که هنرمند ها کاراشون رو تو این سایت قرار بدن.http://mdgolestani.deviantart.com/
    البته فكر كنم چيزى كه مد نظر بچه ها هست، سايتى با فرمت شبيه به رزومه هست كه بشه به شكل تخصصى ازش براى مقاصد آكادميك استفاده كرد. مشابه چيزى كه اساتيد در سايت دانشگاه ها دارند.
    در ضمن من هم با حق عضويت برى اين سرويس موافق هستم. خوشحال ميشم كه نظر دوستان و مديران رو هم بدونم.
    از مديران هم پيشاپيش بابت اين محبتشون ممنونم.
    موفق باشيد

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

بابک جان
    از دریافت Ok ضمنی شما ممنون. فقط یک مورد ضمنی که امیدوارم تو تصمیماتتون مد نظر بگیرین.
    زمان آغاز پروسه application حدود ژانویه هر ساله . بچه ها تا این حدودا همه دیگه کاراشون آمادست برای ارسال. و دارن پست می کنن

خدا کنه تا اون موقع بتونن یه چیزی از شما داشته باشن
    و این که فکر می کنم وارد کردن چند خط و حداکثر گذاشتن عکس از خود فرد نهایت چیزی باشه که می شه مانور داد. (بنظرم زیاد تو ساختش سخت نگیرین)

مرسی از توجهات بی نظرتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Anima
    منم موافقم ....خیلی خوبه!!!!!!!!!!!..
    خوب البته اینجا نمیشه ولی خوب اگه applyabroad این کار رو کنه هم کار بچه ها راه میفته هم منبع درامد میشه واسش...
    من در مورد این شاخه از درآمد که فراهم می شه ، خیلی خوشبین ترم تا بخش های دیگه، جون در حال حاضر فقط اون شرکت کارت اعتباری هست که داره واسه تبلیغات پول می ده.

بقیه به این راحتی براشون مقدور نیست . یادمه اون روزا که بحث تبلیغات داشتیم ، من تو یکی از دارالترجمه ها رفته بودم راجع فروم شروع کردم به حرف زدن و این که قلان قدر عضو داریم ، شما اگه بیای تبلیغ کنی فلان می شه و ..... سر آخر که قیمتا رو دید گفت مگه من چه قدر در آمد دارم. کلی کارمند دارم و ... منم گفتم حداقلش اینه به اندازه 3 برابر اون پولی که aa خرج می کنی به درآمدت اضافه می شه و اومدم بیرون.
    فرضا اگه 5000 نفر برای یک سال applicant داشته باشیم و 10 درصد این تعداد بخوان homepage داشته باشن که تازه ماها هم که از قبل هستیم و الان دنبال PhD و از این جور حرفا می آیم (میاد روش) و اگه حساب کنیم نفری 5 الی 10 دلار داده بشه 2500 - 5000 دلار (حداقل). که دیگه نیازی نیست بریم از شرکت ها منت کشی که بیان آقا این سایت برای پابرجا موندنش کمک مالی می خواد ....

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)