صفحه 2 از 51 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 509

موضوع: Technische Universität Braunschweig

پیش فرض پاسخ : Technical University of Braunschweig ، تمام سوالات و مسائل مربوطه

ااااااا واقعا؟ من نفرستادم
    میشه شرایططونو بنویسین؟
    مقاله معدل رشته و ..

Junior Member farid_gentle آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering, Isfahan University of Technology

پیش فرض پاسخ : Technical University of Braunschweig ، تمام سوالات و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel12 نمایش پست ها
    ااااااا واقعا؟ من نفرستادم
    میشه شرایططونو بنویسین؟
    مقاله معدل رشته و ..
    اگه منظورتون منم، لطف کنین پیغام خصوصی بذارین، چون فکر کنم سوالتون با این تاپیک همخوان نباشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

سلام
    من از دانشگاه Technische Universität Braunschweig پذیرش گرفتم، در مورد این دانشگاه اطلاعات می خواستم؟

تبریک میگم بهتون.
    یکی از بهترین دانشگاه هاست، در بک شهر کاملا دانشجویی.هزینه هاش بالا نیست. کار دانشجویی هم زیاد پیدا میشه( سورس: یکی از دوستان که اونجان)
    من یکی از متقاضیان این دانشگاه هستم، لطفا اشاره کنید که در نامه پذیرشتون شروع کلاس اصلی کیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira_m88 نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه Technische Universität Braunschweig پذیرش گرفتم، در مورد این دانشگاه اطلاعات می خواستم؟

Junior Member shadanshadan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    condensed matter physics, Iran University of Science and Technology

سلام. من واسه دکترای فیزیک از استادی توی این دانشگاه پذیرش گرفتم و خواسته که اصل مدرکم رو براش بفرستم تا نامه پذیرش و دعوتنامه رو بقرسته...احتمالا تا یک ماه دیگه مدرک من آماده میشه با این اوصاف امکانش هست که بقیه کارام تا فوریه جور بشه؟ آخه گفته فوریه باید اونجا باشم.
    راستی سطح علمی این دانشگاه چطوره؟ جزء دانشگاههای خوب آلمان محسوب میشه؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shadanshadan نمایش پست ها
    سلام. من واسه دکترای فیزیک از استادی توی این دانشگاه پذیرش گرفتم و خواسته که اصل مدرکم رو براش بفرستم تا نامه پذیرش و دعوتنامه رو بقرسته...احتمالا تا یک ماه دیگه مدرک من آماده میشه با این اوصاف امکانش هست که بقیه کارام تا فوریه جور بشه؟ آخه گفته فوریه باید اونجا باشم.
    راستی سطح علمی این دانشگاه چطوره؟ جزء دانشگاههای خوب آلمان محسوب میشه؟

ممنون
    اگه به صفحه قبل مراجعه کنین من اونجا کاملا راجع به دانشگاه توضیحات لازم رو لحاظ کردم...اما در هر صورت این دانشگاه جزو دانشگاه‌های بنام آلمان هست توی خیلی‌ از زمینه ها....در مورد تا فبریه رسیدنت باید زودتر اقدام کنی‌ چون چندان وقتی‌ نیس و اینکه دکترا هم هستی‌ طول میکش یک مقدار پروسه ویزا....در هر سرعت آرزو موفقیت دارم براتون

