صفحه 6 از 21 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 202

موضوع: کارت پایان خدمت برای روادید دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چرا سفارت کارت پایان خدمت می خواد؟؟؟!!!!!

سلام من رفتم وزارت علوم خانم اصفهانی گفت باید با آقای مقیمی حرف بزنید. آقای مقیمی هم گفت ما هیچ نامه ای نمی دیم. مهر خروج که داشته باشی دیگه سفارت کاری نداره.
    من فکر می کنم قضیه خیلی مهم نیست. به نظر من بهتره همه نامه نظام وظیفه به وزارت علوم رو ترجمه غیر رسمی (با مهر دارالترجمه فقط) بکنیم و یک نامه هم بنویسیم و بگیم که ما از معافیت تحصیلی استفاده کردیم و اجازه خروج هم در صفحه شماره ... پاشپورت درج شده.
    موافقید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_hamed
    seyedali جان شما دانشجو بودی یا فارغ التحصیل. اگه فارغ التحصیل بودی آره با شما موافقم.
    من فارغ التحصیل هستم

با توجه به تجربه آقای seyedali که فقط با یه برگه توضیح سفارت قانع شد و دیگه ازش مثل ما کارت نخواست فکر کنم همون کپی و ترجمه ساده و یه توضیح از طرف خودمون کافی باشه. مخصوصا اینکه همه داریم رو یه موضوع تاکید میکنیم اینو واسه سفارت قابل قبول میکنه.

من دارم میام تهران واسه تمدید مهلت خروج توی پاسپورتم و گرفتن اون نامه‌ی کزایی...

کسی یک دارالترجمه‌ی سریع‌السیر همون دور و بر وزارت علوم یا خیابون پاسداران سراغ داره؟

Senior Member

فکر نکنم دارالترجمه رسمی وجود داشته باشه که بتونه یکی دو روزه ترجمه رو با همه مهرها بهتون تحویل بده.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    فکر نکنم دارالترجمه رسمی وجود داشته باشه که بتونه یکی دو روزه ترجمه رو با همه مهرها بهتون تحویل بده.
    اولا که فکر نکنم نیازی به ترجمه با مهر و تشکیلات باشه اما اگر یک وقت خواستید سریع همچین کاری کنید تقریبا همه دار الترجمه ها میتونند کار شما رو یک روزه انجام بدند اما چند برابر پول میگیرند.

Junior Member

سلام.
    خوبين؟

بعضي از دارالترجمه‌ها با گرفتن مبلغي اضافي، 1 روزه ترجمه با مهر دادگستري و وزارت خارجه را تحويل مي‌دهند. من خودم يك مورد اين كار رو انجام دادم.

موفق باشين.
    التماس دعا.
    خداحافظ.

من فتوکپی که از نامه‌ی وزارت علوم دارم خیلی کمرنگه. کسی می‌تونه بگه اون مهری که اون پایین خورده توش چی نوشته؟

Junior Member

سلام.
    خوبين؟

در مورد نامة نظام وظيفه به وزارت علوم، من نامه‌اي كه نظام وظيفه داد براي وزارت علوم را بردم وزارت و آنجا از من كپي نامه رو خواستند. اصل نامه دست خودم مونده.

اين نامه كه من دارم سربرگ سازمان وظيفة عمومي ناجا داره و اين‌جوري شروع ميشه:

عطف به نامة شمارة ... با ادامه تحصيل مشمول با مشخصات زير در مقطع دكتري غيرپزشكي رشتة برق-قدرت در كشور كانادا موافقت مي‌گردد. لذا خواهشمند است ....

و در انتها هم مشخصات من رو نوشته. منظور دوستان از نامة نظام وظيفه به وزارت علوم همين نامه هست؟

خيلي ممنون.
    موفق باشيد.
    التماس دعا.
    خداحافظ.

نامه نظام وظیفه به وزارت علوم زیرش مهر سرهنگ ... خورده و نامه وزارت علوم به گذرنامه زیرش مهر برجسته خورده که اصلا تو فتو معلوم نمیشه. همون نامه نظام وظیفه فکر کنم کافیه.
    راستی از بچه هایی که میخواستن به سفارت بگن که معافیت تحصیلی داریم اگه کسی هست یا خبری داره ازشون بگه لطفا.

من تو نامه ای که به سفارت دارم میدم از اصطلاحات زیر استفاده می کنم شما چطور؟

Educational Exemption or Study Exemption from military service