صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 46

موضوع: آیا تهیه یک کارت اعتباری برای انجام کارهای اپلای صرف می کنه

Senior Member

پیش فرض آیا تهیه یک کارت اعتباری برای انجام کارهای اپلای صرف می کنه

سلام به همه دوستان
    راستش من چند وقته که دلم می خواد برای راحتی کارهای اپلای یک کارت اعتباری تهیه کنم. ولی همه اش این سوال ذهنم را مشغول کرده که آیا صرف می کنه چنین کارتی را تهیه کنم یا نه. مثلا پرداخت ها را از طریق دیگه انجام بدم و اصلا کارت نگیرم با توجه به این که من هزینه امتحان هام را هم گذروندم. از طرفی اگر بخوام کارت بگیرم چه نوعی بگیرم بهتره. آخه انواع و اقسام کارت داریم و من نمی دونم دنبال کدومش برم. دیگه اینکه آیا کاری هست که به جز داشتن کارت اعتباری راه دیگه ای برای انجامش نباشه؟ یعنی منظورم اینه که مجبورم کارت تهیه کنم مثلا برای ریپورت نمرات یا اپلیکیشن فی ها؟
    ممنون از راهنمایی تون

پیش فرض پاسخ : آیا تهیه یک کارت اعتباری برای انجام کارهای اپلای صرف می کنه

با داشتن یه Visa Card (مجازی و غیرقابل شارژ) می تونید همه پرداخت های مربوط به پروسه اپلای شامل اپلیکیشن فی و گزارش نمرات و انجام بدید. هزینه تهیه کارت کمی بیشتر از حالتی میشه که از یه شرکت بخواید براتون پرداخت و انجام بده. اگر یه لیست از پرداخت هاتون تهیه کنید می تونید یه ویزا کارت دقیقا به همون مبلغ سفارش بدید و بعد استفاده کنید. به نظر من تو شرایطی که تعداد پرداخت های اینترنتی زیاد هست داشتن ویزا کارت خیلی کار و راحت می کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    راستش من چند وقته که دلم می خواد برای راحتی کارهای اپلای یک کارت اعتباری تهیه کنم. ولی همه اش این سوال ذهنم را مشغول کرده که آیا صرف می کنه چنین کارتی را تهیه کنم یا نه. مثلا پرداخت ها را از طریق دیگه انجام بدم و اصلا کارت نگیرم با توجه به این که من هزینه امتحان هام را هم گذروندم. از طرفی اگر بخوام کارت بگیرم چه نوعی بگیرم بهتره. آخه انواع و اقسام کارت داریم و من نمی دونم دنبال کدومش برم. دیگه اینکه آیا کاری هست که به جز داشتن کارت اعتباری راه دیگه ای برای انجامش نباشه؟ یعنی منظورم اینه که مجبورم کارت تهیه کنم مثلا برای ریپورت نمرات یا اپلیکیشن فی ها؟
    ممنون از راهنمایی تون
    از نظر پولي با حالتي كه بخواهيد از طريق شركت اقدام كنيد ممكن است كمي بيشتر شود اما از نظر زماني و راحتي اصلا قابل مقايسه نيست. يك تخمين مناسب از هزينه ها ميتونه بهتون كمك كنه كه به اندازه اي كه لازم داريد يه كارت بخريد و استفاده كنيد. مثلا ممكنه بخواهيد روز ددلاين چند ساعت مونده به پايان رجيستر كنيد كه بدون اين كارت ها اصلا نميشه. اگر سر كار هم ميريد فكر ميكنم چيزي كه در زمانتون صرفه جويي بشه رو ميتونيد كار كنيد و به جاش راحت باشيد.

Senior Member

ممنون از پاسختون
    اونوقت ویزا کارت بهتره یا مستر کارت؟
    یک سوال دیگه. من می خوام از یک شرکت کارتی بگیرم که ادعا می کنه قابل شارژ هستش و میگه هم خودش و هم بانک می تونه کار شارژ را انجام بده. آیا قیمت کارت قابل شارژ خیلی بالاست و فرقی با غیر شارژی داره. این شرکت یک کارت مستر را 140 هزار تومان می خواد به من بفروشه. حالا با این حساب ارزش تهیه کارت را داره.
    من زیاد به این شرکت های پرداخت پول اعتماد ندارم. چون تهران نیستم و نمی تونم به خود شرکتشون مراجعه کنم. سوالی که دارم اینکه آیا شرکت قابل اعتمادی می شناسید که این کارها را با اعتماد و از راه دور انجام بده و یا شرکتی در اصفهان هست که من بهش مراجعه کنم و نیاز نداشته باشم که کارت تهیه کنم؟ ممنونم

