صفحه 16 از 51 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 509

موضوع: Technische Universität Braunschweig

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

پیش فرض پاسخ : Technical University of Braunschweig ، تمام سوالات و مسائل مربوطه

دوست عزیز با سلام خدمت شما
    این دانشگاه یکی از گزینه های اصلی من برای اپلای هست و رشته من هم مکانیک هست من خودم یه هفته ای میشه که دارم در موردش تحقیق می کنم من خودم توی پست قبل سوالاتی رو پرسیده بودم که خودم تا حدودی جواب بعضی ها شون رو گرفتم.
    اما در مورد سوالات شما
    -واسه دریافت پذیرش معدل چند به بالا از دانشگاه ازاد خوب؟ توی این پست که یکی از دوستان گذاشته که فکر کنم دانشجوی مکانیک این دانشگاه هست گفته حداقل معدل رو13.15
    ولی به نظر من برداشت من اینه که 13.15تا13.5پذیرش 50-50هست به خصوص برای رشته های انگلیسی زبان ولی 13.5به بالا شانس پذیرش تقریبا بالاست.البته اگر اتفاق خاصی پیش نیاد وسیاست های این دانشگاه نسبت به دانشجویان ایرانی عوض نشه.
    -علاوه بر مدرک کار شناسی .مدارک مثل solid work و.... امتیاز مثبت داره؟در همه جای دنیا این جور مدارک پوئن مثبت داره اما نه به اندازه معدل
    -پذیرش برای زبان المانی بهتره یا زبان انگلیسی؟منظورنتونو متوجه نشدم از چه لحاظ
    -اونجا شغل میتونم داشته باشم هین درس خوندن؟امکان کار هم هست اما نه الزاماً از ترم یک ولی‌ از ترم ۲ به بعد میتونی خوش بین باشی‌ در این مورد (لینک که باز این جور که توی فروم گفته دانشجوی همین دانشگاهه)
    ================================================== ==============================
    ================================================== ==========================
    شما لیسانستون رو گرفتید(فارغ التحصیل)شدید؟
    برای چه ترمی می خواهید اپلای کنید؟
    من خودم قصد دارم در همین ایران آلمانی بخونم تا سطحb2 بعد برای این دانشگاه رشته مکانیک اپلای کنم(که حدود یه سالی طول میکشه)
    برای شما که مثل من مکانیک هستیدهم دو انتخاب دارید
    1.Computational Sciences in Engineering به زبان انگلیسی ولی باید تا زمان معرفی خود به دانشگاه سطحتون رو به a1برسونید که خیلی کار سختی نیست.
    2.مکانیک به زبان آلمانی که مستلزم دانستن زبان آلمانی فکر کنم تاb2باشه.
    دیگه هر چی می دونستم رو گفتم

Junior Member parsa_babadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mekanik khodro .azade dezfoul

پیش فرض پاسخ : Technical University of Braunschweig ، تمام سوالات و مسائل مربوطه

بسیار سپاس گذارم.من 2 سال دیگه کارشناسی مکانیک خودرو می گیرم.من می خواهم با b2 پذیرش بگیرم.منظور من این بود که اگه بخام به زبان المانی تحصیل کنم بهتر یا انگلیسی؟ اما فکر کنم برای من که میخام بعد از تحصیل جذب کار بشم و اونجا زندگی کنم آلمانی بهتره. فقط من چون اهواز هستم مشکل کمبود کلاس زبان دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_babadi نمایش پست ها
    بسیار سپاس گذارم.من 2 سال دیگه کارشناسی مکانیک خودرو می گیرم.من می خواهم با b2 پذیرش بگیرم.منظور من این بود که اگه بخام به زبان المانی تحصیل کنم بهتر یا انگلیسی؟ اما فکر کنم برای من که میخام بعد از تحصیل جذب کار بشم و اونجا زندگی کنم آلمانی بهتره. فقط من چون اهواز هستم مشکل کمبود کلاس زبان دارم
    بله با توجه به زمانی که دارید بهتره آلمانی بخونید

