نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: فکر می کنید پروسه پرونده شما برای مهاجرت به کانادا چقد

رأی دهندگان
83. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 6ماه

2 2.41%
  • 9ماه

0 0%
  • 12ماه

14 16.87%
  • 18ماه

22 26.51%
  • بیشتراز 18ماه

45 54.22%
صفحه 13 از 27 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 265

موضوع: متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پس از 26جون2010)

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق FSW بعد از 2010-06-26 که پرونده اشان به ورشو منتقل شد

سلام
    گواهي عدم سو پيشينه كه به ورشو مي‌فرستيم،‌مهر مترجم كافيه يا بايد دادگستري و امور خارجه رو هم بگيريم؟ خودشون تو ايميل اينجوري نوشتند:
    Requested documents if not issued in English/French, should be accompanied by sworn translation
    يعني مترجم رسمي. يادمه برا مدارك سيدني مهر مترجم كافي بود. مي‌خوام ببينم ريسك نداشته باشه اگه اون 2تا مهر ديگه رو نگيريم
    کد ۰۸۱۱،مدارک درسیدنی ۲۷ اکتبر، فایل نامبر۱۷ فوریه، مدارک در ورشو ۳۰ مارس،ایمیل ورشو ۱۵ آوریل، in process می24،ايميل مديكال9سپتامبر، مديكال در لندن: 3 اكتبر،دريافت لندينگ في ورشو:3 ژانويه،پاس ريكوئست:8 مارس،‌صدور ویزا20 آپريل،دسيژن ميد: 26 آپريل،دریافت ویزا 7می

Member cathy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری،دانشجوی ارشد

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق FSW بعد از 2010-06-26 که پرونده اشان به ورشو منتقل شد

دریافت مدارک در سیدنی 31 دسامبر، دریافت فایل نامبر 11 مارس،دریافت مدارک در ورشو ۳۰ مارس،ایمیل ورشو ۱۵ آوریل، in process
    لیسانس معماری.
    برای من هنوز ایمیل درخواست عدم سوپیشینه نیامده از اول هم جزو مدارکم نبوده...
    امکان داره به خاطر اینکه متاهلم کارم طول کشیده؟الان چی کار باید بکنم؟
    در هر صورت من برای عدم سوپیشینه اقدام کرده ام.
    کسی می دونه اعتبار آن چقدره؟عدم سو پیشینه همسرم مال 1 ماه پیشه میتونیم همون و استفاده کنیم یا نه؟

تاريخهاي ورشوتون با من يكيه. من هم متاهل هستم. احتمالاً هنوز بررسي مداركتون كاملاً شروع نشده. به نظر من شما دزخواست گواهي سوئ پيشينه بديد. خيلي هزينه نداره حداقل 2ماه هم اعتبار داره (يه نفر مي‌گفت 6ماه) تا شما درخواست بديد و بياد 3 هفته طول مي‌كشه. بعد اونو آماده داشته باشيد اگه تو اين فاصله ازتون خواستن كه همونا رو بديد ترجمه. اگه خيلي ازروش گذشت دوباره بايد آپديت كنيد. يه راه حل ديگه هم اينه كه اصلاً‌منتظر نشيد. بگيريد با مال همسرتون ترجمه كنيد و با فايل نامبر بفرستيد ورشو و توضيح بديد كه تو مدارك اوليه نبوده. من اين رو پيشنهاد مي‌كنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط cathy نمایش پست ها
    دریافت مدارک در سیدنی 31 دسامبر، دریافت فایل نامبر 11 مارس،دریافت مدارک در ورشو ۳۰ مارس،ایمیل ورشو ۱۵ آوریل، in process
    لیسانس معماری.
    برای من هنوز ایمیل درخواست عدم سوپیشینه نیامده از اول هم جزو مدارکم نبوده...
    امکان داره به خاطر اینکه متاهلم کارم طول کشیده؟الان چی کار باید بکنم؟
    در هر صورت من برای عدم سوپیشینه اقدام کرده ام.
    کسی می دونه اعتبار آن چقدره؟عدم سو پیشینه همسرم مال 1 ماه پیشه میتونیم همون و استفاده کنیم یا نه؟
    کد ۰۸۱۱،مدارک درسیدنی ۲۷ اکتبر، فایل نامبر۱۷ فوریه، مدارک در ورشو ۳۰ مارس،ایمیل ورشو ۱۵ آوریل، in process می24،ايميل مديكال9سپتامبر، مديكال در لندن: 3 اكتبر،دريافت لندينگ في ورشو:3 ژانويه،پاس ريكوئست:8 مارس،‌صدور ویزا20 آپريل،دسيژن ميد: 26 آپريل،دریافت ویزا 7می

Junior Member parh_am آواتار ها

من هم فوق لیسانس معماری(کد:2151) هستم و مدارکمون از 30 مارچ به ورشو رفته و در 22 جون هم inprocess شدیم .
    می خواستم بدونم برای مدیکال ایمیل میفرستن برام یا نامه پستی؟
    خیلی ممنون

