صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 46

موضوع: آیا تهیه یک کارت اعتباری برای انجام کارهای اپلای صرف می کنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا تهیه یک کارت اعتباری برای انجام کارهای اپلای صرف می کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_6686 نمایش پست ها
    باید از شرکتی بگیری که به یه صرافی مجوز دار وصل باشه، کارت منم بلاک شد ولی رفتم صرافی ، چون مشتریشون بودم زنگ زد به اون شرکت گفت پول مشتریمو بده بهش یا یه کارت دیگه بده بهش.اونا هم پول رو از امارات ریختن به آذربایجان. واسه من هزینه داشت (پول کارت جدید رو مجبور شدم بدم) ولی حداقل پولم به باد نرفت. ولی کلا چون ما حساب واقعی نداریم خیلی باید احتیاط کنیم و پولای بالای 500 600 تا رو به امون خدا تو کارت ول نکنیم، وقتی پول بریزین که میدونین میتونین زود خرجش کنین. حساب پس انداز که نیست. رو هواست. فقط کار راه اندازه.
    دوست عزیز ممنون از نظرتون. ولی باید بگم که شما خوش شانس بودید و لی این در مورد من و تعداد زیادی از دوستانی که در تاپیک " پیگیری مشکل ویزا کارتهای اذر بایجان.." می نویسند صادق نیست. من از شرکت خصوصی گرفتم که بزرگترین اشتباه رو کردم ولی اگر به این تاپیک سر بزنید می بینید بچه ها از صراهی معتبر و حتی بانک توسعه تجارت هم کارتشون رو گرفتن و بعد ازکلی پیگیری وضعیت پولشون هنوز مثل من نامشخصه... وقتی مشکل های جدی پیش بیاد چون به قول شما حساب واقعی نداریم معمولا نمی شه کاری کرد...

مورد دوم هم اینکه اتفاقا من پولم رو به امان خدا نگذاشتم. متاسفانه پرداختهای دانشگاهای کشوری که من میرم مستقیم نیست و دانشگاه خودش اطلاعات کارت رو می گیره و خودش پول رو بر می داره. من کارتم رو که چندین دولار بیشتر تهش نمونده بود برای بیمه 5 سال شارژ کردم و دانشگاه که چند روز بعد می خواست پول رو برداره خبر داد که کارت کار نمی کنه. با شرکت و بانک که تماس گرفتم گفتن چند روزی کارتها قطع شده که این قطعی نهایتا به خبر ورشکستگی بانک اذربایجان یعنی همون بانک الکی که 80 درصد کارتهایی که در سال گذشته دست مردم ما بوده اومد، رسید.
    لازم بگم که اون بانک پول تمام مشتریاش رو با بیمه اذربایجان داره پس میده ولی ما ایرانی هایی که با واسطه حالا چه شرکت خصوصی، چه صرافی، چه حتی بانکهای خصوصی ایران گرفتیم نمی تونیم پولمون رو پس بگیریم.

این که شما پولت رو گرفتی صحت این کارتها رو تعیید نمی کنه. برید یک سری به تاپیک مربوطه بزنید... چند ین تا مثال نقض فرضیه تهیه کارت اعتباری از ایران پیدا می کنید، که خوب تو مدرسه می گفتن یکیش هم کافیه. عبرتی باشه برای بعدی ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe_2012 نمایش پست ها
    سلام من یه سوال مهم داشتم !
    با توجه با اینکه هزینه اپلای و بعصی کارارو میخوام با خرید ویزاکارت انجام بدم که مزاحم کسی نشم
    آیا به نظر دوستان اینجا معتبره؟ اگه آره کدوم کارتش بهتره؟
    http://www.utkala.com/index.php?opti...131&Itemid=258
    بسیار ممنون
    دوست عزیز از همین شرکتی که شما لینکش رو گذاشتید هم بچه ها پارسال کارت گرفتن و پولاشون گیر افتاده. نه مطمئن نیست. تاپیک " پیگیری مشکل ویزا کارتهای آذربایجان..." رو بخونید. گمونم حداقل دو نفر از بچه ها از اونجا گرفتند.
    نظر شخصی من اینه که اگر کارت یک اشنای مطمئن رو از طریق صرافی شارژ کنید و از اون پرداخت هاتون رو انجام بدهید بهترین کاره.