Member
    رشته و دانشگاه
    TU - Braunschweig مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    دوست عزیز با سلام خدمت شما

-واسه دریافت پذیرش معدل چند به بالا از دانشگاه ازاد خوب؟ توی این پست که یکی از دوستان گذاشته که فکر کنم دانشجوی مکانیک این دانشگاه هست گفته حداقل معدل رو13.15
    ولی به نظر من برداشت من اینه که 13.15تا13.5پذیرش 50-50هست به خصوص برای رشته های انگلیسی زبان ولی 13.5به بالا شانس پذیرش تقریبا بالاست.البته اگر اتفاق خاصی پیش نیاد وسیاست های این دانشگاه نسبت به دانشجویان ایرانی عوض نشه.
    چون در شته هایکه به زبان آلمانی ظرفیت پذیرش دانشجو بسیار زیاد هستحداقل معدل 13,15
    یعنی فرد متقاضی با داشتن 13,15شرط ورود به دانشگاه رو داره
    Zulassungsfreie Studiengänge

https://www.tu-braunschweig.de/studi...zulassungsfrei

اما در رشته انگلیسی اینطور نیست ترم قبل تنها ۴۰ نفر ظرفیت بود ۲۳۴ نفر متقاضی

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan09 نمایش پست ها
    چون در شته هایکه به زبان آلمانی ظرفیت پذیرش دانشجو بسیار زیاد هستحداقل معدل 13,15 یعنی فرد متقاضی با داشتن 13,15شرط ورود به دانشگاه رو داره Zulassungsfreie Studiengängehttps://www.tu-braunschweig.de/studi...zulassungsfrei اما در رشته انگلیسی اینطور نیست ترم قبل تنها ۴۰ نفر ظرفیت بود ۲۳۴ نفر متقاضی
    ببخشید من یه سوال داشتم در مورد شرط معدل رشته هایی که به زبان آلمانی تو این دانشگاه تدریس میشن، این معدل 13.15 فیکس هستش یا حدودش هم قبوله. اگه یه نفر مثلاً معدلش 13.14 باشه یعنی اصلاً دیگه شانس پذیرش نداره.

Member
    رشته و دانشگاه
    TU - Braunschweig مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinKazemi نمایش پست ها
    ببخشید من یه سوال داشتم در مورد شرط معدل رشته هایی که به زبان آلمانی تو این دانشگاه تدریس میشن، این معدل 13.15 فیکس هستش یا حدودش هم قبوله. اگه یه نفر مثلاً معدلش 13.14 باشه یعنی اصلاً دیگه شانس پذیرش نداره.
    مشکلی نداره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه کاسل

درود. این دانشگاه مستر عمران رو در سایتش ارائه نکرده. من هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم. گیج شدم.
    لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه. سپاسگزارم.....

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط k24 نمایش پست ها
    درود. این دانشگاه مستر عمران رو در سایتش ارائه نکرده. من هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم. گیج شدم.
    لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه. سپاسگزارم.....
    سلام
    برای دیدن مستر عمران اینجا رو کلیک کنید
    در صورتی که زبان آلمانی نمی دونید با مرورگر گوگل کروم بروید تا ترجمه شود
    موفق باشید

Junior Member parsa_babadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mekanik khodro .azade dezfoul

سلام دوستان این دانشگاه فاند میده؟ میشه از این دانشگاه بورسیه بگیریم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_babadi نمایش پست ها
    سلام دوستان این دانشگاه فاند میده؟ میشه از این دانشگاه بورسیه بگیریم؟
    آقا پارسا کلا آلمان بورسیه برای مقطع ارشد خیلی کم داره که 90درصد اون بورس ها هم از طریق سایتdaad.de
    اعلام میشه واین دانشگاه هم از این قاعده مستثنی نیست.بنابراین به فکر گرفتن بورسیه نباشید.