صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 46

موضوع: آیا تهیه یک کارت اعتباری برای انجام کارهای اپلای صرف می کنه

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

پیش فرض پاسخ : آیا تهیه یک کارت اعتباری برای انجام کارهای اپلای صرف می کنه

من ویزا کارت قابل شارژ از طریق بان توسعه گرفتم و الان یکساله دارم ازش استفاده میکنم. تو پرداخت ها هیچ وقت مشکلی نبوده ولی کلا فکر میکنم اگه به جای کارت قابل شارژ کارت گیفت بگیرید به صرفه تر هست چون الان من هروقت میخوام این کارتو شارژ کنم کلی کارمزد و هزینه های اضافه میدم و هر تراکنش هم 4 درصد کارمزد داره ولی کارت های گیفت این کارمزد رو نداره ، کارمزد شارژ هم نداره
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

سلام
    من یه ساعتی تو سایت گشتم نتونستم مطلب مورد نظرم رو پیدا کنم. برای همین سوالم رو اینجا می پرسم. پیشاپیش ببخشید اگه خیلی به موضوع مربوط نیست و توروخدا جواب بدید.
    من دانشجوی ترم 5 برق امیرکبیرم. رزومه ی خوبی دارم واسه اپلای فقط یه مقدار مشکل زبان دارم و یه مقدارم مشکل مالی. واسه همین می خواستم ببینم که آیا پروسه ی اپلای خیلی هزینه بر هستش؟ (اونقدری که بیخیال بشم و واسه کنکور ارشد بخونم؟) . احتمالا می تونم فاند بگیرم از یه دانشگاه کانادایی. ولی نگرانی من مربوط به قبل از اون هستش . می خواستم اگه کسی اطلاعات تقریبی از هزینه هایی که توی این یکی دو سال باید انجام بدم داره( به طور تقریبی) بگه چقدر باید خرج کنم تا پام برسه اونور و بتونم از فاند استفاده کنم.
    پیشاپیش ممنون از جوابتون

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام
    الان شرکت هایی که خودشون پرداخت میکنن برای 100$ ارزون ترین شرکت 210 تومن میگیره. ولی ویزا کارت 100$ رو 170 تومن میدن!
    من اشتباه میکنم یا واقعا قیمت ویزا کارد همین قیمته ؟

سلام
    الان شرکت هایی که خودشون پرداخت میکنن برای 100$ ارزون ترین شرکت 210 تومن میگیره. ولی ویزا کارت 100$ رو 170 تومن میدن!
    من اشتباه میکنم یا واقعا قیمت ویزا کارد همین قیمته ؟
    من زیاد بررسی کردم ندیدم جایی ویزا کارت 100 دلاری رو با این نرخ بدن!

Junior Member

اینکه behnoushhajian و بقیه دوستان میگند که برای شارژ کارت کارمزد کسر میشه جریانش چطوره؟
    یعنی اگه شخصا برم در ترکیه کارت خودم که SWIFT داره رو شارژ کنم باتک پول اضافی میگیره؟
    هنگام پرداخت چفدر اضافی کسر میکنه؟ ثابته یا بستگی به مبلغ داره.
    همه حالات را بذون وجود فرد دلال میگم!

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehjam نمایش پست ها
    اینکه behnoushhajian و بقیه دوستان میگند که برای شارژ کارت کارمزد کسر میشه جریانش چطوره؟
    یعنی اگه شخصا برم در ترکیه کارت خودم که SWIFT داره رو شارژ کنم باتک پول اضافی میگیره؟
    هنگام پرداخت چفدر اضافی کسر میکنه؟ ثابته یا بستگی به مبلغ داره.
    همه حالات را بذون وجود فرد دلال میگم!
    در مورد کارت شما اطلاعاتی ندارم اما ویزا کارتی که خودم از بانک توسعه گرفتم و از طرف رویال بانک باکو در آذربایجان صادر شده بود اینجور بود که کلا وقتی میخواستم کارت رو شارژ کنم بانک توسعه حدود 15 یورو کارمزد میگرفت تا سفارش شارژ مجدد بده و خود اون بانک باکو هم برای هر پرداخت 4 درصد و بعضی وقتا حتی بیشتر کم میکرد. بار های اخر که من میدیدم هرپرداختی که انجام میدم بانک 8 دلار کارمزد بر میداره حالا پرداخته هرچقدر که بود ! کارمزد تراکنش رو بانک مبدا برمیداره کارمزد شارژ رو بانک واسطه .
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

