صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: پیشنهاد ها | راهکارهای مرتبط با ایجاد صفحه شخصی برای هر کاربر

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : کاربرانی دارای page شخصی در applyabroad

تایمش گذشت اصلاح می کنم
    مرسی از توجهات بی نظرتون--> بی نظیرتون

این لینکو یه نگاه بندازین : بخش Email های افراد.
    http://mech.sharif.edu/
    با توجه به این فرد ممکنه خوشش نیاد من page کسی رو اینجا باز نکردم خودتون امتحان کنید
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

ApplyAbroad Champion

ما هم به خوبی به این مساله واقفیم که تا ژانویه حداقل امکاناتی در سایت موجود باشه که بچه‌ها بتونند چیزی مثل رزومه خودشون رو روش درست کنند. در مورد دریافت هزینه از بچه‌ها برای درست کردن صفحه‌ی شخصی هنوز مطمئن نیستیم و سعی ما این خواهد بود که خیلی از امکانات تا حد ممکن رایگان باشه. من تصمیم‌گیری در این مورد رو به آینده موکول می‌کنم تا ببینیم امکانات مالی‌مون چقدر به ما اجازه می‌ده.

همونجوری که بابک خان گفت میتونه رایگان باشه ولی امکانات خاصی برای homepage شخصی ارائه بدهید که هر کس یخواد از اون امکانات استفاده کنه یه مقدار هزینه بده!!!
    Life is your creation

اینطور که من متوجه شدم منظور اقای صابری اینه که یک سابدامین داشته باشن که به نظر من بجای سابدامین در اینجا میتونید راحت یک بلاگ برای خودتون راه بندازید یا خیلی از گزینه های دیگه مثلا co.cc

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر/فعلاً آزاد اسلامی واحد بناب

با سلام.بالاخره این موضوع به کجا رسید؟کاری کردین؟

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

ساختن وب‌سایت دیگه اون‌قدرا سخت نیست. یک دامین ir. میشه T 5000 (دات کام 9000 T) + یه هاست کوچولو (35 مگ هم کفایت می‌کنه، رزومه‌ست دیگه، حالا هرچی، به 35 مگ دیگه نمی‌رسه) 500 T جمعا مساوی 1000 T (یا 14000 T اگه دات کام باشه)
    یه وردپرس نصب کنید، یه تم دانلود کنید و تمام.

حالا اگه از سايتهاي ديگه براي ساختن پيج شخصي استفاده بشه چي؟
    مثلا google site كه امكانات خوبي ارائه مي ده و با ساير وبسايتهاي google مچ هست.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

اگه نخوای خیلی سفارشی‌سازی کنی، شاید به جرات بتونم بگم که academia.edu مناسب‌ترین گزینه است. هم امکانات فوق‌العاده‌ای داره و هم کاملا professional هست. مثل linkedin که می‌شه افراد دیگه رو follow کرد و به همون اندازه از اعتبار و شهرت هم برخورداره به نظرم. تازه مجانی هم هست.
    ویرایش توسط daffodil : April 8th, 2011 در ساعت 06:06 PM

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض پیشنهادات مرتبط با ایجاد صفحه شخصی برای هر کاربر

سلام،
    متاسفانه دیده شده خیلی از دوستان که پروسه ویزا رو طی می کنند و وارد کشور مقصد می شوند،علی رغم علاقه شون برای اشتراک اطلاعاتشون با دیگران به دلیل کلی بودن موضوعات و اینکه بعضی از مسایل در موضوعات فروم گنجانده نمیشود،اما بخشی از موازدی است که شاید به دلیل وجود یا عدم وجود آن شما را از اپلای برای آن کشور باز میدارد،موفق به انجام این امر نمیشوند،حالا اگه یک فضای خیلی کمی فقط برای نوشته ها به هر کاربر در نظر گرفته بشه،یا به کاربرانی که در حال وزود به کشور مقصد هستند یک وبلاگ شخصی که در عین حال بخشی از دیتابیس سایت هست،اختصاص داده بشه.
    از هرگونه نظری استقبال میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering, Sahand University of Technology

Thumbs up پاسخ : ایجاد وبلاگ شخصی برای هر کاربر

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    سلام،
    متاسفانه دیده شده خیلی از دوستان که پروسه ویزا رو طی می کنند و وارد کشور مقصد می شوند،علی رغم علاقه شون برای اشتراک اطلاعاتشون با دیگران به دلیل کلی بودن موضوعات و اینکه بعضی از مسایل در موضوعات فروم گنجانده نمیشود،اما بخشی از موازدی است که شاید به دلیل وجود یا عدم وجود آن شما را از اپلای برای آن کشور باز میدارد،موفق به انجام این امر نمیشوند،حالا اگه یک فضای خیلی کمی فقط برای نوشته ها به هر کاربر در نظر گرفته بشه،یا به کاربرانی که در حال وزود به کشور مقصد هستند یک وبلاگ شخصی که در عین حال بخشی از دیتابیس سایت هست،اختصاص داده بشه.
    از هرگونه نظری استقبال میشه.
    واقعا اگه اینطور باشه عالی میشه! با این کار علاقه مندان تحصیل و زندگی در خارج از کشور، اطلاعات زیاد و مفیدتری دریافت می کنند.
    به نظر من بهتره یک سرویس وبلاگ نویسی زیرشاخه همین سایت ارائه بشه که هر کاربری که علاقه مند بود، درخواست دریافت وبلاگ بکنه و فقط کاربرانی که در خارج از کشور هستند و یا در حال رفتن هستند بتونن از این امکانات استفاده کنن.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)