Junior Member

سلام. مرسی از اطلاعاتتون
    خیلی از مطالبو اینجاها خوندم اما هنوز یه گیری تو سوالم هست که کسی نپرسیده.
    من دانشجوی سال 4 هوافضا امیرکبیرم. 2 سال دیگه تموم میشه (5 ساله! )
    اما نمیخوام برم فوق هوافضا
    میخوام لیسانس معماری بگیرم و کلا تغییر رشته به معماری بدم. (خوب میدونید که ایران باید کنکور بدم و ..... که خیلی وحشتناکه )
    میخواستم بدونم که آیا اصلا امکان پذیر هست که کسی بیاد لیسانس اونجا بخونه
    و اینکه، این موضوع که من (فرضا) لیسانس هوافضا از امیرکبیر دارم آیا کمکی به این موضوع میکنه؟
    (اگر جواب سوالم حالت کلی داره لطفا در مورد همین دانشگاه بفرمایید)
    مچکرم
    شاد باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cnagh نمایش پست ها
    سلام. مرسی از اطلاعاتتون
    خیلی از مطالبو اینجاها خوندم اما هنوز یه گیری تو سوالم هست که کسی نپرسیده.
    من دانشجوی سال 4 هوافضا امیرکبیرم. 2 سال دیگه تموم میشه (5 ساله! )
    اما نمیخوام برم فوق هوافضا
    میخوام لیسانس معماری بگیرم و کلا تغییر رشته به معماری بدم. (خوب میدونید که ایران باید کنکور بدم و ..... که خیلی وحشتناکه )
    میخواستم بدونم که آیا اصلا امکان پذیر هست که کسی بیاد لیسانس اونجا بخونه
    و اینکه، این موضوع که من (فرضا) لیسانس هوافضا از امیرکبیر دارم آیا کمکی به این موضوع میکنه؟
    (اگر جواب سوالم حالت کلی داره لطفا در مورد همین دانشگاه بفرمایید)
    مچکرم
    شاد باشید
    برای چی نشه ؟! دوست من لیسانس فیزیک از فردوسی داشت. الان سه ماه میشه که رفته آلمان و اونجا اتفاقا معماری دانشگاه اشتوتگارت رو میخواد شروع کنه. فقط الان یک دوره یکساله واسه زبان آلمانی رو در حال گذرندون هست.
    اگر شما میخوای رشته ی دیگه ای رو دوباره از مقطع لیسانس و در دانشگاههای تاپ شروع کنی 100% نیاز به مدرک زبان آلمانی داری. از همین الان یک استارت واسه زبان آلمانی بزن تا اون موقع بتونی B2 رو بگیری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iSaeed نمایش پست ها
    برای چی نشه ؟! دوست من لیسانس فیزیک از فردوسی داشت. الان سه ماه میشه که رفته آلمان و اونجا اتفاقا معماری دانشگاه اشتوتگارت رو میخواد شروع کنه. فقط الان یک دوره یکساله واسه زبان آلمانی رو در حال گذرندون هست.
    اگر شما میخوای رشته ی دیگه ای رو دوباره از مقطع لیسانس و در دانشگاههای تاپ شروع کنی 100% نیاز به مدرک زبان آلمانی داری. از همین الان یک استارت واسه زبان آلمانی بزن تا اون موقع بتونی B2 رو بگیری.
    چقدر عالی. ممنون.
    ببخشید من یکم سوالام زیاده. دسته بندیشون میکنم :
    1. آیا داشتن لیسانس به شرایطم در اونجا کمک میکنه؟ مثلا گرفتن پذیرش و فاند و این حرفا.
    2. اصلا برای کارشناسی فاند وجود داره؟ یا چیزی شبیه این که کمک هزینه ی تحصیلی باشه؟
    3. با این شرایط که من دارم باید دوره ی کالج یک ساله رو بگذرونم؟
    4. میشه یکم هم در باره هزینه ی زندگی و میزان درآمد و این حرفا در این شهر صحبت کنید.

ممنون. شاد باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cnagh نمایش پست ها
    چقدر عالی. ممنون.
    ببخشید من یکم سوالام زیاده. دسته بندیشون میکنم :
    1. آیا داشتن لیسانس به شرایطم در اونجا کمک میکنه؟ مثلا گرفتن پذیرش و فاند و این حرفا.
    2. اصلا برای کارشناسی فاند وجود داره؟ یا چیزی شبیه این که کمک هزینه ی تحصیلی باشه؟
    3. با این شرایط که من دارم باید دوره ی کالج یک ساله رو بگذرونم؟
    4. میشه یکم هم در باره هزینه ی زندگی و میزان درآمد و این حرفا در این شهر صحبت کنید.

ممنون. شاد باشید.
    1- بله در روند پذیرش و در بعضی موارد داشتن مدرک دانشگاهی شما رو از بعضی از امتحانات ورودی دانشگاه معاف میکنه.
    2-شما گرفتن فاند و بورسیه رو از (( ابتدا )) حتی تا فوق لیسانس هم بیخیال بشید چون رشته ها معمولا شهریه های ندارند و هزینه زندگی پای خودتون هست و من کمتر کسی رو دیدم که تونسته حتی تو مقطع فوق لیسانس فاند بگیره چون تنها مرکز واسه گرفتن بورسیه در ایران موسسه daad هست که اون هم 95% فاندهاش ماله دانشجویان دکترا و با رزومهای بالا هست.
    3- من که خیلی واضح گفتم. شما باید برید سایت رشته و دانشگاه موردنظر ببینید دقیقا تا چه مدرکی از زبان آلمانی موردنیاز هست. معمولا برای گرفتن پذیرش و گرفتن ویزا حداقل B1 هست. هر رشته ای و هر دانشگاهی متفاوت هست و اگر اون رشته b2 میخواد و شما مثلا b1 داری میتونی اقدام کنی ولی باید یک دوره برای رسیدن به اون B2 بگذرونی
    4- در این موزد شما به تاپیکهای دیگه مراجعه کنید چون اصلا اینجا جاش نیست. تاپیکهای تالار زندگی در المان رو مشاهده کنید