نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: فکر می کنید پروسه پرونده شما برای مهاجرت به کانادا چقد

رأی دهندگان
83. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 6ماه

2 2.41%
  • 9ماه

0 0%
  • 12ماه

14 16.87%
  • 18ماه

22 26.51%
  • بیشتراز 18ماه

45 54.22%
صفحه 27 از 27 نخستنخست ... 1718192021222324252627
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 265 , از مجموع 265

موضوع: متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پس از 26جون2010)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پس از 26جون2010)

سلام دوستان
    من تازه عضو این فروم شده ام.سوالی که داشتم این بود تاریخApr/10/2013پروسسینگ پرونده من شروع شده.ایمیلی که به آنکارا زدم جوابش این بود که پرونده من به ورشو رفته.لطفا! اگه کسی می دونه به من بگه حدودآ چقدر تا مدیکال مونده.در ضمن در صفحه پیگیری این دو خط هستش.

1. We received your application for permanent residence on November 28, 2011.
    2. We started processing your application on April 10, 2013.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پس از 26جون2010)

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil1979 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه عضو این فروم شده ام.سوالی که داشتم این بود تاریخApr/10/2013پروسسینگ پرونده من شروع شده.ایمیلی که به آنکارا زدم جوابش این بود که پرونده من به ورشو رفته.لطفا! اگه کسی می دونه به من بگه حدودآ چقدر تا مدیکال مونده.در ضمن در صفحه پیگیری این دو خط هستش.

1. We received your application for permanent residence on November 28, 2011.
    2. We started processing your application on April 10, 2013.
    به نظر من که همین روزا باید منتظر مدیکال باشید

Junior Member

براي ما اول مارچ 2012 استارت پروسس شد و اكتبر 2013 آپديت و مديكال خواستن

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (بعد از 26جون2010)

سلام.پرونده من در ورشو هستش
    علیرغم اینکه من و خانمم قبلا کپی پاسپورت دادم دوباره این ایمیل برام اومده:

In order to continue your IMM process we require you to send us:

- A copy of all pages of passport for yourself, your spouse and your accompanying dependent children

o Each person must have their own passport and there must be at least two blank pages in each passport

o The passport should be valid for the next twelve months and should be the passport that you intend to use to enter Canada

o Ordinary passports are the only type of passport into which a permanent resident visa maybe inserted. Diplomatic, official and special passports are not acceptable

- Specify the height and eye colour for you and each of your accompanying dependents (on a separate sheet of paper)

منظورشون چیه؟ چرا خود پاس رو نخواستن؟ آیا کپی تنها لازمه یا باید بره در دارالترجمه ترجمه مجدد و محضری بشه؟؟؟
    ممنون میشم سریع جواب بدین

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

سلام بعد از مدتهای زیاد بالاخره پاسپورت ریکوئست برایم آمد و پاسپورت‌ها را دادم به یک آزانس هواپیمایی برای پیک آپ و بلیط هواپیما برای چند روز آینده رزو کردم. سوالی که داشتم برای اولین ورود به کانادا، تورنتو:
    ۱- چه مدارکی را حتما باید همراه داشته باشم (گواهی‌نامه‌ام را بین المللی کردم و سابقهٔ گواهی‌نامه را هم گرفتم)
    ۲- چقدر پول به اجبار باید همراهم باشد. (یادمه چند سال پیش در فرم‌ها نوشتم ۱۵۰۰۰ دلار می آورم) آیا این مقدار اگر همراهم نباشد مشکلی به وجود می‌آید؟
    ۳-چه پیشنهادی برای اولین سفر دارید؟ کلا ۲ هفته آنجا خواهم بود و قصد دارم آدرس ارسال PR را خانه یکی از دوستان بدهم تا بعد از ۳ ماه که می‌آید برای ایشان ارسال شود.
    ببخشید طولانی شد ممنون از وقتی که می‌گذارید