دریافت مدارک در سیدنی 3 نوامبر2010 --- دریافت فایل نامبر 19فوریه 2011 --- ارسال مدارک به ورشو 30 مارچ---- تاریخ این پراسس شدن 22 ژوین2011 ---NOC:2151
    IELTS 6.5------- S 6.5- L 7 -R 6 -W 6.5

نقل قول نوشته اصلی توسط SHARCH نمایش پست ها

سلام دوستان ، من هم اين پراسس شدم.
    رشته: كارشناسي ارشد معماري
    جمع امتيازات: 68 ( اگه امتياز اقامت داييم در كانادا قبول شه، 73 امتياز ميشه)
    فايل نامبر: 10 March 2011
    ارسال به ورشو: 30 March 2011
    اين پراسس: 31 May 2011

سلام
    میخواستم بدونم شما از کجا فهمیدین که 68 امتیاز گرفتین؟ وبرای مدرک کارشناسی ارشد معماریتون 25 امتیاز محسوب شده یا 20 امتیاز؟
    با تشکر

Member cathy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری،دانشجوی ارشد

برای شما ایمیل درخواست عدم سوپیشینه اومده؟شما تو سایت چک کردید که جزو دسته in processهستید دیگه؟یا اینکه براتون ایمیل جداگانه اومد؟من تو سایت چک کردم که گفتن ما به تاریخ 15 مارس برای شما ایمیل فرستادیم که مدارکتون به ویزا آفیس رفته.بعد در یک جدول توضیح داده بود که چه کسانی در چند مرحله مختلف in process شدن.که مرحله اول همین دریافت ایمیل بود.من اینطوری حدس زدم که in process شدم.حالا نمی دونم درسته یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parh_am نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم شما از کجا فهمیدین که 68 امتیاز گرفتین؟ وبرای مدرک کارشناسی ارشد معماریتون 25 امتیاز محسوب شده یا 20 امتیاز؟
    با تشکر
    سلام دوستم،
    با توجه به تجربيات دوستان فروم، كارشناسي ارشد پيوسته معماري رو 20 امتياز در نظر ميگيرند، در حاليكه اگر نا پيوسته باشه 25 امتيازيه! من هم فوق پيوسته خوندم و براي خودم 20 امتيازي گرفتم. بقيه امتيازها هم كه در صورت كامل بودن مدارك مشخصه، فقط امتياز فاميل در مواردي مشكل داشته كه اون رو هم فعلا در نظر نگرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط cathy نمایش پست ها
    برای شما ایمیل درخواست عدم سوپیشینه اومده؟شما تو سایت چک کردید که جزو دسته in processهستید دیگه؟یا اینکه براتون ایمیل جداگانه اومد؟من تو سایت چک کردم که گفتن ما به تاریخ 15 مارس برای شما ایمیل فرستادیم که مدارکتون به ویزا آفیس رفته.بعد در یک جدول توضیح داده بود که چه کسانی در چند مرحله مختلف in process شدن.که مرحله اول همین دریافت ایمیل بود.من اینطوری حدس زدم که in process شدم.حالا نمی دونم درسته یا نه؟

سلام
    برای ما ایمیلی نیامده......توی سایت آپدیت شده

Member cathy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری،دانشجوی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط littlesam نمایش پست ها
    تاريخهاي ورشوتون با من يكيه. من هم متاهل هستم. احتمالاً هنوز بررسي مداركتون كاملاً شروع نشده. به نظر من شما دزخواست گواهي سوئ پيشينه بديد. خيلي هزينه نداره حداقل 2ماه هم اعتبار داره (يه نفر مي‌گفت 6ماه) تا شما درخواست بديد و بياد 3 هفته طول مي‌كشه. بعد اونو آماده داشته باشيد اگه تو اين فاصله ازتون خواستن كه همونا رو بديد ترجمه. اگه خيلي ازروش گذشت دوباره بايد آپديت كنيد. يه راه حل ديگه هم اينه كه اصلاً‌منتظر نشيد. بگيريد با مال همسرتون ترجمه كنيد و با فايل نامبر بفرستيد ورشو و توضيح بديد كه تو مدارك اوليه نبوده. من اين رو پيشنهاد مي‌كنم.

با سلام
    میخواستم ببینم اگه برای دریافت مدیکال به سفارت کانادا تو ورشو ایمیل بزنم فایده ای داره یا منتظر دریافت با پست باشم؟

همچنین تو این فرصت چه مدارک احتمالی رو برای قسمت تکمیلی آماده کنم(عدم سو پیشینه ، .....) ؟
    ممنون
    NOC:2151|SYDNEY:3 NOV 2010|File No:19 FEB 2011|Warsaw Office:30 MAR 2011|IN PROCESS: 22 JUN 2011
    MEDICAL:7 SEP 2011|Recieved to Lon:15Sep 2011|RPRF: 3 OCT 2011|Recieved to Warsaw: 6 OCT 2011
    MR in ecas: 16 Nov 2011 PPR:24 NOV 2011 DECISION MADE:27 NOV 2011|Visa:23 Jan 2012