صفحه 273 از 322 نخستنخست ... 173223263264265266267268269270271272273274275276277278279280281282283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,721 تا 2,730 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    شاید نده!
    چرا وقتی می گویم بر می گردم باز هم این سوال را می پرسند؟

بستگی دارد چقدر با شما راحت باشند. اکثرشان محافظه کار هستند و هر حرفی را به هر کسی نمی زنند!
    بعضی ها هستند از همان اول راحتند (بیشتر جوانان زیر ۲۰ سال). بعضی ها هم هستند که بعد از چند جلسه راحت می شوند
    اگر با شما راحت نیستند مسئله را در رفتار و طرز برخورد خودتان بررسی کنید
    البته این سوالات شخصی را بیشتر در کالیفرنیا مشاهده کردم. توی دالاس (جنوب فرهنگی) به صورت معدود

شما خودت را ناراحت نکن. و راه خودت را ادامه بده. من شما و تمام کسانی که می خواهند بمانند را به ازدواج با آمریکایی ها دعوت می کنم
    من فقط پیشنهاد می کنم که هنگام ازدواج جنبه های دیگر زندگی (غیر مادی) هم در نظر بگیری و نه اینکه فقط برای گرین کارت باشد
    من بین «ازدواج با انسان» و «ازدواج با گرین کارت» فرق می گذارم. اگر شما با انسان ازدواج کنید و در کنارش هم به گرین کارت برسید که بسیار عالی است. اما اگر شما با گرین کارت ازدواج کنید و کنارش یک انسان را تحمل کنید را نمی پسندم. به عبارت دیگر «قانون جنگل» را نمی پسندم. نمی دانم چرا من با تمام قوانین جنگل سر ناسزگاری دارم و این محدود فقط به بحث ازدواج نیست در تمام ابعاد زندگی است
    هنوز هم خیلی از اون مشخصه هایی از فرهنگ ایرانی در شما مشاهده میشه! شما راه خودت را برو!! این جملات رو خیلی وقت بود نشنیده بودم. قطعا به موندن فکر میکنم مثل خیلیای دیگه.
    برادر من من ازدواج کردم خیلی وقته و نیازی به بحثها و توجیهات این چنینی ندارم و گرین کارد هم ندارم و ان قدر مطمین بودم که ازدواج کرده اومدم امریکا
    ولی اینکه شما بیایید هر کسی را که در پی ازدواج با امریکایی هست محکوم کنید اشتباهه چه برای گرین کارد چه برای غیر گرین کارد. ادم نباید خودش رو گول بزنه. ته همه این ازدواجها گرین کارده.شما یه حالت رو در نظر نگرفتی. اونم اینکه شما ممکنه با گرینکارد ازدواج کنی و انسان خوب هم از اب دربیاد
    الان با غیر امریکایی که میخواد با امریکایی ازدواج کنه سر جلسه عقد بگی گرین کارد نمیدن اصلا با این ازدواج ببین عکس العملش چیه!
    در ضمن اینکه میگید بامن راحت نیستند فکر کنم با شما خیلی راحت هستند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial eng. iust

سلام دوستان
    بعد از گرفتن گرین کارت، وضعیت راه اندازی کسب و کارهای کوچیک (مثلا غذا خوری) توی آمریکا به چه صورته؟
    امکان رشد وجود داره یا یکسری برند ها و فروشگاه های خاص بازار رو تصرف کردن؟ یا اینکه سرمایه اولیه زیادی میخواد
    مثلا تو ایران یه کار و ایده جدید داشته باشی خب میتونی کسب و کار پر رونقی رو داشته باشی. امیدوارم نگید اگه میخوای ازین کارا بکنی چرا درس خوندی! کار تخصصی و تجارت و کسب و کار شخصی میتونن جدا باشن. البته خیلی خوبه که تو زمینه تخصصیت خوداشتغالی کنی ولی خب ممکنه برخی رشته ها این قابلیت رو نداشته باشن و لزومی نمیبینم حتما برای را ه اندازی کسب و کار از تخصص دانشگاهیم استفاده کنم.
    خوشحال میشم اگر نقد بکنید حرفامو

