صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 , از مجموع 46

موضوع: آیا تهیه یک کارت اعتباری برای انجام کارهای اپلای صرف می کنه

Junior Member mobina87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SBU

پیش فرض پاسخ : آیا تهیه یک کارت اعتباری برای انجام کارهای اپلای صرف می کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmin007 نمایش پست ها
    سلام من یه سوال دارم. الان بالاخره گیفت کارد بگیرم و باهاش از ایران پرداخت بکنم یا بلاک میشه؟
    سلام دوست خوبم
    نگران بلاک شدن گیف کارت نباش. این کارت ها زیر 1000 دلار شارژ دارند و چون ایرانی ها می تونن به راحتی در سفرهاشون از کشورهای دیگه هر چندتا بخوان تهیه کنن بر خلاف قوانین تحریم نیست و هیچ وقت بلاک نمی شند. پس با خیال راحت از این گیف کارت ها می تونی برای پرداخت های آنلاین استفاده کنی
    موفق باشی

Junior Member hadipro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmin007 نمایش پست ها
    سلام من یه سوال دارم. الان بالاخره گیفت کارد بگیرم و باهاش از ایران پرداخت بکنم یا بلاک میشه؟
    دوست عزیز با توجه به تجربه 6 ساله در استفاده از انواع ویزا مستر کارت آمکس... با شرایط تحریم ایران توصیه بنده به شما استفاده از کارتهای پیش پرداخته- (giftcard) هست. دلیل این موضوع به راحتی استفاده و امنیت در پرداختها برمیگرده . معمولا" برای صدور این کارتها ارائه مدارک لازم نیست بهمین دلیل موجودی این کارتها هیچ وقت بدلیل ایرانی بودن مسدود و یا از بین نمیره و شما تا زمان اعتبار کارت میتونید از آن استفده کنید. ولی در مورد آی پی ایران این مسئله به طور مستقیم با دروازه پرداخت شما مرتبط هست. امروزه پذیرندگان کارت فاکتورهای گوناگونی رو در پذیرش کارتهای اعتباری در نظر میگیرند و در 90% مواقع پرداخت با آی پی و مشخصات ایران کنسل خواهد شد.

با توجه به قیمت دلار کنونی برای من که باد هزینه تافل جی ار ای و application fee
    ها رو بدم به صرفه تره گیفت کارت بخرم یا از شرکت های انلاین که پول پرداخت می کنن هر دفعه استفاده کنم؟
    دوستان اخیرا کسی گیفت کارت خریده که بدونم قیمتش چنده؟
    اختلاف قیمت کارت با حالتی که قراره با سایت های انلاین پراخت کنیم چه قدر فرق می کنه؟
    سوال دوم
    از تهران مکانی هست که بشه خرید یا باید حتما از خارج بخریم؟؟

مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal85 نمایش پست ها
    ها رو بدم به صرفه تره گیفت کارت بخرم یا از شرکت های انلاین که پول پرداخت می کنن هر دفعه استفاده کنم؟
    اختلاف قیمت کارت با حالتی که قراره با سایت های انلاین پراخت کنیم چه قدر فرق می کنه؟
    سوال دوم

مرسی

قیمت گیفت کارت که بسته به مبلغی و شرکتی که میخرید فرق میکنه
    ولی همه گیفت کارت ها به دردتون نمیخورن، چون همه پذیرنده ها یا مرچانت ها گیفت کارت رو قبول نمیکنن

شرکت های خدماتی غیر نقدی ارز میتونن این کار شما رو انجام بدن با کارمزد کمتر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal85 نمایش پست ها
    سوال دوم

مرسی
    دوست عزیز
    به نظرم برید یه مسترکارت مجازی بخرین با اون کارهای اپلایتونو انجام بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tannazsh نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم می رسه بهتره به جای دریافت مستر کارت و گیفت کارت و این مسائل، از خدمات شرکت هایی که برای کارای مشابه مثل خرید کتاب، اپلیکیشن فی، چاپ مقاله و این چیزا هزینه (خودتون هم پای سیستم می شینین پروسه کار که تموم شد هزینه شو ازتون می گیرن) استفاده کرد. نمونه اش هم این شرکت های دور میدون انقلاب مثل ایگولد؟ من مطمئن نیستم ولی به نظرم این بهتر میاد. کسی می تونه راهنمایی کنه؟ ممنون!
    سلام
    چون این پرداخت ها بصورت اینترنتی انجام میشه بهتره از همین شرکت هایی که خدمات غیرنقدی ارز رو انجام میدن بخواید که کارهایی مثل اپلایتونو انجام بدن.

موفق باشید

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)