ممنون از پاسختون
    یک سوال دیگه. من می خوام از یک شرکت کارتی بگیرم که ادعا می کنه قابل شارژ هستش و میگه هم خودش و هم بانک می تونه کار شارژ را انجام بده. آیا قیمت کارت قابل شارژ خیلی بالاست و فرقی با غیر شارژی داره. این شرکت یک کارت مستر را 140 هزار تومان می خواد به من بفروشه. حالا با این حساب ارزش تهیه کارت را داره.
    من زیاد به این شرکت های پرداخت پول اعتماد ندارم. چون تهران نیستم و نمی تونم به خود شرکتشون مراجعه کنم. سوالی که دارم اینکه آیا شرکت قابل اعتمادی می شناسید که این کارها را با اعتماد و از راه دور انجام بده و یا شرکتی در اصفهان هست که من بهش مراجعه کنم و نیاز نداشته باشم که کارت تهیه کنم؟ ممنونم
    ويزا با مستر تقريبا فرقي نميكنه و من جايي نديدم كه بتونه ادعا كنه كدوم بهترن.
    در مورد نوع كارت هم هر چي ارزونتر باشه بهتره. نوع هاي الكترون كه قابل شارژ هستند اما حساب بانكي ندارن قيمتشون تقريبا نصف چيزي هست كه ميگيد. در ضمن به نظرم قابل شارژ بودن كارت اونقدري مزيت حساب نميشه. معمولا هر بار شارژ كارت بين 30 هزار تومن تا 50-60 دلار هزينه داره كه اصلا به صرفه نيست. اگر بدونيد چند تا دانشگاه ميخواهيد اپلاي كنيد و چقدر ميشه, يكبار شارژ اوليه كافيه (اگر زيادي هم شارژ كرديد ميتونيد خريدهاي ديگه انجام بديد مثلا كارت هديه آمازون بگيرين!) اگر يكي دو ماه ديگه هم بخريد و قبول بشيد كه ميتونيد با خودتون ببريد و اونجا هم استفاده كنيد!
    در مورد شركت هم شرمنده ام چون چيزي نميدونم. يه جايي پيدا كنيد كه دوستاتون قبلا گرفته باشن و معتبر باشه قيمتش هم ارزون باشه مناسبه.

Junior Member

ممنون از پاسختون
    من شرکت که نه ولی یه نفر رو تو اصفهان میشناسم که از طریق شخصی در کانادا پرداختهایی که نیاز به کارت اعتباری دارند رو با دریافت یه مبلغ اضافه انجام میده. من خودم 3-4 بار از طریق ایشون پرداخت هام رو انجام دادم و هیچ مشکلی نبوده. اگه مایل بودین پیغام خصوصی بدین تا ادرس ایمیلش رو بهتون بدم

Senior Member

سلام مجدد
    ممنون mohghaderi عزیز خیلی اطلاعات خوبی بود. من تصمیمم شد که برم همین ویزا کارت الکترون بگیرم که الانه این شرکته گفت قیمتش 50000 تومان هستش و بی خیال اون 140 هزار تومان مستر کارت شدم. ولی نه اینکه هنوز تکلیف کار اپلایم مشخص نیست، نمی دونم چه قدر شارژ کنم این کارت را! در واقع می خوام الان بخرمش تا یک کار دیگه هم انجام بدم باهاش و بعد مثلا دو ماه دیگه استفادش کنم برای کار اپلای. فکر می کنید اگر قصدم باشه که در مجموع برای 10 دانشگاه در آمریکا و کانادا اپلای کنم و اپلیکیشن فی و ریپورت نمراتم را بفرستم حدودا چقدر الان این کارت را شارژ کنم خوبه؟ کسی یک حدودی دستش هست. البته می دونم قیمت فی دانشگاه ها متفاوته. اما می خوام از الان یک مقدار معقولی پول بریزم توش تا بعد که ببینم چی میشه. کسی پیشنهادی نداره؟
    یک سوال ديگه. پول اضافه این کارت ها را نمیشه از توی کارت خارج کرد و حتما باید خرید اینترنتی کنیم؟
    پیشاپیش خیلی ممنون از جواب هاتون

Member Rezaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology IAUM

شرکتهای زیادی هستند که کارت مجازی صادر میکنند که شما میتونید هر قدر که نیاز داشتید توش دلار بریزید و توی هر سایتی که بخواید پرداخت کنید
    من خودم چون برای کارم (تهیه سرور و ...) هر ماه نیاز به پرداخت دلار به خارج از کشور دارم، از یکی 2 نفر که کارشون اینه و چند ساله دارم باهاشون کار میکنم از همین طریق دلار میگیرم
    توی گوگل سرچ کنید، حتما چند تاشو پیدا میکنید

Junior Member

سلام خدمت اساتید عزیز. ویزا کارت های مجازی از نوع debit هستند. دانشگاها این نوع کارت رو قبول می کنن؟

Member vahid.abroad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology and Bioinformatics, Edinburgh University

یه روش دیگه هم اینه که شما به صرافی های مراجعه کنید و کار پرداخت را از اونجا انجام بدین. من به چند صرافی سر زدم گفتند که هر وقت پرداخت داشتی بیا بشین پشت کامپیوتر ما و مرحله پرداخت رو بیار بعد خودم میام اصلاعات کارت اعتباری خودوم را وارد می کنم و کارت انجام میشه. درآخر هم هر چقدر پرداخت شده از طرف صرافی شما به ریال باهاش حساب می کنید و یه کارمزدی هم ازتون میگیره که اونهم توافقی هستش. این بهتر از دغدعه های خرید کارت های اعتباری هستش.

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)