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط duiarra1000 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعد از گرفتن گرین کارت، وضعیت راه اندازی کسب و کارهای کوچیک (مثلا غذا خوری) توی آمریکا به چه صورته؟
    امکان رشد وجود داره یا یکسری برند ها و فروشگاه های خاص بازار رو تصرف کردن؟ یا اینکه سرمایه اولیه زیادی میخواد
    مثلا تو ایران یه کار و ایده جدید داشته باشی خب میتونی کسب و کار پر رونقی رو داشته باشی. امیدوارم نگید اگه میخوای ازین کارا بکنی چرا درس خوندی! کار تخصصی و تجارت و کسب و کار شخصی میتونن جدا باشن. البته خیلی خوبه که تو زمینه تخصصیت خوداشتغالی کنی ولی خب ممکنه برخی رشته ها این قابلیت رو نداشته باشن و لزومی نمیبینم حتما برای را ه اندازی کسب و کار از تخصص دانشگاهیم استفاده کنم.
    هر جای دنیا کار و ایده جدید داشته باشید و توانمند باشید میتونید کسب و کار پررونقی داشته باشید. ایران و امریکا نداره. اصل قضیه داشتن ایده جدید است.

ApplyAbroad Veteran

سلام دوستان
    اگر ایده خوبی داشته باشید و چیزی متفاوت تر از برندهای بزرگ ارائه کنید، احتمال موفقیتتون در شهرهای بزرگ زیاده. حتما پشتوانه سرمایه ای خوبی (نه لزوما زیاد) باید داشته باشید، برای گرفتن مجوزهای اولیه و اجاره مکان. در مورد تغییر پیشه هم من کسی رو مشناسم که در بوستون پزشک بوده و یک رستوران زده بعدا و به گواهی دوستان ساکن بوستون بهترین غذای ایرانی در منطقه رو ارائه میکنه. البته ایشون کار طبابت رو دیگه رها کردن!

Senior Member EHSM آواتار ها

سلام دوستان
    چرا کسی باید ایراد بگیره؟ منم اینجا دیدم که کسی بعد از تمام شدن درسش وارد یه کار دیگه شد.

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

یکی از سخت افزار هایی که تو آزمایشگاه می خواهیم باهاش کار کنیم درایور ویندوز هفت ندارد. بنابراین در خواست دادم که ویندوز کامپیوتری که من باهاش کار می کنم را به ده ارتقا بدهند. اما گفتند باید فرم زیر را امضا کنی

I _________ have backed up, and saved all important data from my computer. I understand that once E-Tech Support takes possession of the computer that all data will be subject to a D.O.D. standard erasure and therefore all data will be irrecoverable. I understand that should I have any questions, E-Tech Support will assist me, but it is my responsibility to back-up all data from this computer.

هیج جوره ارتباط عوض کردن ویندوز یک کامپیوتر را با وزارت دفاع نمی فهمم! آیا همه دانشگاه ها این طوری است؟
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    یکی از سخت افزار هایی که تو آزمایشگاه می خواهیم باهاش کار کنیم درایور ویندوز هفت ندارد. بنابراین در خواست دادم که ویندوز کامپیوتری که من باهاش کار می کنم را به ده ارتقا بدهند. اما گفتند باید فرم زیر را امضا کنی

I _________ have backed up, and saved all important data from my computer. I understand that once E-Tech Support takes possession of the computer that all data will be subject to a D.O.D. standard erasure and therefore all data will be irrecoverable. I understand that should I have any questions, E-Tech Support will assist me, but it is my responsibility to back-up all data from this computer.

هیج جوره ارتباط عوض کردن ویندوز یک کامپیوتر را با وزارت دفاع نمی فهمم! آیا همه دانشگاه ها این طوری است؟
    DOD-Standard Erasure منظور یک پروسه پاک کردن دیتای هارددرایو است که توسط وزارت دفاع امریکا استاندارد شده. منظور این نیست که کامپیوتر شما در اختیاز وزارت دفاع است. منظور اینه که با روش استاندارد وزارت دفاع هارد رو پاک میکنند (با سه بار رونویسی). من خودم فایلهای درایو های خودم رو با همین روش پاک میکنم.
    اطلاعات این روشها رو اینجا میتونید ببینید:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Data_erasure#Standards

ِ

Junior Member aren7019 آواتار ها

سلام دوستان

کسی تا الان تجربه ای در زمینه فروش طلا شخصی (حلقه و گردنبند) در آمریکا داشته یا اطلاعی در زمینه قوانینش داره؟

ممنون

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aren7019 نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی تا الان تجربه ای در زمینه فروش طلا شخصی (حلقه و گردنبند) در آمریکا داشته یا اطلاعی در زمینه قوانینش داره؟

ممنون
    مفت می خرن ازتون. بهتره برید ایران بفروشید مخصوصاً اگر طلای 18 هست.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Senior Member mdemehri آواتار ها

اگه رفتید باشگاه و رفتید رختکن شاید متعجب بشید. امریکایی ها خیلی راحتن! حجب و حیا ندارن.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)