نقل قول نوشته اصلی توسط NEW_RSH نمایش پست ها
    دوست عزیز از همین شرکتی که شما لینکش رو گذاشتید هم بچه ها پارسال کارت گرفتن و پولاشون گیر افتاده. نه مطمئن نیست. تاپیک " پیگیری مشکل ویزا کارتهای آذربایجان..." رو بخونید. گمونم حداقل دو نفر از بچه ها از اونجا گرفتند.
    نظر شخصی من اینه که اگر کارت یک اشنای مطمئن رو از طریق صرافی شارژ کنید و از اون پرداخت هاتون رو انجام بدهید بهترین کاره.
    من از همینجا گرفتم و تا الانم راضی بودم از خدماتشون، به صرفه تره، اما بانکش آذربایجان نیست اماراته، فک کیکنم این مساله به مشکل پارسال رویال بانک بر میگرده که خیلی موسسه ها این اتفاق براشون افتاد

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    من این فروم را مطالعه کردم و به این نتیجه رسیدم که بهترین و مطمئن ترین راه ، اقدام برای Gift Card معتبر هستش.
    حالا چند تا سوال داشتم :
    1) این کارت های هدیه را از کجا میشه تهیه کرد !؟
    2) موقع پرداخت اینترنتی توسط اینگونه کارتها که باید مشخصات کارت را وارد کنیم ، نام صاحب کارت را هم میخاد ؛ آیا روی این کارت های هدیه اسمی هم مینویسه !!؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member tannazsh آواتار ها

سلام
    به نظرم می رسه بهتره به جای دریافت مستر کارت و گیفت کارت و این مسائل، از خدمات شرکت هایی که برای کارای مشابه مثل خرید کتاب، اپلیکیشن فی، چاپ مقاله و این چیزا هزینه (خودتون هم پای سیستم می شینین پروسه کار که تموم شد هزینه شو ازتون می گیرن) استفاده کرد. نمونه اش هم این شرکت های دور میدون انقلاب مثل ایگولد؟ من مطمئن نیستم ولی به نظرم این بهتر میاد. کسی می تونه راهنمایی کنه؟ ممنون!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط NEW_RSH نمایش پست ها
    پس دوست من شما میگین کارت یه اشنا رو از صرافی شارژ کنیم میشه دیگه کار هارو کرد
    صرافی ها چقد روش میان تقریبا منظورم هزینه شارژ؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.abroad نمایش پست ها
    یه روش دیگه هم اینه که شما به صرافی های مراجعه کنید و کار پرداخت را از اونجا انجام بدین. من به چند صرافی سر زدم گفتند که هر وقت پرداخت داشتی بیا بشین پشت کامپیوتر ما و مرحله پرداخت رو بیار بعد خودم میام اصلاعات کارت اعتباری خودوم را وارد می کنم و کارت انجام میشه. درآخر هم هر چقدر پرداخت شده از طرف صرافی شما به ریال باهاش حساب می کنید و یه کارمزدی هم ازتون میگیره که اونهم توافقی هستش. این بهتر از دغدعه های خرید کارت های اعتباری هستش.
    میشه مشخصات این صرافی ها رو بگید ؟
    When You Think It Is Impossible, Be Sure That Someone Did It Before

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي-علوم پزشكي مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من این فروم را مطالعه کردم و به این نتیجه رسیدم که بهترین و مطمئن ترین راه ، اقدام برای Gift Card معتبر هستش.
    حالا چند تا سوال داشتم :
    1) این کارت های هدیه را از کجا میشه تهیه کرد !؟
    2) موقع پرداخت اینترنتی توسط اینگونه کارتها که باید مشخصات کارت را وارد کنیم ، نام صاحب کارت را هم میخاد ؛ آیا روی این کارت های هدیه اسمی هم مینویسه !!؟
    خیلی ممنون
    الان ديگه اينقدر تهيه ويزا كارت مجازي ارزون و با قيمت مناسب امكان پذيره كه ديگه صرف نميكنه ادم بره كارت هديه بگيره كه آخرش هم توش پول بمونه نشه كاري كرد. بريد ويزا كارت مجازي بگيريد بعد هروقت خواستيد شارژ كنيد همون قدري كه مصرف داريد. الان شركت هايي هستند كه ويزا كارت مجازي با آي بن ميدن كه كارمزد شارژش از طريق پيپال صفر درصده!! منم يكي دارم كه خب زياد ازش استفاده نميكنم چون تو تاجيكستان يكي از آشنا هامون برام ويزاي فيزيكي با حساب بانكي باز كرده.
    چرا...؟ فقط براي 60 سال زندگي كردن 60 سال زندگي ديگران رو تلخ ميكني...؟

Junior Member ziggorat آواتار ها

من که گرفتن کارت اعتباری رو توصیه نمی کنم. چون مشکل بلوک شدن یه خاطر تحریم جدی است.
    تاره نمی دونید مه دقیقن چقدر پول باید داخلش شارژ کنید.
    شارژ مجدد این کارت ها تاره هزینه داره.
    اگر می خواید به صفحه تبلیغات همین فروم برید.
    تازه هزینه رفت امد هم نداره
    در مجموع اگر بستگان خارج هستند بدید اونا انجام بدن اگر نه که شرکت های زیادی هستند که داخل ایران راحت کارت رو راه می اندازند.
    حتا نیاز نیست از خانه خارج بشید.
    از تو سایت با کارت بانک ابرانی پرداخت می کنید.

Junior Member

سلام من یه سوال دارم. الان بالاخره گیفت کارد بگیرم و باهاش از ایران پرداخت بکنم یا بلاک میشه؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)