نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: فکر می کنید پروسه پرونده شما برای مهاجرت به کانادا چقد

رأی دهندگان
83. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 6ماه

2 2.41%
  • 9ماه

0 0%
  • 12ماه

14 16.87%
  • 18ماه

22 26.51%
  • بیشتراز 18ماه

45 54.22%
صفحه 2 از 27 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 265

موضوع: متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پس از 26جون2010)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Aerospace Engineering

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق FSW بعد از 2010-06-26که پرونده اشان به ورشو منتقل شده

فکر کنم منظور اینه که به خاطر انتقال پرونده بین دو اداره مقداری تاخیر ایجاد میشه.نگران نباشید برای ما هم این جمله بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Moody نمایش پست ها
    فايل نامبر ٢٣ فوريه و ديروز ١٤ اوريل ايميل فرستاده شدن پرونده به ورشو. جمله اى از ايميل مربوطه كه خوشحالم نكرد :
    If you or any of your accompanying family members are not normally resident in the area of responsibility of this office, then you should be aware that there may be additional delay in the processing of your application for permanent residence in Canada. This delay will result from the need to refer your case to the Canadian Immigration office which is responsible for the country in which you or your family members normally reside.

ظاهرا افيسى كه مسئوليت كشورى كه نرمالى در اون زندگى ميكنيم(ايران) دمشق است يا انشالله من اشتباه ميكنم؟
    ويزا: 8 اپريل 2012
    گرچه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعيد................ هيچ راهي نيست کان را نيست پايان غم مخور

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق FSW بعد از 2010-06-26 که پرونده اشان به ورشو منتقل شد

همين الان email ورشو رو دريافت كردم كه تاريخ دريافت مداركم رو 30/03/2011زده. واقعا خسته نباشن بعد از 18 روز تازه خبر ميدن!.
    راستي اين دو قسمت از نامه دريافت شده زياد خوشحالم نكرد...

Processing time
    Applications for permanent residence in Canada in the category that you have applied require on average 24 months to process at this office. If you have not received any instructions from this office within 12 months, you are requested to contact this office directly.

Non-resident applications
    If you or any of your accompanying family members are not normally resident in the area of responsibility of this office, then you should be aware that there may be additional delay in the processing of your application for permanent residence in Canada. This delay will result from the need to refer your case to the Canadian Immigration office which is responsible for the country in which you or your family members normally reside. This referral is necessary to verify any information that you have provided with your application, for advice concerning qualifications or other matters of a local concern that should be taken into account when assessing your application.

شما نظرتون چيه؟
    من وقتي خبر ارسال پرونده ها به ورشو رو شنيدم ، به سايت CICمراجعه كردم واز مقايسه مدت زمان اسس پرونده ها خوشحال شدم. متوسط زمان انتظار در ويزا افيس دمشق 10 ماه اعلام شده. در حاليكه همين زمان واسه ورشو 8 ماه اعلام شده بود. ولي حالا ...accelerate، 8ماه ، 2سال و... من كه واقعا گيج شدم. ايشالا زمان انتظار زودتر به خيري تموم شه!

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق FSW بعد از 2010-06-26 که پرونده اشان به ورشو منتقل شد

دوستان
    مدارک من هم به ورشو انتقال پیدا کرده امروز ایمیل رسید.

Junior Member

سلام
    پرونده كساني كه فايلشون به ورشو فرستاده شده از سال 2006 تا الان طول كشيده. اين يعني چچچچچچچچيييييييييييي؟
    من كه خيلي عصباني شدم شما رو نميدونم...
    لطفآ يكي منو دلداري بده...
    كد رشته: 3152 *
    ارسال مدارك : 15-11-2010*
    ترانسفر پرونده به ورشو 30-03-2011 *
    صدور مدیکال 9-10-2012**پاس ریکوئست 12-11-2012*

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mn5076 نمایش پست ها
    سلام
    پرونده كساني كه فايلشون به ورشو فرستاده شده از سال 2006 تا الان طول كشيده. اين يعني چچچچچچچچيييييييييييي؟
    خیلی غصه نخورید. در آن زمانی که آن عزیزان اقدام به ارسال مدارک کرده بودند، سرعت رسیدگی به پرونده ها چندان بالا نبود و سازمان مهاجرت هم هیچ وعده ای در جهت رسیدگی سریع به پرونده های مهاجرت به ایشان نداده بود. الآن که ظاهرا در ایمیلهای ورشو مدت ذو سال بعنوان طول زمان رسیدگی، قید شده. پس باز هم جای شکرش باقیست.
    یک دعا بخوانید و از راه دور به پرونده تان فوت کنید. بقیه اش را بسپارید بدست تقدیر.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

