صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: رد شدن كامپوزيتي ها

Junior Member

پیش فرض رد شدن كامپوزيتي ها

سلام
    آيا كسي تجربه رد شدن رشته هاي مربوط به كامپوزيت و هوا فضا را داره؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : رد شدن كامپوزيتي ها

منظورتون تو کلیرنس هستش یا مصاحبه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    منظورتون تو کلیرنس هستش یا مصاحبه؟؟

مگه در مصاحبه، رشته ملاک هست؟!
    If A equals success, then the formula is&nbsp; A =&nbsp; X + Y + Z<br /> X is work. Y is play. Z is keep your mouth shut

saeede83
    Guest

من قصدم ایجاد استرس نیست اما چون پرسیدین می گم.
    سال پیش یکی از بچه های مکانیک شریف که پذیرش هوافضا از gatech داشت توی کلیرنس رد شد.
    دو سال پیش دوستم و همسرش (هر دو دانشجوی هوافصا بودن و پذیرش از gatech داشتن) از کانادا برای ویزا اقدام کردن، دوستم پذیرفته شد اما شوهرش توی کلیرنس رد شد. در ضمن gatech توی هوافضا رنکش خیلی بالاست (1 یا 2 گمونم) اما با این حال ...
    دو تا دیگه هم از بچه های هوافضای شریف می شناسم که هر دو توی کلیرنس پارسال رد شدن، پذیرششون یکی مال کنتاکی بود گمونم (درست یادم نیست).
    من از مکانیک و فیلد کامپوزیت خبر ندارم اما بچه های هوافضا خودشون معمولا برای مکانیک اقدام می کنن، چون رشته حساسی هست.

رشته و دانشگاه

سلام
    خبر ریجکتی رو کی بهشون داده بودند؟؟؟؟

بعد از 7-8 ماه ؟؟؟

Junior Member

من واقعا نمی خوام برا کسی استرس ایجاد کنم. ولی من شنیدم که gteach یک سری تحقیقات انجام میده که مربوط به کارهای ارتشس هست و به همین خاطر از کشور ما به depasrtment mechanical یا هوا فضا که بچه ها میخوان برن تو clearance ردشون می کنن. سال قبل من 1 بار از نفر دیگه شنیدم که از این موضوع خبر داشت.

saeede83
    Guest

دقیقا نمی شه ربطش داد به gatech. هر جا که یه ایرانی بخواد بره و کارهای نظامی باشه اونا ممکنه ریجکت کنن. یکی از بچه های شریف با رشته برق چون زمینه اش سنسور های زیر دریایی بود در کلیرنس ریجکت شد.
    خیلی وقت ها هم این اتفاق نمی افته. به نظر من این مورد هم به شانس خیلی بستگی داره.
    To countdown: یکی رو می دونم بعد از 4.5 ماه ریجکت شد، یکی هم بعد 6 ماه. بقیه رو اطلاع ندارم.

رشته و دانشگاه

منکه داشتم واسه اهداف بشر دوستانه و ساخت استخوانهای مصنوعی میرفتم حالا احساس میکنم استخوان های خودم یه جوری شده

Senior Member pouya4 آواتار ها

ای بابا
    این طوری که شما میگین، منم که دارم میرم سوئد خوف می کنم!!، چه برسه به اساتید Gatech... یعنی چی دپارتمان مکانیک Clear نمیشن؟؟!
    اشاعه هر گونه استرس ممنوع!
    واسه این که جریان رو به سمت سوال اصلی سوق بدم، باید بگم که یکی از دوست های من همین پیش پاتون رفت شفیلد "پلیمر کامپوزیت" بخونه...
    نگید انگلیس کجا آمریکا کجا که انگلیس هم اخیرا واسه کسایی که رشته های این تریپی می خونن یه داستانی به اسم ATAS برپا کرده که کاملا صلح آمیز/نیامیز بودن رشته طرف رو بررسی می کنه...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Senior Member pouya4 آواتار ها

در ضمن من یه نفری رو می شناختم لیسانسش هوافضای شریف بود پارسال پرید US ، البته رفت مکانیک...
    اون موقع ها جوون بودیم یادمون رفت اسم خودش و دانشگاهشو حفظ کنیم که در چنین روزی به کار آید
    اما عقل سلیم میگه اگه قرار بود ایرانی های دپارتمان مکانیک جورجیا تک Clear نشن که خود دانشگاه پیشاپیش نمی گرفت که فردا دستش تو پوست گردو نمونه
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)