صفحه 10 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 202

موضوع: کارت پایان خدمت برای روادید دانشجویی

پیش فرض پاسخ : چرا سفارت کارت پایان خدمت می خواد؟؟؟!!!!!

من هم بعد از 3 هفته که از مدیکالم گذشت رفتم سفارت و گواهی عدم سو پیشینمو دادم و گفتن هفته ی دیگه بیا، ديروز هم رفتم و ویزا رو گرفتم.
    BS نداشتم.
    پايان خدمت يا معافيت هم نداشتم.
    از من کارت پایان خدمت خواسته بودن منم با ترجمه نامه نظام وظیفه یه توضیح نوشتم که دارم از معافیت تحصیلی استفاده می کنم. و نظام وظیفه بهم این اجازه رو داده که سربازیمو به تعویق بندازم و تحصیلمو در کانادا ادامه بدم.
    استرس نداشته باشين
    اوضاع عاليه
    موفق باشين

Junior Member

سلام به همه

من 7 خرداد رفتم سفارت برای تحویل مدارک، و حتی نامه اشتغال به تحصیل هم برده بودم، 29 خرداد مدیکال گرفتم و فقط از من CAQ، سو پیشینه و مدیکال خواسته بودن...............دیروز که رفتم سفارت برای گرفتن ویزا، بهم ویزا ندادن و گفتن برو کارت پایان خدمت بیار!!!!!!!!!!!!!!!!!!نمیدونم چیکار کنم!!!!!!!!!!!!!!!چون نمرهام تازه امروز رد شده و تا بخوام وثیقه بزارم 1 ماه طول میکشه!!!!!!!!!! یه نامه نوشتم و وضعیتم شرح دادم و با یه کارنامم میخوام فردا برم سفارت،،،،،،،،،،

بچه ها دعام کنین!!!!!!!!!!!!! کسی راهی به ذهنش میرسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟ :'(

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_n
    سلام به همه

من 7 خرداد رفتم سفارت برای تحویل مدارک، و حتی نامه اشتغال به تحصیل هم برده بودم، 29 خرداد مدیکال گرفتم و فقط از من CAQ، سو پیشینه و مدیکال خواسته بودن...............دیروز که رفتم سفارت برای گرفتن ویزا، بهم ویزا ندادن و گفتن برو کارت پایان خدمت بیار!!!!!!!!!!!!!!!!!!نمیدونم چیکار کنم!!!!!!!!!!!!!!!چون نمرهام تازه امروز رد شده و تا بخوام وثیقه بزارم 1 ماه طول میکشه!!!!!!!!!! یه نامه نوشتم و وضعیتم شرح دادم و با یه کارنامم میخوام فردا برم سفارت،،،،،،،،،،

بچه ها دعام کنین!!!!!!!!!!!!! کسی راهی به ذهنش میرسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟ :'(
    کاری که انجام دادید کاملا درسته. تئی نامه همه چیزئ صادقانه شرح بده و بگو که بدلیل طولانی بودن پروسه اداری نمی تونی در موقع مقرر نامه معافیتت رو بیاری. مطمئن باش که مشکلت حل میشه.

Junior Member

ممنون از راهنماییت و دلگرمیت ، خودم شک دارم که کارم درست بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ایشاالله همین بشه که میگی.

ولی بخدا دیگه بریدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شاید اگه نامه های این سازمان ها رو هم نشون بدی بد نباشه.

من اردیبهشت رفته بودم سفارت آخر اردیبهشت بهم مدیکال دادن با عدم سوء پیشینه، نامه اشتغال به تحصیل قبلش برده بودم...آخر خرداد رفتم سفارت به هوای اینکه سفارت بهم وقت میده برم مدرک بیارم ولی ریجکتم کردن به ابن عنوان که:
    "Concerns about your definitive admission" :-\
    حالا دوباره دارم با همون پذیرش که مشروط به گرفتن مدرکه میرم سفارت با این تفاوت که این دفعه نامه دال بر اتمام تحصیل دارم. پذیرشم هم با فانده، خودم هم اینجا دانشگاه تهران درس خوندم معدلم هم 17 هستش!
    مسخره تر اینکه برام زده بودن Limited tie to Iran
    در حالیکه این ماله ریجکت بعده 3 هفته هستش نه بعده این همه مدت! :'( نظری دارین؟

به نظر شما آیا برای سفارت مهمه که طرف سربازی شو کجا گذرونده بهشه؟؟؟....ارتش----سپاه-----ناجا----بسیج!!//...؟؟؟ :-\
    یاران چه غریبانه ... !!  

Junior Member

سلام به همه

من با وجود ابن که وثیقه نگذاشتم، نامه نوشتم سفارت و همراه کارنامم، امروز بردم سفارت، و گفتن که 3شنبه بیا جواب بگیر................... دیگه ای چاره ای نداشتم، نمیدونم چرا روزی که مدیکال گرفتم ازم کازت پایان خدمت نخواستن و وقتی که برای گرفتن ویزا رفتم اینو بهم گفتن!!!!!!!!!!!!!!!حتی من براشونم گواهی اشتغال به تحصیل برده بودم. ولی فک کنم این که کارت پایان خدمت میخوان به خاطر اینه که میخوان بدونن طرف سربازی رفته یا نه و سربازیشو کجا بوده............... :-[ :-[ :-[

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_r
    به نظر شما آیا برای سفارت مهمه که طرف سربازی شو کجا گذرونده بهشه؟؟؟....ارتش----سپاه-----ناجا----بسیج!!//...؟؟؟ :-\
    آخه شما چرا باید بگی سربازیتو کجا بودی؟ سفارت که اینو ازت نمی خواد. دیگه در این حد وارد جزییات نشید و فقط بگید معافیت تحصیلی دارین با مدارک.
    اینطوری بیشتر حساس میکنی.
    نمی خواد بدونه سربازیشو کجا چون اصلا چنین چزی پرسیده نمیشه. فقط میبینه کارت پایان خدمت داری یا نه و اگه نداری از نظر نظام وظیفه مشکلی نداشته باشی همین.
    mohandes: دفعه اول فقط بخاطر همون مدرکت ردت کردن دلیل دومی بیخود بود. الان زود بجنب که داره وقت تموم میشه. اگه این مشکلو نداشتی به نظر من ویزا می گرفتی. حالا بجنب در ضمن به دیفر هم فکر کن.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandes22
    من اردیبهشت رفته بودم سفارت آخر اردیبهشت بهم مدیکال دادن با عدم سوء پیشینه، نامه اشتغال به تحصیل قبلش برده بودم...آخر خرداد رفتم سفارت به هوای اینکه سفارت بهم وقت میده برم مدرک بیارم ولی ریجکتم کردن به ابن عنوان که:
    "Concerns about your definitive admission" :-\
    حالا دوباره دارم با همون پذیرش که مشروط به گرفتن مدرکه میرم سفارت با این تفاوت که این دفعه نامه دال بر اتمام تحصیل دارم. پذیرشم هم با فانده، خودم هم اینجا دانشگاه تهران درس خوندم معدلم هم 17 هستش!
    مسخره تر اینکه برام زده بودن Limited tie to Iran
    در حالیکه این ماله ریجکت بعده 3 هفته هستش نه بعده این همه مدت! :'( نظری دارین؟
    شما بعد از مدیکال ریجکت شدی؟ مگه پذیرش شما چه مشکلی داشت که بعد از مدیکال چنین دلیلی برای ریجکت شما آوردن و گفتن:
    Concerns about your definitive admission؟؟؟؟
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein