صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: امتحان GRE راحت تره یا GMAT؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : امتحان GRE راحت تره یا GMAT؟

نقل قول نوشته اصلی توسط poor_m نمایش پست ها
    سلام. من ارشد ریاضی کاربردی هستم و می خوام برای دکترای مدیریت اپلای کنم. سوالم اینه که می خوام بدونم می تونم به جای آزمون جی مت، آزمون جی آر ای امتحان بدم؟
    بستگی داره چه گرایشی قصد داشته باشی. اگر گرایش هایOperation قصد داشته باشید اقدام کنید، اغلب هر دو آزمون را قبول میکنن. ولی نهیاتا شما بایستی سایت دانشگاههای موردنظرتون را بررسی بفرمایید .

موفق باشید

Junior Member

سلام. من ارشد ریاضی کاربردی هستم و می خوام برای دکترای مدیریت اپلای کنم. سوالم اینه که می خوام بدونم می تونم به جای آزمون جی مت، آزمون جی آر ای امتحان بدم؟
    من تجربه هر دو تا امتحان رو تو شش ماه اخیر داشتم
    امتحان جی آر ای صد در صد بهتر، راحتتر از جیمت بود با توجه به وقت هزینه ای که گذاشتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص آزمون GMAT

سلام دوستان. من ارشد ریاضی کاربردی هستم و می خوام برای ذکترای مدیدیت آمریکا یا کانادا اپلای کنم.می خواستم راهنماییم کنید که آزمون جی آر ای می تونه جایگزین آزمون جی مت باشه؟ ممنون از شما
    جواب این هست که معمولا میشه ولی حتما دانشگاهی که می خواید برید و گرایش مورد نظرتون رو باید چک بکنید. خیلی دانشگاه ها با هم فرق دارن تو این مورد. ممکنه برای یک گرایش خاص استثنا داشته باشن و فقط یکی از این دو تا آزمون رو بپذیرن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ATU,insurance management

دوستان سلام
    من قصد دارم برای دکترای ریسک و بیمه اقدام کنم که اکثرا تو آمریکا و کانادا و آلمان هست.گیج شدم که جیمت امتحان بدم یا جی آر ای.از یه طرف به نظر خودم جیمت برام راحت تر هست چون قدرت تحلیلم بالاتر هست و حفظ کردن برام مشکله البته با ریاضی هم مشکلی ندارم از طرف دیگه همینجا بعضیا گفتن جی آر ای سخت تره نمره بالا تر آوردن!!خب نمیدونم چه کار کنم تقریبا تا خرداد یا اواخر تیر میتونم بخونم واسه امتحان بعد امتحان بدم البته اینم بگم هزینه یه کشور دیگه رفتن برام زیاده اونم واسه امتحان اما میخوام راهنمایی بفرمایید می ارزه که هزینه کنم و جی مت بدم با این فرض که هزینش برام زیاده؟یا جی آر ای هم با تقریبا 4 یا 5 ماه میتونم نمره خوبی بگیرم؟نمیدونم نمره جی مت بالای 650 چطوره اما اکثرا این نمره رو میخوان و یا برای جی آر ای معمولا میگن 95 در صد بالایی باید باشید!
    فعلا شروع کردم با کتاب جی مت صداقت تا ببینم چی میشه.لطفا راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط tadaei نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من قصد دارم برای دکترای ریسک و بیمه اقدام کنم که اکثرا تو آمریکا و کانادا و آلمان هست.گیج شدم که جیمت امتحان بدم یا جی آر ای.از یه طرف به نظر خودم جیمت برام راحت تر هست چون قدرت تحلیلم بالاتر هست و حفظ کردن برام مشکله البته با ریاضی هم مشکلی ندارم از طرف دیگه همینجا بعضیا گفتن جی آر ای سخت تره نمره بالا تر آوردن!!خب نمیدونم چه کار کنم تقریبا تا خرداد یا اواخر تیر میتونم بخونم واسه امتحان بعد امتحان بدم البته اینم بگم هزینه یه کشور دیگه رفتن برام زیاده اونم واسه امتحان اما میخوام راهنمایی بفرمایید می ارزه که هزینه کنم و جی مت بدم با این فرض که هزینش برام زیاده؟یا جی آر ای هم با تقریبا 4 یا 5 ماه میتونم نمره خوبی بگیرم؟نمیدونم نمره جی مت بالای 650 چطوره اما اکثرا این نمره رو میخوان و یا برای جی آر ای معمولا میگن 95 در صد بالایی باید باشید!
    فعلا شروع کردم با کتاب جی مت صداقت تا ببینم چی میشه.لطفا راهنماییم کنید
    این کتاب جیمت صداقت برای مدل ایرانی ازمون هست یا همون ازمونی که خارجی ها میدن؟

Junior Member

سلام دوستان
    امیدوارم خوب و خوش باشید
    من الان امریکا هستم و می خوام برای بیزینس اسکول اپلای کنم. می خواستم نظرتون رو راجب امتحان جی مت بدونم.
    من دیروز تافل دادم و آمادگی زبانم خوبه خدارو شکر. و الان 10 جلد کتاب های جی مت منهتن رو آماده دارم و برای جی آر ای سرسی ندارم. نمی دونم کدوم رو انتخاب کنم و واقعا توش مرددم.
    حدود 2 ماه زمان می خوام بزارم با روزی 10 ساعت همینطور که برا تافلم خونده بودم. سوالا من این ها هست
    1- آیا کتاب های زبان اصلی منهتن منبع خوبی برای مطالعه من که هیچ زمینه ای از جی مت ندارم خوبه؟
    2- جی مت یا جی آر ای مسله این است؟

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

اصلا الان دقیقا فرق اصلی GRE با GMAT چیه
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط ElittA نمایش پست ها
    اصلا الان دقیقا فرق اصلی GRE با GMAT چیه
    اصلا دقیقا همینو سرچ کن تو گوگل
    What is the difference between GRE and GMAT

دقیق جوابت میاد.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)