پرونده منم 30 مارچ فرستادن ورشو ... امیدوارم هرچه زودتر یه صدایی از ورشو بیاد

---------------------------------------------------------------------------------------
    کد رشته :3131 - ارسال مدارک 17 نوامبر - فایل نامبر 24 فوریه -

ApplyAbroad Veteran

دوستان عزیز به عنوان فردی که از ورشو ویزا گرفته توجه شما را به این نکته جلب می کنم که سفارت ورشو بسیار سخت گیر و در عین حال کند است اما خوشبختانه تا حد زیادی با مدارک ایرانیان آشنا شده است. باز به عنوان فردی که نزدیک به شش سال از زمان تقاضا تا دریافت ویزا کارش به طول انجامیده، این را می گویم که تا ویزای کانادا در پاس شما نخورده، دست از زندگی عادی نکشید، فرصت ها را از دست ندهید و روز شماری هم نکنید، چون اعصابتان خرد خواهد شد. به امر مهاجرت به عنوان یک کار فرعی نگاه کنید، انشااله که درست می شود.
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط mn5076 نمایش پست ها
    سلام
    اونا 5 سال پروسه شون طول میکشید خوب! باید تا اواسط may صبر کنیم ببینیم چه خبر میشه!غصه نخورید(:
    کد رشته :3113 ارسال مدارک:12 ژانویه2011، دریافت مدارک در سیدنی:20 ژانویه2011،دریافت فایل نامبر اول:15 مارچ2011 دریافت توسط ویزا آفیس ورشو :8 آپریل 2011، این پراسس : 29 june.مدیکال14 اکتبر ،درخواست کپی پاس:22می، درخواست کپی همه صفحات پاس 28 جولای ، پاس ریکوئست 31 جولای

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط neda1 نمایش پست ها
    اونا 5 سال پروسه شون طول میکشید خوب! باید تا اواسط may صبر کنیم ببینیم چه خبر میشه!غصه نخورید(:
    دقیقا منم منتظر may هستم ... ماجرای پروسه ما با بچه هایی که 5 سال پیش اقدام کردن متفاوته ... ولی آدم واقعا از بعضی کارهاش میفته ...
    یکی دو تا از بچه های هم کد با من که کارهاشون در دمشق انجام میشد و فایل نامبرشون یک ما قبل از من بوده توی آوریل بدون مصاحبه مدیکال رو دریافت کردن امیدوارم ورشو خیلی متفاوت عمل نکنه ...

--------------------------------------------------------------------------
    کد رشته 3131-فایل نامبر 24 فوریه-ارسال مدارک به ورشو 30 مارچ-

Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

[QUOTE=maraljoon;408287]دقیقا منم منتظر may هستم ... ماجرای پروسه ما با بچه هایی که 5 سال پیش اقدام کردن متفاوته ... ولی آدم واقعا از بعضی کارهاش میفته ...
    یکی دو تا از بچه های هم کد با من که کارهاشون در دمشق انجام میشد و فایل نامبرشون یک ما قبل از من بوده توی آوریل بدون مصاحبه مدیکال رو دریافت کردن امیدوارم ورشو خیلی متفاوت عمل نکنه ...

--------------------------------------------------------------------------
    کد رشته 3131-فایل نامبر 24 فوریه-ارسال مدارک به ورشو 30 مارچ-[/Q
    نه بعیده خیلی طول بکشه، من تو سایت rsscanadaimmigration.com خوندم که بررسی امتیازا و مدارک همگی تو مرحله اول انجام میشه، پس با این حساب ویزا آفیس دیگه زیاد بار کاری نداره، امیدوارم ورشو زود کارامونو انجام بده
    UOTE]
    کد رشته :3113 ارسال مدارک:12 ژانویه2011، دریافت مدارک در سیدنی:20 ژانویه2011،دریافت فایل نامبر اول:15 مارچ2011 دریافت توسط ویزا آفیس ورشو :8 آپریل 2011، این پراسس : 29 june.مدیکال14 اکتبر ،درخواست کپی پاس:22می، درخواست کپی همه صفحات پاس 28 جولای ، پاس ریکوئست 31 جولای