Junior Member

بانک شهر هم با رویال بانک آذربایجان در ارتباط است و کارت هاش از اونجا صادر میشه، اعتبار کارت های یکساله است، از زمان افتتاح و درخواست کارت معمولا" یک ماه و نیم طول یا بیشتر طول میکشه کارت بدست شما برسه، بعد هم پانزده روز طول میکشه فعال بشه، تامین ارزش هم فعلا" حسابی نداره، آخرین بار صحبا از خرید ارز و تحویل اسکناس بود، در خصوص کارمزدها هم رویال بانک آذربایجان هرچقدر دوست داره کسر میکنه ... ضمنا" ماهی یک هفته دو هفته سرویس هاشون قطع است و جواب تلفن و ایمیل رو هم نمی دهند. اخیرا" هم از بانک شهر سوال کردم گفتند فعلا" صادر نمی کنند،

موسسه مالی و اعتباری توسعه ازشون کارت ویزا دارم اونها هم با رویال بانک اذربایجان کار می کنند و الان سه هفته است قطع است و کار نمی کنه، از بانک پارسیان هم ویزا کارت ارزی داشتم که بدون هیچ گونه اطلاع رسانی کارت ها رو یکطرفه غیر فعال کرده، دچار مشکل شده و دیگه نمی توانه سرویسی بده اما برای اینکه کم نیاره و بازهم مشتری های جدید رو هم تیغ بزنه صحبت از وثیقه های چند میلیونی و مشتریان ویژه و ... میکنه، فریب این حرف ها رو نخورید،
    اون موقع هم میداهد، کارت هاشون توسط یک بانک داغون در تاجیکستان صادر میشد که هیچ نوع سرویس و خدماتی نداشت، امنیت سرویس و کارت هاشون هم فوق العاده پایینه، اینترنت بانک هم نداره و حتی برای یک صورتحساب ساده برای کارت تون می بایستی دو ماه التماس می کردید و به این شماره و اون شماره زنگ بزنید، در حال حاضر هم که هزینه شارژ آبونمان کارت ها رو که برای سه سال گرفته بودند خورده اند و میگویند 50 میلیون وثیقه باید بیارید!
    فعلا" بدلیل تحریم ها مشکلات فراوانی وجود داره و از هر طریقی هم اقدام کنید احتمال اینکه حساب تون مسدود بشه، کارت تون بلاک بشه و غیره هست، بنظر من در این شرایط بهتره که از فکر بازکردن حساب و قرارداد با شرکت ها و موسسات مالی و صدور کارت بنام بیایید بیرون، هم پول تون و هم اعصاب تون رو بخطر نندازید، برای انجام پرداخت های ان لاین بهترین روش استفاده از GIFT CARD است، به اندازه ای که می خواهید، 100 دلار، 200 دلار و ... تهیه کنید و بدون درد سر پرداخت هاتون رو انجام بدهید، نه نیاز به حساب بانکی داره، نه موقع پرداخت گیر میکنه و نه .. اگر دوستی خارج از کشور دارید می توانید از اون بخواهید برایتون کارت بگیره، ( مالزی، سنگاپور، دوبی، آذربایجان، استرالیا، آمریکا و ..) مشخصات اش رو از طریق ایمیل برایتون ارسال کنه، حتی می توانه اسکن کنه، اینطوری خیلی سریع می توانید ازش استفاده کنید. هیج مشکلی هم برایتون پیش نمیاد.

Junior Member

برای پرداخت 200 دلار استرالیا نیاز به مستر کارت یا ویزا کارت دارم . برای ایم مبلغ کم چطور کارت تهیه کنم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golareh نمایش پست ها
    برای پرداخت 200 دلار استرالیا نیاز به مستر کارت یا ویزا کارت دارم . برای ایم مبلغ کم چطور کارت تهیه کنم؟
    شما اگر فقط همین یک بار پرداخت را دارید صرف نمی کنه اصلا کارت تهیه کنید. بهتره برید سایت هایی را جستجو کنید که با دریافت کارمزد خیلی راحت این کار را انجام می دن. یک سرچ کوچولو با عنوان پرداخت با کارت اعتباری یا خرید اینترنتی با کارت اعتباری انجام بدید هزارتا از این سایت ها را می تونید پیدا کنید. به دفتر یکیشون مراجعه کنید و کارتون را انجام بدید.

سلام میشه یه نفر زودتر راهنمایی کنه
    من ویزا کارت خودم مسدود شده و دوست هایی خارج از ایران دارم که می تونن این gift cart ها را برام بخرن مشکلم اینه نمی دونم چطوری می تونم واسه این دوستی که اونجاست پول برسونم. از صرافی های که بخوام بفرستم money order خودش صد تا دویست دلار میشه که اینجا کارامو انجام بدم خودش اینقدر نمیشه. کسی راه حل بهتری داره؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)