صفحه 5 از 51 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 509

موضوع: Technische Universität Braunschweig

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : Technical University of Braunschweig ، تمام سوالات و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad88 نمایش پست ها
    سلام
    ایمیل که دانشگاه زده نوشته معدل 3 و مدرک B2 زبان آلمانی باید داشته باشی
    معدل 3 یعنی چند دقیقا ؟
    معدل ۳ می‌شه حدوداً ۱۳.۵

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : Technical University of Braunschweig ، تمام سوالات و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط SH4HR4M نمایش پست ها
    من اين ترم درسم تو دانشگاه آزاد علوم و تحقيقات تهران تموم ميشه و معدل ريز نمرم 15.30 هست رشتمم مكانيك هست خواستم چند تا سوال بپرسم
    1 در كل چه مداركي لازمه كه فراهم كنم واسه اين دانشگاه؟
    2 من الان هيچ مدرك زبان آلماني اي ندارم اما دارم ميخونم اگه واسه وينتر زمستر 2013 پذيرش بهم بدن تا اون موقع حتما ميتونم مدرك زبانمو بگيرم ، بهم پذيرش ميدن اينطوري؟
    3 شهري كه اين دانشگاه توش قرار داره متوسط خرج زندگي دانشجويي چه ميزاني هست؟
    ممنون از الطافتون
    این دانشگاه یک مقدار سر مساله زبان سخت گیر هست ، اما به هر حال شما میتونید که پذیرش مشروط رو بگیری قبل اینکه مدرک زبان رو ارائه بدی، مدارک مثل بقیه دانشگاه ها: ریز نمرات و لیسانست ( اگه هنوز به خاطر سربازی لیسانس رو نگرفتی‌ کارنامت کفایت میکنه) مدرک ۳ ساله دبیرستان پیشدانشگاهی دیپلم و ریز نمرات به همراه مدرک زبان ، رزومه فرم اپلای که اگر اشتباه نکنم جدیدا می‌بایست آنلاین پر شه و ضمیمه بشه.
    شهر نسبتا کم خرجی هست و شما میتونی با حدود ماهی‌ ۴۵۰-۵۰۰ یورو یک زندگی‌ معمولی رو سامان بدی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature نمایش پست ها
    شهر نسبتا کم خرجی هست و شما میتونی با حدود ماهی‌ ۴۵۰-۵۰۰ یورو یک زندگی‌ معمولی رو سامان بدی
    یکی از دوستان که چندین سال اونجا بود می گفت در حدود 200 یورو اجاره خانه و حدود 60 یورو غذا سلف دانشگاه یعنی میشه با 260 یورو هنوزهم اونجا زندگی کرد ؟

Junior Member

کار دانشجویی تو دانشگاه هم میشیه پیدا کرد ؟ چقدر میشه از این طریق درآمد کسب کرد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira_m88 نمایش پست ها
    من اردیبهشت اقدام کردم مرداد از این دانشگاه پذیزش دکترا گزفتم.
    میتونم بپرسم رشته شما چیه؟ من میخوام برای دکتری برق قدرت اقدام کنم. میخوام بدونم شما درباره دپارتمان برق اطلاعاتی دارین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nimamin82 نمایش پست ها
    میتونم بپرسم رشته شما چیه؟ من میخوام برای دکتری برق قدرت اقدام کنم. میخوام بدونم شما درباره دپارتمان برق اطلاعاتی دارین؟
    من رشتم مهندسی شیمیه و در مورد بقیه دپارتمانها اطلاعی ندارم که بتونم کمکتون بکنم

Junior Member SH4HR4M آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature نمایش پست ها
    این دانشگاه یک مقدار سر مساله زبان سخت گیر هست ، اما به هر حال شما میتونید که پذیرش مشروط رو بگیری قبل اینکه مدرک زبان رو ارائه بدی، مدارک مثل بقیه دانشگاه ها: ریز نمرات و لیسانست ( اگه هنوز به خاطر سربازی لیسانس رو نگرفتی‌ کارنامت کفایت میکنه) مدرک ۳ ساله دبیرستان پیشدانشگاهی دیپلم و ریز نمرات به همراه مدرک زبان ، رزومه فرم اپلای که اگر اشتباه نکنم جدیدا می‌بایست آنلاین پر شه و ضمیمه بشه.
    دوست خوبم ممنونم از راهنماييت من اصل مدرك پيش دانشگاهيمو تحويل دانشگاه دادم تا بهم ريز نمرم رو بدم اما ازش دو نسخه كپي برابر اصل گرفتم فك كنم بتونم ازونا ترجمه كنم بعد متوجه نشدم بايد ريز نمره هاي دبيرستان و پيش دانشگاهيمو هم بفرستم؟
    بعد جسارتا ميزان شهريه اين دانشگاه چقدره؟
    اگه كار با نرم افزار مثلا كتيا رو بلد باشي ميتوني كاري پيدا كني كه مينيمم 50-60 % خرجتو در بياري؟

===> اين جوري كه تو سايت ديدم شهريه 500 اويرو + 235 اويرو بابت ساير خدمات
    ویرایش توسط SH4HR4M : November 13th, 2012 در ساعت 12:27 AM دلیل: پيدا كردن جواب سوال خودم! :دى

Junior Member

میشه واسه ادامه دوره کارشناسی رفت به این دانشگاه؟با این شرط که واحدایی که توی ایران خوندم رو واسم معادل کنن.الان ترم5 هستم.واسه ادامه تحصیل توی همین مقطع لیسانس اگه بشه میخوام اقدام کنم.ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط SH4HR4M نمایش پست ها
    دوست خوبم ممنونم از راهنماييت من اصل مدرك پيش دانشگاهيمو تحويل دانشگاه دادم تا بهم ريز نمرم رو بدم اما ازش دو نسخه كپي برابر اصل گرفتم فك كنم بتونم ازونا ترجمه كنم بعد متوجه نشدم بايد ريز نمره هاي دبيرستان و پيش دانشگاهيمو هم بفرستم؟
    بعد جسارتا ميزان شهريه اين دانشگاه چقدره؟
    اگه كار با نرم افزار مثلا كتيا رو بلد باشي ميتوني كاري پيدا كني كه مينيمم 50-60 % خرجتو در بياري؟

===> اين جوري كه تو سايت ديدم شهريه 500 اويرو + 235 اويرو بابت ساير خدمات
    بله دوست عزیز ریز نمرات رو بایستی لحاظ کنی‌
    همونطوری که خودت متوجه شودی شهریه حدود ۷۳۰ یورو هست
    امکان کار هم هست اما نه الزاماً از ترم یک ولی‌ از ترم ۲ به بعد میتونی خوش بین باشی‌ در این مورد

Junior Member

با تشکر از راهنمایی ها پذیرش من امروز اومد
    خیلی سریع جواب دادن از همه جا زودتر
    چه جوری برای خوابگاه یا خونه اتاق و سرپناه باید اقدام کرد ؟ اجاره چقدر هست ؟